Profile Photo

Harvey Lautrekoffline

  • 40

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Harvey
  příjmení
  Lautrek

  Profil

  Jméno

  Harvey Lautrek

  Rasa
  Status

  Majitel prosperující posilovny

  Bydliště

  Mannhatan

  Věk

  29 let

  Výška

  185 cm

  Váha

  95

  Datum narození

  14.7.1989

  Schopnosti

   
  Boj
   
  Odzbrojující úsměv
   

  Charakter

   
  Harvey je člověk přátelský, snaží se být s každým zadobře, ale když si s člověkem nesedne, tak se nesnaží si u něj mermomocí získat přízeň. Svých přátel má mnoho a nepotřebuje za nikým dolézat. Je to už od přírody člověk, který je pro každou srandu. Žádná výzva pro něj není nesplnitelnou, i když si párkrát natloukl. Kvůli jedné takové výzvě je právě vlkodlakem. Někdy je až moc tvrdohlavý a stojí si za svým až do úplného konce, což mu plusové body v jeho povaze nenabralo. Možná za to mohou jeho zelené oči, vysoká postava, nebo to tělo, díky čemuž je lovcem žen. Často se stačí jen usmát a ukázat jeho perfektně bílé a rovné zuby a už mu leží u kolenou. Samozřejmě měl i pár vážných vztahů, ale nikdy to nevydrželo extra dlouho, protože se začal v to vztahu nudit a nepřipadal i tam příjemně. Na své vlkodlačí stránce miluje to, že když se přemění do tmavě hnědého, až černého, vlka, tak si připadá volně, jako by všechno okolo bylo jeho a on byl jen svým pánem. Podobný pocit má jako člověk jen na motorkách, kterých má, díky svému podniku, několik.
   

  Minulost

   
  Harvey se narodil do šťastné civilské rodiny. Jeho otec je úředník a matka doktorka. Už ve školce byl pěkné kvítko a ve škole se to projevilo ještě více, takže jeho rodiče byli častými návštěvníky ředitelny. Jeho blbnutí skončilo u jeho čtrnáctého roku, kdy se začal věnovat více sportům, hlavně bojovým, a posilováním. Díky vybití energie už pak neměl problémy ve škole a mezi známými. Pak se začal motat kolem holek a řekněme, že už neměl vůbec energie nazbyt. Stalo se to na jeho sedmnácté narozeniny, kdy se s kamarády vsadil, že za úplňku přeběhne les. My už známe výsledek, ale on tenkrát ještě nic o světě Stínů nevěděl. Napadla ho skupina vlkodlaků. Následných pár dní si skoro ani nepamatuje. Nějakou dobu ležel v lese, a pak se ho díkybohu ujal alfa z místní smečky, a následující dny si už opravdu nevybavuje. Srovnání se s novým tělem pro něj nebylo jednoduché. Na nějakou dobu se musel úplně odříznout od všeho, co znal a věnoval se jen tomu, aby mohl žít zase normální život. Aspoň v rámci mezí. Začal znovu cvičit a učil se kontrolovat svou sílu a vše nové, co mu přibylo. Vystudoval chiropraxi s excelentními výsledky a odjel do New Yorku si založit posilovnu, která mu dost vynáší. Snaží se žít jako každý druhý, i když občas musí projevit svou divokou stránku.
   

  Faceclaim

  Chris Curtis

  XP

  Current balance0

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu