Profilový obrázek

jessewoodwinterOffline

  • Lovec Stínů
  • 69

    XP

  • 0

    Questů

  • 92

    Návštěv

Profil

Jméno

Jesse Julian Woodwinter

Věk

23

Status

Člen Institutu

Bydliště

Institut

Výška

186 cm

Váha

87 kg

Datum narození

27.12.1996

Charakteristika

Jazyky: Angličtina, Latina, Španělština, Chtóština
Zbraně: Andělské ostří, luk a šípy, kuše, dýky, nože, meče
Znaky: Prsten rodu Woodwinter na pravé ruce, dýka rodu a taktéž prsten matčiny rodiny, který nosí na řetízku
Dovednosti: Dobré reflexy a reakce, skvělý střelec z kuše a luku

Jesse by se dal zařadit spíše k vyšším mužům, s ani ne tak mohutnou postavou, dalo by se říct že spšíe šlachovitou. Má docela široká ramena a silné paže, které nesou mnoho run a také mnoho jizev. Jeho vlasy jsou blond, střižené na krátko a oči mají barvu moře. Celkově je dost podobný předkům ze Skandinávie, kam až kořeny jeho rodiny sahají.
Co se týče Jesseho povahy je tu hodně rozporů. Každý z obyvatel New Yorského Institutu znal z něj něco jiného. A dalo by se říct, že se každá část svým způsobem během let hodně změnila.
Kdysi měl velké problémy se sebeovládáním a zvlédením vzteku, dnes je už klidný a místo toho, aby vybuchl tak se raději stáhne a svůj hněv vybije jinde. Třeba v tělocvičně. Hodně za tu dobu dospěl. Problémy se snaží řešit logicky a s chladnou hlavou, alespoň se o to snaží. Je tvrdohlavý a v některých názorech neústupný, ale zase umí přiznat svou chybu. Předtím než něco udělá snaží se, narozdíl o minulosti, kdy udělal mnoho chyb, ze kterých se ponaučil, všechno rozmyslet a hledět na následky. Snaží se být opravdz zdopovědným a dobrým lovcem stínů. Ctít zákony, které v minulosti bral na lehkou váhu.
Jediné, co se za tu dobu nezměnilo je jeho smysl pro humor, který se stejně špatný, ne-li horší, než předtím. A taktéž jeho loajálnost ke svým přátelům. Za lidi, které miluje by obětoval svůj život, klidně prodal svou duši Lilith kdyby to mělo někoho, koho on miluje, zachránit. V boji je docela zdatný a co se týče démonů tak se snaží být nemilosrdný.
Co se týče lásky, dá se říct, že nikdy v ní neměl štěstí. Dalo by se říct, že jeho největší láskou byla Grace Lengthorn, která jeho city bohužel neopětovala. Jeho poslední láskou se však stala jeho dcera Erin, které v sprnu bude rok.

Minulost

Jediný syn Eloise a Williama Woodwinterových, se narodil 27. prosince roku 1996. Ikdyž manželství jeho rodičů bylo domluvené a velmi často to skřípalo, oba se ho snažili vychovávat s láskou. Někdy hádky jeho rodičů trvaly hned několik dní a občas se jeho otec ani nevracel domů- on si to nepamatuje, ví to jen díky deníkům matky. Od jakživa měl vždy lepší vztah s matkou než s otcem, ale měl k němu jako dítě velký respekt. Výchova byla klasicky tvrdá, jak lovci stínů mají. Jen co začal chodit už se učil držet meč, luk a kuši. Otec ho učil bojovat. Jako dítě trénoval hlavně na figurýnách, někdy zkoušel souboje s otecem, které byli vždy více méně nevyrovnané. Hodně se snažil. Jak v boji, tak se i drtil jazyky nebo historii. Jen aby viděl své rodiče, jak jsou na něj hrdí. Vždy ho to těšilo vidět, proto se snažil i rodiče potěšit, když se naučil něco nového sám. Byl jedináček, aspoň si to myslel, takže všechnu pozornost rodičů získával sám. Jeden by řekl, že by mohl být rozmazlený, ale válka lidi mění. Když se začalo poslýchat o Valentýnu Morgensternovi a jeho synovi, bylo Jessemu pouze deset let, ten rok mu měli být jedenáct. Za Temné války měl být původně u známých ve Francii ale nevyšlo to. Byl poslán za ostatními dětmi do Síně Dohod. Trauma z toho, jak jako dítě křečovitě svíral dýku v rukách a ten strach, když do Síně vtrhli temní lovci s vílími bojovníky, jej poznamenalo. Někdy ho do teď děsí noční můry z Temné války. Ve válce přišel o oba rodiče, zahynuli pod rukama lovců stínů, jež byli příznivci Valentýna od začátku. Po válce byl rok u jiné rodiny, byl to o něco starší pár kteří měli v péči už svého vnuka, který byl o něco mladší než Jesse. Nikdy si však úplně nerozuměli, proto byl rád když nastoupil na Akademii. Našel si tam pár přátel a lidi se kterými rád trávil čas i po večerce. Nikdy však nepatřil mezi premianty nebo žáky, kteří by vynikali. Ale vždy se velmi snažil. “Snaží se, ale někdy je zbytečně zbrklý,”- řekli by pravděpodobně učitelé. Vždycky věděl co chce dokázat, co se chce naučit ale chtěl toho moc najendou. Když mu něco nešlo na poprvé, na podruhé tak to chtěl hned vzdát ale jelikož chtěl, aby jeho rodiče byli na něj pyšní tak se snažil dál. Ano, byl vždy snaživý ale něco mu chybělo. Byla to jistá morálka a zodpovědnost. Nejednou dostal trest za neuposlechnutí rozkazů či drzost k vyučijícím. Jesse, byť chtěl jít do Institut v Barceloně, byl poslán do New Yorského Institutu. Zpočátku to tam nenáviděl, byl hodně vzpurný a snažil se co nejméně času trávit s obyvatelstvem institutu, počíteje Správce Thomase Markwella a jeho zástupkyni Avu Greenhawk. Často se vydával na neohlášené akce, ze kterých ve často vracel zraněný a klidně několik dní byl lazar. Mnoho věcí se změnilo po příchodu Grace , které při jejich prvním setkání téměř usekl hlavu.
Léta v New Yorku byla divoká. Od toho co se do Grace zamiloval, přes problémy které vyváděl s jeho nejlepíším kamarádem Troyem Shadelandem. Nebo třeba divoké věci s jeho bratrem Theem, který byl však nevlastní. Sám by řekl, že má na New Yorl nejlepší vzpomínky. Však, jako známí začali mizet z jeho života rozhodl se odjet pryč. Jednu dobu pobýval v Anglii a pak střídavě i v Idris. Protože se rozhodl dát do pořádku rodinné sídlo Woodwinter. Také se během této doby seznámil s několika ženami. Jedna se mu stalo osudovou. Jmenovala se Emily, nebyla to zrovna láska, kterou si vždycky představoval. Vlastně k ní necítil nic, co by sám definoval jako lásku, ale měli spolu krásný vztah. Ten však pominul, když byl Jesse převelen do vysněného institutu v Barceloně. Žil si tam spokojeně celý rok, dokud před pár měsíci nepřišla zpráva od rodiny Emily, že zemřela když ji kousnul démon. Jenže smutek nebylo jediné, co za sebou Emily zanechala. Zanechala za sebou i malou dceru jménem Erin a podle všeho je to i Jesseho dcera. Těchto posledních pár měsíců bylo pro Jesseho pravdu šílených a proto se rozhodl vrátit do města, kde to bylo vždy šílený, ale skvělý zároveň. Vrací se zase do New Yorku.

Faceclaim

Niclas Gillis

Jesse Julian Woodwinter

Shadowhunter

„Cum spiro spero.“

Love
20%
Loyalty
90%
Cigarets
85%
Be in friendzone
100%

Přátelé

Profilový obrázek

Média