Profile Photo

Harry Shum Jr.offline

  • čaroděj
  • 7

    Bodů

  • 38

    Návštěv

Jméno

Harry Shum Jr.

Rasa
Status

Nejvyšší čaroděj Brooklynu

Bydliště

Brooklyn

Věk

418 let

Výška

180 cm

Váha

72 kg

Datum narození

08.12.1600

Čarodějné znamení

Kočičí oči

Schopnosti

angličtina, španělština, čínština, chthonština, purgatština, magie, otevírání portálů, lektvary, vyvolávání démonů, zaříkávání.

Charakteristika

Jmenuji se Harry Shum Jr. Je mi 418 let. Jsem nejvyšší čaroděj brooklynský. Miluji kočky. Jsem bisexuál. Mám rád třpytka a vše co se blyští. Bydlím v apartmánu v Brooklynu. Jsem extravagantní. Rád si užívám života. Rád se bavím s lidmi. Nerad se lidem otevírám. Nerad vyprávím o své minulosti. Rád se taky někdy napiji. Můj oblíbený drink je gin tonic. Rád cestuji a navštěvuji různá místa. Moje oblíbená země je Peru.

Minulost

narodil jsem se 9. Prosince v roce 1600 na jakartě. Můj otec je asmodeus princ pekla. Moje matka je žena z indonésie. Když jsem se narodil vypadal jsem úplně normálně. Pak se ale začala objevovat moje čarodějská značka. Moje matka spáchala sebevraždu a můj nevlastní otec mě z toho vinil. Nazval mě monstrem a já jsem ho v záchvěvu vzteku zabil (ještě jsem neuměl ovládat své schopnosti). Poté si mě vzal do péče můj otec asmodeus. Naučil mě jak být “správným” čarodějem. Pak jsem strávil nějaký čas v Peru, kde jsem se seznámil se svým dobrým přítelem Hadriánem. Pak jsem navštívil Londýn. Zde jsem se dobře seznámil s jedním lovcem stínů a pomohl vytvořit první portál. Nakonec jsem se odstěhoval do Brooklynu. Kde jsem teď nejvyšším čarodějem. Ještě jsem nenašel toho pravého ani tu pravou tak doufám, že ho nebo ji brzy poznám.

Faceclaim

Harry Shum Jr.

stav uživatele 7 / XP
Nováček

© 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

Odesílám

Vážení hráči a návštěvníci, dovolujeme si Vám oznámit, že všechny registrace a žádosti z podpory budou vyřešené v pátek 19.4. nebo nejpozději v sobotu 20.4.

Přihlásit se

nebo    

Zapomenuté heslo?

Vytvořit postavu