Profile Photo

Grace Lengthornoffline

 • Lovec stínů
 • 964

  XP

 • 2

  Questů

 • 137

  Návštěv

 • Grace Lengthorn

  před 2 roky, 2 měsíci
  Teprve pár dní uběhlo od schůze a mně to připadá jako věčnost. Nesmím na hlídky a tak jedinou náplní mého dne jsou tréninky. Od rána do večera vybíhám patra v institutu nahoru dolů, buším do pytlů, vrhám noži a snažím se dohnat všechny mezery, kvůli kterým mám hlídky zakázaný.

  Běžím v parku už přes půl hodinu v kuse a stejně ten vztek ze sebe nemůžu dostat. Můj nejlepší přítel už není Alex, která odešla, nebo Troy. Je to kofein, ten mě teď drží vzhůru. Vůbec mě nezajímá, jak asi musím vypadat, i když to vím. Na rukou mám mozoly od hrazdy, pod očima kruhy, protože v noci nemůžu spát. Vypadám štíhlejší, ale to spíš jen ztrácím křivky na úkor fyzický síly. Jako kdyby na tom záleželo. Vedle Caroline nejsem nic, tak ji aspoň můžu nakopat zadek při první příležitosti, když budu lepší. Co by Caleb řekl společným hlídkám sestřenek? Jo, už jsem si přesně zjistila, že je dcerou bratra mé matky. Nikdo nepovažoval za slušné mi ji představit. A ani ona. Jako kdybych pro tenhle institut byla jen vzduch.
  Au. Hluboce se rozkašlu, přejdu do kroku a zastavuju. Plíce mám jako v ohni a v pravém boku mě začalo píchat ještě víc než předtím. V předklonu se to snažím rozdýchat a držím se za pravou část žeber. Dala jsem si podmínku, zastavit můžu jen na patnáct vteřin. Jsem celá ulepená, po bradě mi kape pot a vlasy se mi lepí ke krku. Zatínám zuby a sípavě se rozebíhám nanovo.
  Chvílemi zavírám při běhu oči, když se mi začne motat hlava. Probere mě rána do ramene, když vrazím do paní ve středním věku. Běžela bych dál, ale chytá mě za paži a já jsem tak zadýchaná na to, abych se ji vymluvila, že někam spěchám.
  ,,Dítě, jsi v pořádku?” Kouká na mě soucitným pohledem, což je úplně to poslední co potřebuju. Kývnu hlavou, donutím se do křečovitýho úsměvu a běžím dál. Naprosto v pořádku. Jen jsem za poslední dva měsíce udělala tolik pitomostí, že…
  Cítím jak jdu do kolen a prásknu se sebou na první lavičku, pravý lýtkový sval se mi začíná stahovat v křeči. Kousnu se zevnitř do tváře a tlačím kolenu dolů, aby se noha narovnala. Mohla bych použít runu, na bolest, na výdrž, na rychlost…
  To by byl ale trénink úplně k ničemu. Dovolím si ještě tři nádechy v klidu a zvedám se, žaludek se mi v tu chvíli obrátí a mně je jasný, že jestli se rozeběhnu, vyhodím někde po cestě svojí snídani. Ta paní se za mnou otočila a sleduje mě. Držím se za břicho a kráčím k institutu, zatímco do mě sluníčko praží svou polední dávku. Každým krokem je mé tělo těžší a těžší, určitě nabírám svaly, zlepšuji se.
  **
  Při cestě do svého pokoje v institutu nikoho nepotkám. Chladný vzduch díky kamenným stěnám je pro mě jako balzám na rozšklebenou ránu. Otevírám dveře pokoje a s úlevou zavírám a sedám si hned na zem. Konečky prstů spočinou na chladné zemi, kam se celá sesunu a nechám bránici pracovat. Jen tam tak ležím a přemítám nad vším, co jsem pokazila. Myslela jsem si, že když Caleba zraním, dokážu mu jak jsem silná? Tohle dělají srabi… Nevím, co je to za stěnu, která se teď ve mně postavila. Nedokážu lidem přiznat co cítím, jak moc mě některý věci bolí a nakonec, čeho se moc bojím.
  Komu bych to vlastně měla říkat? Caroline? Calebovi? Jessovi? Ianovi? Troyovi? Sebastianovi? Když si tu situaci u každýho z nich představím, je to směšný. Jedné polovině těch lidí jsem ublížila, druhou by to nezajímalo. A Ian, tomu se bojím podívat do očí, bojím se toho, co jsem udělala. Nikdy se mi nic takového nestalo, nevím co mám udělat. Cítím jen ten strach.
  A když už tu není nikdo, kdo by se mě ptal, proč z institutu pořád utíkám a chci zmizet i třeba jen na pár dní, začínám se ptát sama sebe.
  A tohle je nejspíš odpověď.

  se toto líbí

Grace Lengthorn

„I put the sexy in dyslexia.“

Listen to me:
i was a child
who only wanted
to heal things –

stav uživatele 964 / XP
Řadový kněz
Claustrophobia
100%
,,I'll remember this''
67%
Ruining relationships
70%
Killing demons
81%
Friendzoning
89%

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo

Média

Fotky
Videa

2016 - 2019 © Shadowhunters RPG