Profilový obrázek

Jackson HaleOffline

  • Upír
  • 60

    XP

  • 1

    Questů

  • 381

    Návštěv

Profil

Jméno

Jackson Hale

Věk

23

Rasa
Status

student

Bydliště

New York

Výška

187 cm

Váha

85 kg

Datum narození

31. 10. 1996

Charakteristika

Jackson (Jack) je hodný kluk, který je ale díky svým podivným zájmům nechtěný mezi svými vrstevníky. Je totiž strašně ukecaný a když vám někdo hučí do hlavy něco, co vás nezajímá, otravuje vás to. Zajímá se o veškeré nadpřirozené věci, jež potká či mu nějak zkříží cestu. Je velmi cílevědomý a hlavně musí mít vždy pravdu…klidně půjde přes mrtvoly, aby dokázal svou pravdu, nebo se pro ni sám obětuje. Je také celkem sarkastický. Většinu svého volného času tráví v knihovně, kde hledá jakékoli zmínky o nadpřirozenu. Svým způsobem je velice chytrý, pokud po něm nechcete, aby vám spočítal rovnici o dvou neznámých…matika a fyzika jsou jeho velké slabiny.

Minulost

Jack byl adoptován jednou rodinou, když byl ještě mimiko. Jeho vášeň pro nadpřirozeno se objevila již v jeho raných letech, kdy běhal po venku a hledal různé trpaslíky, víly a podobně. Časem se z toho stala posedlost a všichni ostatní to přestali považovat za roztomilé (jak tomu u dětí bývá), nýbrž jako psychickou vadu. Začal kvůli tomu tedy chodit na terapie a několikrát měnil školu (učitelé mu netolerovali dřevěný kulík proti upírům v tašce nebo stříbrný nožík na vlkodlaky). V páté třídě přešel na školu, kde se potkal se svou snad první kamarádkou Ruby (postava, která zde již je pozn.aut.). Hodně se přátelili. Podnikaly spolu různé honby za záhadami a nadpřirozenem. Přespávali ve strašidelných domech, lesích se strašidly,… Na střední se jejich cesty rozdělily a on zůstal stále tím nerdem, jakým byl doposud – možná větším.

Jednou jí ale zavolal, že potřebuje pomoct, a tak spolu zase začaly lovit záhady. Jedna záhada se jim ale stala osudnou a pohádali se kvůli ní. On odjel do NYC tuto záhadu prozkoumat blíž, jelikož to působilo jako upíří vraždy. Různými cestami se dostal k jádru věci a pronikl do sídla upírů. V tomto sídle si s ním hráli jako kočky s myší, dostal se do jakýchsi upírský orgií, kde přímo lačnil po krvi jedné z upírek. Následně ho udusili a on se probral v tmavé “místnosti”, která byla velice těsná. Prorval stěnu přímo proti němu a hrabal se ven, až vylezl z hrobu a stal se živým mrtvým. Okolo něj stálo 5 lidí, kteří ho okamžitě začali zasvěcovat do upířích věcí. Nyní trčí už 6 měsíců v sídle neopeřených a čeká, až se odtud dostane.

Faceclaim

Blake Steven

Jackson Hale

Upír

“Lidé si s oblibou vymýšlejí nestvůry a hrůzy. Sami si pak připadají méně odporní.”

Přátelé

Profilový obrázek

Média