Profile Photo

Jonathan Swinburnoffline

  • Lovec stínů
  • 7

    XP

  • 0

    Questů

  • 117

    Návštěv

Jméno

Jonathan Swinburn

Bydliště

Institut

Věk

17 let

Výška

182 cm

Váha

72 kg

Datum narození

04.07.2001

Charakteristika

Dovednosti: Strategie, logické uvažování, práce pod tlakem, vzdělanost, boj z blízka, lukostřelba, hra na klavír
Jazyky:  plynule; angličtina (velština), francouzština, latina
základy; řečtina a španělština, studuje démonské jazyky
Zbraně: Hůl opatřená runami se skrytou čepelí z adamasu, luk

Jako typický zástupce svého rodu má rezavé vlasy a ostré rysy tváře a výrazný nos. Jistě si na jeho tváři všimnete i spršky pih, kvůli kterým si ho někteří lidé na akademii dobírali, ale i modrošedých očí, jež často neukazují žádné známky emocí či citu. Jeho výška je sice nadprůměrná, ale nemůže se chlubit vypracovanou postavou, jakou disponuje většina zástupců mužského pohlaví, co se lovců týče. Je sice šlachovitý a pod oblečením lze najít náznaky a linie svalů, avšak rozhodně není žádný kulturista. Téměř neustále má u sebe svou hůl, jelikož po zranění z minulosti se mu noha správně nezahojila a při chůzi tak kulhá. Taky nedokáže dostatečně rychle utíkat či šplhat. Vynahrazuje si svůj handikap tvrdou prací a posilováním, aby se udržel v kondici, a hlavně rozvíjí svou mysl.

Je doopravdy inteligentní, má talent na jazyky a strategii. Rychle se učí a občas dokáže být perfekcionalista, což ho vede k tomu, že nikdy není spokojený, vždycky se dá něco zlepšit. Má schopnost lidi odhadnout, tudíž často rozpozná, když mu někdo lže a ví, jak lidmi manipulovat. Je však rozvážný a informace, které nasbírá si schovává sám pro sebe a vyloží je na stůl až ve chvíli, kdy mu to něco přinese. Na rozdíl od spousty vrstevníků ví, kdy držet jazyk za zuby a raději dělat, co se mu řekne.

Respektuje motto Spolku, tudíž ctí zákony a pravidla, které dodržuje. Studoval podrobně historii Spolku, podsvěťanů a některých rodů, řadí se spíše k vyznavačům tradičních loveckých hodnot. Proti podsvěťanům nicméně nic nemá, i když jejich společnost vyloženě nevyhledává. Civilům se zdaleka vyhýbá, vzhledem ke své minulosti.

Mezi jeho zájmy se řadí hlavně čtení. V jeho pokoji vždy najdete stohy přečtených i nepřečtených knih. Většinou se však jedná o učebnice a encyklopedie. Jako většina lovců tráví též hodně času v tréninkové místnosti. Navzdory noze, jež občas pobolívá, se rád prochází. V zásadě je to samotář a racionální typ. Jediná vášeň a láska k umění ho váže k hudbě, jelikož se jako spousta lovců učil na hudební nástroj. Zvolil klavír, jelikož se mu zdál nejlehčí, ale zjistil, že ho to baví a věnuje se tomu pravidelně dodnes. Chvíle, kdy hraje, jsou často jediné, kdy otevřeně ukazuje emoce.

Minulost

Jeho rod sídlí ve Skotsku, tudíž se narodil v Institutu ve městě Northumbria. Jeho matka byla správcem institutu. Řadila se však spíše k těm, které mají liberálnější přístup k pravidlům Spolku. Ve věku 35 let si začala s civilem. Nečekala však, že by se jí v jejím věku povedlo otěhotnět. Děti neměla a nikdy po nich ani netoužila, ale v první chvíli, kdy zjistila, že je těhotná, své dítě začala milovat. Snažila se utajit, kdo je otcem dítěte, ale jeden z lovců v Institutu nahlásil své podezření a Spolek se takový závažný přečin rozhodl prošetřit. Jelikož se však jednalo o vážený rod a o téhle záležitosti nevědělo příliš lidí, rozhodli se matku potrestat mírně. Měla nařízeno zůstat v Institutu, zatímco její dítě se rozhodli vzít do Idris a vychovávat tam dle všech tradic a metod Lovců stínů. Od malička mu byly do hlavy vtloukány všechny zásady a byl trénován stejně jako lovci stínů, vychovával ho Theron Tregonwell, mentor akademie. Nikdy nenavázali vřelý vztah, Theron byl dosti přísný, avšak zároveň ho vždy podporoval a naučil ho posunovat hranice svých schopností. Jonathan ho dodnes respektuje a bere si ho za vzor. Když přišla Válka v Idris, byl s ostatními dětmi v Síni Dohod. Utrpěl zde zranění pravé nohy, odtrhla se mu chrupavka v koleni. Vzhledem k věku a pověrám ohledně ředění krve nefilim civilskou krví nechtěli riskovat Iratze. Noha se nezahojila správně, od té doby kulhá. Akademií prošel navzdory svému handikapu s výbornými výsledky. Nenavázal moc přátelství, ostatní lovci jím spíše opovrhovali a posmívali se mu.  Jemu to však nikdy nevadilo. Požádal mentora o to, aby mohl svůj výcvik dokončit v nějakém institutu. S doporučením ho poslali do newyorského institutu, kde složí zkoušky a složí Spolku slib věrnosti.

Faceclaim

Linus Jasper Wördemann

stav uživatele 7 / XP
Nováček

Média

Fotky
Videa

2016 - 2019 © Shadowhunters RPG

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu