Profile Photo

Jack Cherrywoodoffline

  • Čaroděj
  • 0

    XP

  • 7

    Questů

  • 273

    Návštěv

Jméno

Jack Cherrywood

Rasa
Status

Tatér, tulák a mimo jiné i majitel tetovacího salonu Tetonchámon.

Bydliště

Vlastní luxusní loft na 5th Avenue a má místo na přespání i ve studiu, ale nyní prakticky žije u svého snoubence Jonathana Cherrywooda v Harlemu.

Věk

28 let

Výška

178 cm

Váha

75 kg

Datum narození

8.3.1991

Čarodějné znamení

Oranžovo-zlaté zářící oči a kočičí zuby.

Charakteristika

Jde o milou osůbku, co mluví ve většině případech pravdu. Zbožňuje přítomnost lidí a jejich dotyky. Vlastně jde o ‘lidskou’ verzi kočky. Poslední dobou, ale začal být drzý a sarkastický. Dokonce začal i lehce blbnout a být více dětinský. Přesto všechno dokáže být i dost vážný. Když někomu něco slíbí, tak to vyplní. Jen těžko se u něj setkáte s tím, že by něco odmítl, pokud nepůjde o něco, co by bylo čistě proti jeho zásadám. Což je vražda a práskání. Lidi a bytosti na nichž mu záleží chrání. Dokonce i když s nimi nemá dobré vztahy, tak se schopný jim pomoci. Nebojí se dávat najevo svůj názor, pokud však nejde o jeho silné kladné pocity. Kromě toho je to lehký egoista, ale občas sklouzne i k sobeckosti, což každý člověk. Moc nerozumí světu stínů, ale zbožňuje ten svět. Hlavně Upíry, kterým i dost věcí závidí. Což se nebojí přiznat.
Jack celkově je dost podivný. Zbožňuje nugát a nerad se o něj dělí, takže pokud se podělí, tak je to významné. I když je bisexuál, tak více přilne k mužům než k ženám a mnoho lidem tak připadá, že je gay. K tomu dopomáhá i to, že je více emočně laděn. Nestydí se moc ani za to, když se rozbrečí, ale taky ho to spíše naštve. Dobře mu nedělá ani krev, když ji vidí, tak se mu udělá špatně a někdy z toho i omdlí. Jack je také dost hyperaktivní a upovídaný. Rád o sobě všechno vyklopí, ale na druhou stranu rád říká, že o sobě řekne jen to, co by se stejně dozvěděli. Proto ho někteří starší bytosti berou za roztomilého.
Jack kdysi přišel k penězům, a to podpořilo jeho toulavou. Jenže Jack není hloupý a z peněz si dal na své toulky kus stranou. Když se vrátil, tak se ukázal být jako velice dobrý podnikatel. Jenže v tomto má jednu slabinu. Má velké srdce, a to se v podnikání moc nenosí. Přesto mu obchody vynáší a jemu se daří.
Kromě obchodu se mu daří i v milostném životě, kde potkal muže, kterého miluje. Když je s ním, tak se chová úplně jinak. Krotí se a hlídá se. Nemluví tolik oplzle jako jindy a vyhýbá se hádkám a střetům. Prostě se chová tak, aby Jona neztrapnil nebo neuvedl do trapné situace. Což se mu ne vždy zrovna povede. Jon je k tomu upír, a právě díky němu má k upírům velice blízko. Takže je ochotnější jim pomoci. Což ho dovedlo do situace, kdy musel pomoci s ohněm v Dumortu. Od té doby je pod ochranou klanu.

Minulost

Jackova matka pracovala jako dobrovolnice na jedné politické kampani. Pracovala přímo pro muže jenž byl tváří kampaně,Baylee Davida Jamese . Dokonce se do něj zamilovala a s oblibou na něj zamilovaně hleděla, nosila mu kávu a nejlepší sušenky. Byl na ní hodný a ona si myslela, že její city obětuje. Takže jí nepřekvapilo, když k ní jednou v noci přišel. Vyspali se spolu a z té jedné noci vzešel právě Jack.
Jenže když se snažila Jamesovi říct, že s ním čeká dítě, tak jí vyhodil se slovy, že s ní nikdy nespal a té noci dokonce ani nebyl ve městě. Jackova matka, Melisa, se poté odstěhovala za svým bratrem do New Orleans a doufala, že jim pomůže. Jenže on s ní ani tím dítětem nechtěl mít nic společného. Jako by věděl, co to dítě bude až se narodí. Takže se z Melisy stala bezdomovkyně. V ulicích New Orleans potkala dvě neuvěřitelné ženy, Mary a Annu. Obě byly od cirkusu, a tak k nim šla dokud neporodí.
Avšak během porodu nastaly komplikace a Melisa zemřela. Jack přežil, ale vypadal jinak. Jeho oči byli oranžovo zlaté. Ujali se ho tedy Mary s Annou. Měli s ním představení jako dítě Lucifera. Jak však rostl, tak věděli, že ho musí schovávat a to i před ostatními. V deseti se setkali s čarodějem, jež byl ochotný chlapce naučit maskovací kouzlo. Jack už tehdy uměl telekinezi. Rád si s tou magií pohrával. Jack se nikdy nedozvěděl, že to byl čaroděj. Po tomto kouzlu, co se naučil, tak začal navštěvovat školu. Tam se poprvé projevily jeho schopnosti ve větším měřítku. Děti ho totiž šikanovali a mlátili a když se jednou bránil, tak odhodil všechny chlapce aniž by se jich dotkl. Po té už do školy nepřišel.
Cestoval s cirkusem a vydělával si. Zdokonaloval své schopnosti, ale nechtěl a ani nevěděl jak se má učit nové věci. Čas utíkal a on se stal populárním cvičitelem lvů, tygrů a polikačem ohně. V sedmnácti byl v LA a toulal se s partou vysokoškoláků. Ti ho hecovali k různým blbostem a on je rád plnil. Nedělalo mu to totiž problém. Jenže pak v jednom baru chtěli, aby si nechal koupit pití. Přišlo mu to snadné. Jenže Jackovi nebylo 21, takže nesměl pít. Jenže jeden muž mu pití koupil, ale se slovy, že u něj zůstane a ke kamarádům se nevrátí. Tak Jack poznal Ezru Galsona. Ten ho ještě ten večer vzal k sobě do krámu. Ukazoval mu obrazy a další staré předměty. Říkal k nim příběhy a Jack si připadal jak zajímavé hodině dějepisu. Když se pak jednou otočil, aby se na něco zeptal, tak zjistil, že je Ezra moc blízko. Muž Jacka políbil a čaroděj se vyděsil a odhodil ho. Další den se však vrátil a už ho neodhodil. Zamiloval se do něj a proto, pro něj bylo strašné, když ho vlkodlak odkopl. Od té doby vlastně neměl žádný vztah trvající déle jak pár hodin.
Ve dvaceti mu jeho náhradní matky předali kazetu od jeho biologické matky. Ta mu na ní nechala vzkaz o tom, kdo byl jeho otec a jak zjistila, že šlo o fantoma. Pro Jacka to bylo strašné a chtěl od cirkusu odejít, ale než to stihnul, tak ho kontaktoval právník jeho strýce. Jack se totiž stal ultimátním dědicem jeho strýce, co nedávno zemřel na rakovinu plic. Sice měl děti, ale ty vyškrtl kvůli jejich rozmazlenosti a neschopnosti se o peníze postarat nebo i o sebe.
Takže začali tahanice po soudech, kdy Jacka žalovali jeho bratranec a sestřenice. Snažili se ho inkriminovat, že on může za smrt jejich otce, že ho před smrtí donutil změnit závěť. Jenže neměli důkazy, neboť Jack v New Yorku nikdy nebyl. Brzy to vzdali a Jack se konečně dostal k financím a začal cestovat. Neutratil za cesty všechny peníze, ale jen malou a skoro nepatrnou část. Když objel místa, která vždy chtěl navštívit, tak se přestěhoval do New Yorku.
Než se však úplně vrátil, tak nějaký čas strávil na Floridě, kde si v aukci koupil i svou kočku Savannah. Tu pojmenoval Mr. Pinkly než si všiml, že nejde o kocoura. V New Yorku si zařídil tetovací studio, kde nabízí i staré techniky tetování z různých míst světa. On sám si ze svých cest přivezl dvě tetování a spoustu sošek všelijakých bohů. Ty umístil ve svém bytě na 5th Avenue, jež byl také součástí dědictví spolu s dvěma luxusními auty. Hned na to následovalo pořízení kočky Blue a kocoura Buby.
V New Yorku si zařídil tetovací studio, kde nabízí i staré techniky tetování z různých míst světa. On sám si ze svých cest přivezl dvě tetování a spoustu sošek všelijakých bohů. Ty umístil ve svém bytě na 5th Avenue, jež byl také součástí dědictví spolu s dvěma luxusními auty. Jenže během léta mu přišel dopis, že Ezra Galson, muž jehož kdysi miloval, zemřel. To ho trochu sebralo a od té doby začal myslet dost negativně.
První měsíce v New Yorku se setkal s několika milými lidmi. Jedním byl i Esiah. Ten se dal dohromady s Candy. Tu má Jack velice rád, ale následující události ho od ní trochu odtáhli. Potkal i Lucianu s kterou se skamarádil. Jenže i tohle kamarádství pokazil, když se s upírkou vyspal.
S Esiahem si pokazil vztah taky velice rychle. Řekl mu o světě stínů a to vedlo k tomu, že se z Esiaha stal vlkodlak. Jednou Esiah Jacka dost ošklivě zmlátil a nebít Luciany, tak by nejspíš ani nepřežil. V nemocnici si však dlouho neležel v pokoji se mu objevila víla. Ava. S tou uzavřel svou první dohodu. Na oplátku jí udělal tetování. Díky Avě se seznámil s Aegonem. V té samé době potkal i Jonathana. Jenže nastalo několik událostí. Esiah a Jack se docela usmířili. Jenže pak jednou se pohádali i do toho se k tomu přimíchala Lara a Ismael. Oba Jack už znal z dřívějška. Ismael mu dělal hlavně potíže.
Celá ta hádka skončila smrtí Esiaha. Jack držel i zbraň, když vystřelila. Takže z toho byl strašně špatnej. Dokonce se párkrát pokusil o sebevraždu a nakonec skončil se závislostí na drogách. Z toho se dostal díky rodině za kterou odjel. Když se vrátil, tak se dal dohromady s Levim. Jenže začal chodit ven s Jonathanem, aby upír nebyl tolik mimo lidi. Což však vedlo k tomu, že se Jonathan víc zamiloval do Jacka. Nakonec se spolu i políbili.
Během Vánoc Jack řekl Levimu, co se stalo a jejich vztah náhle zamrzl. Jon se přestal s Jackem vídat a i Levi se u Jacka moc nezdržoval. Což nakonec Jack vzdal. Rozešel se s Levim. No a velice rychle se vydal za Jonem a byl s ním. Jenže jim museli stačit jen objetí a držení za ruce, neboť Jack byl stále pod Leviho dohodou.

Faceclaim

Alexander Calvert

Jack Cherrywood

Čaroděj/ Čáryfuk

I like my cats and my work but what I really love is a man. The man who died and I met him.

stav uživatele / XP
Řadový kněz
Zamilovat se
40%
Kočky
100%
Upíři
70%
Útěk
1%
Tetování
90%

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo

Média

Fotky
Videa

2016 - 2020 © Shadowhunters RPG

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu