Profile Photo

Kaidan Jaxenoffline

 • Civil
 • 24

  XP

 • 0

  Questů

 • 43

  Návštěv

Jméno

Kaidan Jaxen

Rasa
Status

IT technik/Hacker

Bydliště

Boerum Hill, Brooklyn

Věk

30 let

Výška

182 cm

Váha

95 kg

Datum narození

11.12.1988

Charakteristika
 • práce s počítači
 • hackování
 • hra na kytaru
 • potlačování emocí

U tohoto člověka je velice obtížné rozeznat, co si myslí. Nikdy nebyl příliš sdílný a není tomu tak ani dnes. Nedává na sobě znát žádné pocity, kromě občasného vzteku. Skoro pořád se mračí, v jeho životě je jen pár lidí, kteří ho dokáží přimět alespoň k malému náznaku úsměvu. A to se musí opravdu snažit. Kaidan není schopen vyjádřit své pocity a už vůbec o nich nezvládá mluvit. Tenhle problém se s ním táhne už od jeho dětství a nejspíše se to ani nikdy nezmění. Zejména kvůli tomu ztroskotalo jeho manželství a všechny bývalé známosti.
Nenávidí alkohol a drogy, je striktně proti užívání jakýchkoliv návykových látek, které člověka nějakým způsobem ovlivňují. V dětství si kvůli nim vytrpěl dost.
Už od puberty je velmi výbušný, neumí kontrolovat svůj vztek. Nikdy se nijak zvlášť nezajímal o to, co si o něm lidé myslí. Žije si svůj vlastní život, nesnese představu, že by se měl chovat podle někoho nebo podle společností určených pravidel. Proto ho taky několikrát málem vyrazili ze školy, na které studoval IT.
Nenávidí, když se ho někdo dotýká nebo na něj civí, je pak neklidný. Když se do něčeho opravdu pustí, je odhodlaný dokončit to, ať to stojí, co to stojí. Svou práci miluje, je to jediné místo, kde se dokáže trochu uvolnit a nebýt tak úplně sám sebou. Je rád, když má co dělat, nevydrží sám se svými myšlenkami. Proto ve volných chvílích až nezdravě moc sportuje, hraje na kytaru nebo se učí něco, co se mu zrovna zdá potřebné.

Minulost

Pokud by se jeho život dal popsat jen jediným slovem, byla by to nejspíš jedna velká tragédie. Nebo jak on sám říká : Dost hloupý vtip.
Kaidan se narodil v irském městě Galway. Prožil zde celé své dětství a část dospívání. Tohle období pro něj bylo velmi těžké a zkušenosti z téhle doby ho ovlivnily na celý život. Jeho rodiče byli oba těžce závislí na drogách, takže výchova jejich dítěte byla úplně to poslední, na co mysleli.
Kaidanova matka Anna pracovala jako prostitutka a tanečnice v jednom irském baru. Kaidana často brávala sebou, nechávala ho zavřeného v místnosti za barem klidně i celou noc. Jeho otec ( Brian ) by se o něj sám nezvládl postarat. Většinu času byl bez práce a volno trávil doma u televize nebo byl někde sjetý. Pro oba rodiče dítě znamenalo jen přítěž. Kaidanův otec ho i jeho matku často mlátil vším, co mu přišlo pod ruku.
Jako malému mu plno věcí nedocházelo, i když ho matka zanedbávala a nevšímala si ho, pořád se ji snažil nějakým způsobem chránit a milovat ji. Což pro něj znamenalo jen to, že schytá několik dalších ran od svého otce.
Když mu bylo sedm let, do jejich rodiny přibyl nový člen. Se Shawnem by to dopadlo nejspíš úplně stejně, kdyby se o něj Kaidan nestaral. I když šlo jen o úplně základní věci jako třeba umytí nebo nakrmení.
S jeho rodiči to bylo čím dál tím horší a oba sourozenci si vytrpěli své.
Vše se zlomilo, když Brian poprvé zbil i Shawna. Kaidanovi bylo tehdy patnáct let a už se nedokázal dívat na to, jak Brian ubližuje někomu dalšímu. Sebral Shawna a jednoho večera utekli oba pryč. Věděl, že to pro oba bude těžké, ale byla to jediná šance jak bratra uchránit před tím, co zažíval on. Chtěl utéct co nejdál od toho prokletého místa a už se nikdy nevrátit. Domluvil se s kapitánem jedné nákladní lodi, že si u něj odpracuje cestu a ještě ten večer oba odpluli do Ameriky – nejdál, jak jen mohli.
Jak se dalo čekat, nebylo to vůbec jednoduché. Patnáctiletému klukovi nikdo nedal práci, natož mu pronajal byt. Dlouhou dobu se oba potulovali z místa na místo, spali na lavičkách v parku a jedli jen to, co se Kaidanovi podařilo ukrást v obchodě.
Kaidan tenhle život pro Shawna nechtěl. Chtěl, aby se vzdělával, měl střechu nad hlavou a hlavně milující rodinu. Proto, po velmi těžkém rozhodování, nechal Shawna před jedním ze sirotčinců s tím, že je to místo, kde může přespat, dokud on sám nesežene nějaké bydlení. Jeho úmysly však byly úplně jiné. Tu noc, kdy ho tam nechal, věděl, že ho opouští navždy.
Několik následujících měsíců ho sžíraly výčitky svědomí. Věděl, že udělal dobře, ale zároveň se také cítil provinile, protože Shawna opustil. Stále se také snažil vyrovnat s tím, co zažíval jako dítě.
“Štěstí“ se a něj usmálo až tehdy, kdy se ho zželelo majiteli baru, za kterým zrovna přespával. Potřeboval někoho na úklid a Kaidan byl tehdy v pozici, kdy si zrovna nemohl vybírat.  Takhle se jeho přežívání začalo pomalu měnit v něco, co zdánlivě připomíná život.
Postupně se postavil sám na vlastní nohy. Dokonce začal znovu chodit do školy, ze které ho ale stejně pár měsíců na to vyhodili. Nedokázal zvládat své emoce, byl hodně výbušný a to se projevovalo tak, že pár jeho spolužáků přišlo o zuby. Jak se dalo čekat, nezůstalo to jen u jeho vrstevníků. Jednou v noci viděl, jak skupina chlápků v uličce za barem mlátí ženu. Kaidanovi se zdálo, jako by se vrátil zpátky do Irska, kde se přesně tohle dělo jeho matce. Úplně se mu zatmělo před očima. V jednu chvíli si vyhrnoval rukávy a ve druhé už mlátil jednoho z těch mužů hlava nehlava. Když se mu opět rozsvítilo, jediné štěstí bylo, že ti muži ještě dýchali.
Pomalu mu začalo docházet co udělal a že takhle už to dál nejde.
Trvalo to téměř dva roky, než se Kaidan zmátořil. Majitel již zmíněného baru mu dal několikrát šanci. Kaidan byl konečně schopen nastoupit do školy, kde zjistil, že mu to jde až překvapivě dobře s počítači a technikou obecně.
Získal stabilní práci v jedné IT firmě, kde zůstal dodnes. Paradoxní na tom je, že ho baví hlavně ta stinná stránka internetu. Dokázal se hacknout již na mnohá místa, a i když si to sám nechce přiznat, nejraději by byl členem nějaké hakerské skupiny.
Od toho osudného večera v ulicích New Yorku uplynulo již několik let. Kaidanovi je nyní třicet, má vlastní byt,znovu se stýká se svým bratrem (i když to z počátku bylo hodně drsné a musel si to hodně žehlit), začal boxovat, díky čemuž lépe zvládá emoce, které se ve něm stále bijí. Je z něj úplně jiná osoba, o své minulosti nemluví a bazíruje na tom, aby o ní nemluvil ani jeho bratr.

Faceclaim

Rami Malek

stav uživatele 24 / XP
Nováček

Média

Fotky
Videa

2016 - 2019 © Shadowhunters RPG

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu