Profilový obrázek

Kara KingsleyOffline

  • Civil
  • 67

    XP

  • 0

    Questů

  • 254

    Návštěv

Profil

Jméno

Kara Kingsley

Věk

21

Rasa
Status

Reportérka

Bydliště

Manhattan

Výška

171 cm

Váha

68 kg

Datum narození

26.6.1998

Charakteristika

Kara má různé nálady. A každá její nálada je něčím zvláštní. Když se směje, což dělá často, dokáže rozzářit lidi kolem sebe, dokáže jim vykouzlit úsměv na tváři, ať si prochází čímkoliv. Když s lidmi soucítí, dokáže tomu obětovat svůj veškerý volný čas, dokáže pro to obětovat i své vlastní štěstí a úspěch, tedy pokud jste jejím dobrým přítelem nebo přítelkyní. Když je naštvaná,tak je ale pro všechny nejlepší klidit se jí z cesty. Dokáže bát i tvrdohlavá, a to jí potom nerozmluvíte vůbec, ale vůbec nic. Drtivou většinu času je Kara ale milá, obětavá a nápomocná duše.

Momentálně žije ve svém vlastním bytě, žádného domácího mazlíčka nemá a nikdy neměla, miluje fialovou barvu, do které má také byt sladěný a pokud má talet ještě na něco jiného než na žurnalitiku, tak to je malba po zdech, čehož si u ní můžete všimnout, a někdy až neuvěřitelná nemotornost.

Minulost

Kara se narodila původně v Los Angeles, ale pak se i s rodiči přestěhovala do města jejích snů, do New Yorku. Začala zde povinnou školní docházku, a už zde prokazovala značný zájem o žurnalistiku. Nebylo ni zvláštního, když psala články do školního časopisu, nebo jen sem tam dala něco na nástěnku. Ve škole nebyla zrovna oblíbená, ale zase nebyla přímo šikanovaná, našla si zde i několik vztahů, sice krátkodobých, ale pomohly jí se vyšvihnout se svým vědomím výš, než do té doby byla, takže jindy běžné deprese a hroucení se už nebyly na denním pořádku. Po škole se dala na to, co jí celý život bavilo, začala pracovat pro největší tiskvou společnost v NYC, nejdříve sice jen jako aistenka vedoucího ředitele, ale když mu dokázala, že je dost dobrá na to sama psát pro noviny a ne jen donášet ranní latté, tak získala svou vlastní pozici a stala se konečně tím, kým chtěla celý život být, úspěšnou reportérkou.

Faceclaim

Melissa Benoist

Caroline Lena Kingsley

Kara :p

,,Jen se směj. Jestli chceš projít dnem, stačí ti jen úsměv.”

Radost
90%
Žurnalistika
96%
Kresba
65%
Soucit
90%
Výbušnost
50%

Přátelé

Profilový obrázek

Média