Profilový obrázek

Jack HellerOffline

  • Čaroděj
  • 1.3K

    XP

  • 7

    Questů

  • 774

    Návštěv

Profil

Jméno

Jack Heller

Věk

29 let

Rasa
Status

Tatér a majitel tetovacího salonu Tetonchámon. Jinak je majitelem akcií.

Bydliště

Dům v Brooklynu, ale nikoho tam moc nezve.

Výška

177 cm

Váha

75 kg

Datum narození

8.3.1991

Čarodějné znamení

Oranžovo-zlaté zářící oči a kočičí zuby.

Charakteristika

Pokud si Jacka rozebereme na části, tak je můžeme popsat jako maska, pod maskou a nugátově sladké jádro. Nugátové hlavně proto, že Jack miluje nugát. Také je však i kuřák a v psychicky náročných chvílích podléhá závislostem a má sklony k sebepoškozování. Občas jen vybouchne a zhroutí se.
Jackova maska, kterou nosí a jenže se reprezentuje se však snaží zakrýt to, že špatně zvládá psychickou zátěž. Jeho maska vznikla až po návratu z labyrintu jako i jeho kočičí podoba. Proto se bude často chovat lehce egoisticky a arogantně. Dokonce bude i sarkastický až to bude urážet. Absolutně mu nevadí naštvat lidi a spíše si to užívá, skoro jako by stál o boj a on mohl využít své nově nabyté dovednosti.
Přesto je pod touto maskou docela ostražitý a dokáže z boje, který by byl pro něj likvidační zmizet s elegancí jemu vlastní. Jenže jeho maska není jen o boji. Také působí, že umí víc než je skutečnost. Jenže po návratu z labyrintu už není tak bezmocný a hlavně není ani tak naivní. To s kým se dá do řeči už závisí i na tom, jak ten člověk (bytost) působí. Dokonce je skvělí vyjednávač a nic nebere ani nedává zadarmo. Vždy se však snaží z toho obchodu vyjít jako vítěz s co největším výtěžkem. Pokud někdo tuto jeho taktiku prokoukne, tak dohodu ukončí. Z toho vyplývá, že Jack se snaží vytěžit ze všeho, co nejvíc a je i ochotný něco či někoho obětovat, pokud ho to dostane dál.
Mimo jiné je i výtečný herec a showman. Za to vděčí svému cirkusáckému původu. Právě i tento svůj původ rád využívá. Z cirkusu má neověřitelné dovednosti, co se triků a akrobacie týče. Dokáže krotit i šelmy, což občas dělá i u některých lidí. Ale sám občas vybouchne a dokáže se vztekat a být pomstychtivý. Jen na to nemá trpělivost. Přesto je však silně extravagantní a podivínský.
Pod maskou už tolik zákeřný není. Dokáže být i přátelský, ale kvůli masce, kterou má, mu jeho přátelství nejspíše nikdo neuvěří. Dokáže být i velice upřímný a milý. Zbožňuje společnost, ale v době truchlení se ji vyhýbá. Když je v kočičí podobě, tak je neuvěřitelně přítulný a mazlivý. Takový je občas i v lidské podobě, ale jen k těm, které má skutečně rád.
Jack je také plný lásky k mnoha věcem. Například kočky. Ty nedokáže nechat trpět na ulici a často toulavé kočky krmí. Přesto největší láskou jsou pro něj jeho tygři, které má u svých matek v cirkusu. Kromě těchto zvířat zbožňuje nugát. Přesto ho už jí jen když se cítí pod psa a nic jiného na zlepšení nálady nezabírá. Mimo nugátu u něj naleznete často lososa a vegetariánské jídlo. Pokud vynecháme jídla a zvířta, tak už má jen umění a to v jakékoliv formě. Sám dokonce i o svém tetovacím studiu rád říká, že jde o dílnu pohyblivého a věčného umění. Jenže on sám si svá tetování odstranil kromě dvou na rameni, která mu udělal jeden známý, který již nežije. Další tetování, co mu zůstalo je třešeň, která kvete a opadává podle ročního období. Jde o kouzlo, které si udělal, aby měl “živou” památku na Jona.
Právě přes Jona se dostáváme k onomu nugátovému jádru. Zde se ukrývá všechen smutek a vztek. Právě uvnitř je Jack zničený nejvíce z Jonovi ztráty a cítí se prázdně. Tuto prázdnotu naplňuje magií a uzavírá své srdce všem, co by mu ho chtěli znovu vzít a rozdrtit na kusy.
Pod tímto smutkem se však ukrývá šíleně veselý a roztržitý čaroděj, který je svými výroky a chováním příliš naivní.
Pokud jde o jeho dovednosti, tak jeho dominantou jsou živly. Dokáže vytvořit a ovládat oheň a to v čemkoliv a na čemkoliv. Dokonce se naučil i zvýšit teplotu, ale jen tu lidskou a ne ještě vzduchu, což i on sám nechápe, proč mu to nejde. Vodu a zemi si také vylepšil a to hlavně na lepší kontrolování a hledání určitých meteriálu v zemi a přivolání jich.
Také velice dobře ovládá telekinezi, kterou kombinuje i s jinými druhy magie. Například s magií obrany. Umí si vytvořit štít na krátkou dobu, ale jen proti fyzickým útokům. Na útok používá telekinezi, živly nebo jakýsi výboj, který se mu kdysi povedl, ale bral to za uniklou magii.
Naučil se i měnit v kočku. Kromě toho si umí odstranit tetování a omylem si při opravě zlomeného nehtu změnil nehty na černé drápy. Z tetování mu zůstalo pouze jedno. Třešeň, která se přizpůsobuje ročnímu období.

Minulost

Jackova matka pracovala jako dobrovolnice na jedné politické kampani. Pracovala přímo pro muže jenž byl tváří kampaně,Baylee Davida Jamese . Dokonce se do něj zamilovala a s oblibou na něj zamilovaně hleděla, nosila mu kávu a nejlepší sušenky. Byl na ní hodný a ona si myslela, že její city obětuje. Takže jí nepřekvapilo, když k ní jednou v noci přišel. Vyspali se spolu a z té jedné noci vzešel právě Jack.
Jenže když se snažila Jamesovi říct, že s ním čeká dítě, tak jí vyhodil se slovy, že s ní nikdy nespal a té noci dokonce ani nebyl ve městě. Jackova matka, Melisa, se poté odstěhovala za svým bratrem do New Orleans a doufala, že jim pomůže. Jenže on s ní ani tím dítětem nechtěl mít nic společného. Jako by věděl, co to dítě bude až se narodí. Takže se z Melisy stala bezdomovkyně. V ulicích New Orleans potkala dvě neuvěřitelné ženy, Mary a Annu. Obě byly od cirkusu, a tak k nim šla dokud neporodí.
Avšak během porodu nastaly komplikace a Melisa zemřela. Jack přežil, ale vypadal jinak. Jeho oči byli oranžovo zlaté. Ujali se ho tedy Mary s Annou. Měli s ním představení jako dítě Lucifera. Jak však rostl, tak věděli, že ho musí schovávat a to i před ostatními. V deseti se setkali s čarodějem, jež byl ochotný chlapce naučit maskovací kouzlo. Jack už tehdy uměl telekinezi. Rád si s tou magií pohrával. Jack se nikdy nedozvěděl, že to byl čaroděj. Po tomto kouzlu, co se naučil, tak začal navštěvovat školu. Tam se poprvé projevily jeho schopnosti ve větším měřítku. Děti ho totiž šikanovali a mlátili a když se jednou bránil, tak odhodil všechny chlapce aniž by se jich dotkl. Po té už do školy nepřišel.
Cestoval s cirkusem a vydělával si. Zdokonaloval své schopnosti, ale nechtěl a ani nevěděl jak se má učit nové věci. Čas utíkal a on se stal populárním cvičitelem lvů, tygrů a polikačem ohně. V sedmnácti byl v LA a toulal se s partou vysokoškoláků. Ti ho hecovali k různým blbostem a on je rád plnil. Nedělalo mu to totiž problém. Jenže pak v jednom baru chtěli, aby si nechal koupit pití. Přišlo mu to snadné. Jenže Jackovi nebylo 21, takže nesměl pít. Jenže jeden muž mu pití koupil, ale se slovy, že u něj zůstane a ke kamarádům se nevrátí. Tak Jack poznal Ezru Galsona. Ten ho ještě ten večer vzal k sobě do krámu. Ukazoval mu obrazy a další staré předměty. Říkal k nim příběhy a Jack si připadal jak zajímavé hodině dějepisu. Když se pak jednou otočil, aby se na něco zeptal, tak zjistil, že je Ezra moc blízko. Muž Jacka políbil a čaroděj se vyděsil a odhodil ho. Další den se však vrátil a už ho neodhodil. Zamiloval se do něj a proto, pro něj bylo strašné, když ho vlkodlak odkopl. Od té doby vlastně neměl žádný vztah trvající déle jak pár hodin.
Ve dvaceti mu jeho náhradní matky předali kazetu od jeho biologické matky. Ta mu na ní nechala vzkaz o tom, kdo byl jeho otec a jak zjistila, že šlo o fantoma. Pro Jacka to bylo strašné a chtěl od cirkusu odejít, ale než to stihnul, tak ho kontaktoval právník jeho strýce. Jack se totiž stal ultimátním dědicem jeho strýce, co nedávno zemřel na rakovinu plic. Sice měl děti, ale ty vyškrtl kvůli jejich rozmazlenosti a neschopnosti se o peníze postarat nebo i o sebe.
Takže začali tahanice po soudech, kdy Jacka žalovali jeho bratranec a sestřenice. Snažili se ho inkriminovat, že on může za smrt jejich otce, že ho před smrtí donutil změnit závěť. Jenže neměli důkazy, neboť Jack v New Yorku nikdy nebyl. Brzy to vzdali a Jack se konečně dostal k financím a začal cestovat. Neutratil za cesty všechny peníze, ale jen malou a skoro nepatrnou část. Když objel místa, která vždy chtěl navštívit, tak se přestěhoval do New Yorku.
Než se však úplně vrátil, tak nějaký čas strávil na Floridě, kde si v aukci koupil i svou kočku Savannah. Tu pojmenoval Mr. Pinkly než si všiml, že nejde o kocoura. V New Yorku si zařídil tetovací studio, kde nabízí i staré techniky tetování z různých míst světa. On sám si ze svých cest přivezl dvě tetování a spoustu sošek všelijakých bohů. Ty umístil ve svém bytě na 5th Avenue, jež byl také součástí dědictví spolu s dvěma luxusními auty. Hned na to následovalo pořízení kočky Blue a kocoura Buby.
V New Yorku si zařídil tetovací studio, kde nabízí i staré techniky tetování z různých míst světa. On sám si ze svých cest přivezl dvě tetování a spoustu sošek všelijakých bohů. Ty umístil ve svém bytě na 5th Avenue, jež byl také součástí dědictví spolu s dvěma luxusními auty. Jenže během léta mu přišel dopis, že Ezra Galson, muž jehož kdysi miloval, zemřel. To ho trochu sebralo a od té doby začal myslet dost negativně.
První měsíce v New Yorku se setkal s několika milými lidmi. Jedním byl i Esiah. Ten se dal dohromady s Candy. Tu má Jack velice rád, ale následující události ho od ní trochu odtáhli. Potkal i Lucianu s kterou se skamarádil. Jenže i tohle kamarádství pokazil, když se s upírkou vyspal.
S Esiahem si pokazil vztah taky velice rychle. Řekl mu o světě stínů a to vedlo k tomu, že se z Esiaha stal vlkodlak. Jednou Esiah Jacka dost ošklivě zmlátil a nebít Luciany, tak by nejspíš ani nepřežil. V nemocnici si však dlouho neležel v pokoji se mu objevila víla. Ava. S tou uzavřel svou první dohodu. Na oplátku jí udělal tetování. Díky Avě se seznámil s Aegonem. V té samé době potkal i Jonathana. Jenže nastalo několik událostí. Esiah a Jack se docela usmířili. Jenže pak jednou se pohádali i do toho se k tomu přimíchala Lara a Ismael. Oba Jack už znal z dřívějška. Ismael mu dělal hlavně potíže.
Celá ta hádka skončila smrtí Esiaha. Jack držel i zbraň, když vystřelila. Takže z toho byl strašně špatnej. Dokonce se párkrát pokusil o sebevraždu a nakonec skončil se závislostí na drogách. Z toho se dostal díky rodině za kterou odjel. Když se vrátil, tak se dal dohromady s Levim. Jenže začal chodit ven s Jonathanem, aby upír nebyl tolik mimo lidi. Což však vedlo k tomu, že se Jonathan víc zamiloval do Jacka. Nakonec se spolu i políbili.
Během Vánoc Jack řekl Levimu, co se stalo a jejich vztah náhle zamrzl. Jon se přestal s Jackem vídat a i Levi se u Jacka moc nezdržoval. Což nakonec Jack vzdal. Rozešel se s Levim. No a velice rychle se vydal za Jonem a byl s ním. Jenže jim museli stačit jen objetí a držení za ruce, neboť Jack byl stále pod Leviho dohodou.
Když se zbavil dohody, tak se oženil s Jonem v New Orleans. Jenže jeho štěstí netrvalo dlouho. Jon zemřel. Nechal mu jen prsten a dopis na rozloučenou. Jack to však odmítal a snažil se Jona přivést. Tehdy se setkal poprvé s Carminou a během jejich boje se propadl portálem do Labyrintu.
Nyní je Jack zpátky s novými dovednostmi, depresí a ještě podivínštější a bez jeho obvyklého pacifismu.

Faceclaim

Alexander Calvert

Jack Heller (Cherrywood)

Čaroděj/ Čáryfuk

I lost my soul.

A clown on the outside, but there’s only pain on the inside.

Přátelé

Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek

Média