Profilový obrázek

Jamie WalkerOffline

  • Civil
  • 190

    XP

  • 0

    Questů

  • 493

    Návštěv

Profil

Jméno

Jamie Walker

Věk

22 let

Rasa
Status

Student

Bydliště

Manhattan

Výška

184 cm

Váha

78 kg

Datum narození

25.7.1997

Charakteristika

Jazyky: Angličtina, Němčina, Španělština

Zájmy: Sport, Filmy, Zábava

Jamie je naprosto normální kluk. Nosí upravené vlasy a vousy. Většinou ho uvidíte s úsměvem na tváři a přátelskou náladou. Na pohled tak možná nevypadá, ale je hodně chytrý. Studuje právnickou vysokou školu a zvládá to v pohodě. Na školu si nevydělává brigádou jako většina studentů, ale sportem. Hraje v New Yorku hokej a patří mezi nadprůměrné hráče. Má z toho dobré peníze a nemůže si stěžovat. Sport patří mezi jeho největší záliby. Mohl se na vysokou vykašlat a nejít tam, ale s rodinou se rozhodl, že to bude lepší, aby měl nějakou jistotu, kdyby mu hokej nevyšel. Když se zrovna nemusí učit nebo nemá tréninky, volný čas tráví buď v posilovně nebo se jde bavit do baru. Chodí tam hlavně odpočinout si od starostí, ale také poznávat nové přitažlivé ženy. Ženy by se dali považovat za další věc, co má rád. Pořádný dlouhý vztah ještě neměl, ale o holky nouzi nemá. Na jeho milý úsměv už naletělo hodně žen. Jamie by si klidně nějaký stálý vztah našel, ale zatím se mu ta pravá najít nepodařila. Problém je ten, že jak nemá problém se seznámit se ženou, s chlapem se tak rychle neseznámí. Má dobré kamarády, ale trochu mu trvá než si je najde. Také ne úplně každému zezačátku věří, už párkrát zažil, že ho kamarád zradil a k tělu si pustí jen někoho, kdo mu připadá naprosto bez problémů. Když se chce uvolnit zajde do kina na nějaký film a nebo si ve svém bytu přečte nějakou knihu. V jeho bytě bohužel jde vidět, že tam bydlí jen muž a jeho kuchyň se také neohřívá moc často. Jamie je jinak spolehlivý chlap, který se věci snaží řešit v klidu a nechce zbytečně používat násilí. Vyhýbá se falešným lidem a věcem, ze kterých nemusí vyjít něco dobrého.

Minulost

Byl krásný teplý den, když se v odpoledních hodinách Jamie narodil. Narodil se do kanadské rodiny. Jeho otec byl úspěšný fotbalista a matka trenérka volejbalu, takže se ví po kom je tak úspěšný ve sportech. S penězi problém neměli a Jamie tedy nikdy nevěděl, jaké to je žít v horších podmínkách. Má starší sestru Zoe, která o něj už odmala starostlivě pečovala. Pomáhá mu často i teď, když potřebuje s něčím poradit. Jejich nejstarší bratr Max se odstěhoval do Evropy a moc se s rodinou nestýká, ale jedině Jamiemu občas zavolá a popovídá si s ním.

Jeho nástup do školky nebyl úplně nejlepší, patřil spíš k dětem, které nerady něco dělaly a vždycky se těšil domů.  Nějak to tam dokázal přežít a nastoupil do školy. Tam hned učitelé poznali, že je velmi nadaný. Samotný se tam choval úplně jinak a celou základní školou prošel naprosto bez problémů. Neměl tam tolik kamarádů a nejvíc se bavil doma s jeho sestrou nebo s jeho babičkou. Ta mu často říkala příběhy o upírech nebo vlkodlacích, ale Jamie na to nikdy nevěřil a nechtěl se o to zajímat ani když byl starší. Na gymnáziu, kam zamířil se vše změnilo než předtím. Začal se bavit více s jeho spolužáky, ale ve škole a ve sportu se mu dařilo pořád skvěle. Nemusel se tolik učit a proto když měl volno, trávil čas se svým nejlepším kamarádem Benem, ten ho ale jednou nečekaně podrazil, když už končila škola. Jamie z toho byl hodně smutný a od té doby si zatím nikoho tolik do svého života tolik nepustil. Gymnázium však dokončil a přemýšlel, co bude dál.

Už dávno byl dohodnutý, že se přestěhuje do New Yorku kvůli hokeji, ale na radu hlavně sestry se přihlásil ještě na vysokou. Vybral si právníka, protože to dělal jeho děda, kterého bohužel neznal, ale tohle povolání ho vždy zajímalo a bez problémů se na školu dostal. Než se přestěhoval do New Yorku musel se rozloučit s rodiči, ale hlavně s jeho sestrou, která pro něj hodně znamená, všichni zůstali v Kanadě. Jamie si zařídil byt a zatím mu vychází vše podle plánů. Jsou dny, kdy si občas vzpomene na vyprávění babičky, ale nechce ničemu z tomu věřit.

Faceclaim

Taron Egerton

Jamie Walker

Civil

“There´s no fear when you’re having fun.”

Fun
80%
Studying
50%
Hockey
95%

Přátelé

Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek

Média