Profilový obrázek

Jordan Viauoffline

 • Víla
 • Gwyllion
 • 72

  XP

 • 0

  Questů

 • 114

  Návštěv

Profil

Jméno

Jordan Viau

Věk

176

Rasa
Status

Nezaměstnaný

Bydliště

Manhattan

Výška

189

Váha

93

Datum narození

02.03.1844

Druh víly

Gwyllion

Charakteristika

Jordan je bezcitný. To je asi ta nejpřešnější definice, co k němu sedí. Vypovídá o tom i to, do jakého dvora spadá. I když je možná vinný spousty a spousty zločiny, sám vinu necítí. Nemá úctu k zákonům, pravidlům ani morálce, a to ani ve dvoře, to je důvod, proč taqm ani teď nežije. Jediné, co ho zajímá, je vlastní prospěch. Nezastaví se proto před ničím, dokud není sám ve vážném ohrožení. Na první pohled se může zdát jako citlivá bytost.Veškerá empatie, kterou předvádí, je však jen divadlo. Ačkoli sám vinu necítí, je si Jordy dobře vědom její moci. Úmyslně ji v jiných lidech vyvolává. I kdyby on sám byl prokazatelně tím špatným, donekonečna bude ostatní přesvědčovat, jak jste mu vy svým chováním ublížili. Jordan je dobrý v překroucení pravdy. Necítí výčitky, není nervózní, spřádat sítě kolem pravdy bude bez mrknutí oka přímo do tváře. Pokud se zapovídá s lidmi, rád tétom dovednosti využívá. Přes veškeré pohrdání druhými lidmi dokáže být ovšem výborným společníkem. Zapůsobí na lidi tím, že přesně odhadne, co se jim líbí a jak vyvolat jejich sympatie. Nejprve se tváří jako zábavný přítel, kterému na nich záleží. Brzy však otočí a bude si pouze brát to, co zrovna potřebuje. Ať už jde o cokoliv.

Minulost

Jordan je původně lidské dítě. Jeho otec byl sadistický ředitel firmy a matka byla běhna z nevěstince. Už to mu dávalo jasně určenou budoucnost. Když jeho matka zjistila, že je těhotná, skrývala se, dítě donosila, ale pak jej nechala v lese a doufala, že zemře chladem. To se ovšem nestalo a chlapce nalezl vílý strážce ze zimního dvora. A tak se dostal Jordan k vílám. Byl vychováván v jejich temném duchu a díky dispozicím ze strany biologických rodičů se z něj stal následně snad jeden nejhorší z jejich dvora. To byl důvod, proč byl ještě před dosažením dospělosti odsouzen k popravě pro nedbání pravidel a zákonů dvora. Nakonec se mu ovšem podařilo uniknout a je z něj víla na útěku. Jordan ovšem přísahal pomstu za to, že jej takto odsoudili, a proto dodnes spřádá plány jak se dostat na trůn na zimním dvoře. Jak bylo řečeno, díky tomu, že se řadil mezi ty nejhorší, byl také i jeden z nejobávanějších a všem se na jednu stranu ulevilo, když dvůr opustil, ale zase se vyskytlo spoustu obav a spekulací o tom, že by měl být chycen a popraven co nejdříve to bude možné.
Po svém příchodu na zemi začal pracovat jako barman, ovšem byl vyhozen po pár týdnech své práce za hrubé chování. Nyní se živí pouličními krádeži, krádeži na zakázku a podporou různých gangů v NY.

Faceclaim

Jordan Boulet-Viau

Jordan Boulet-Viau

Jordy

,,Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu.”

Sarkasmus
90%
Výbošnost
10%
Manipulace s lidmi
85%

Média

Shadowhunters RPG © 2016 - 2020

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu