Profile Photo

Kara Kingsleyoffline

  • Civil
  • 67

    XP

  • 0

    Questů

  • 35

    Návštěv

Profil

Jméno

Kara Kingsley

Celé jméno

Caroline Lena Kingsley

Rasa
Status

Reportérka

Bydliště

Manhattan

Věk

21

Výška

171 cm

Váha

68 kg

Datum narození

26.6.1998

Charakteristika

Kara má různé nálady. A každá její nálada je něčím zvláštní. Když se směje, což dělá často, dokáže rozzářit lidi kolem sebe, dokáže jim vykouzlit úsměv na tváři, ať si prochází čímkoliv. Když s lidmi soucítí, dokáže tomu obětovat svůj veškerý volný čas, dokáže pro to obětovat i své vlastní štěstí a úspěch, tedy pokud jste jejím dobrým přítelem nebo přítelkyní. Když je naštvaná,tak je ale pro všechny nejlepší klidit se jí z cesty. Dokáže bát i tvrdohlavá, a to jí potom nerozmluvíte vůbec, ale vůbec nic. Drtivou většinu času je Kara ale milá, obětavá a nápomocná duše.

Momentálně žije ve svém vlastním bytě, žádného domácího mazlíčka nemá a nikdy neměla, miluje fialovou barvu, do které má také byt sladěný a pokud má talet ještě na něco jiného než na žurnalitiku, tak to je malba po zdech, čehož si u ní můžete všimnout, a někdy až neuvěřitelná nemotornost.

Minulost

Kara se narodila původně v Los Angeles, ale pak se i s rodiči přestěhovala do města jejích snů, do New Yorku. Začala zde povinnou školní docházku, a už zde prokazovala značný zájem o žurnalistiku. Nebylo ni zvláštního, když psala články do školního časopisu, nebo jen sem tam dala něco na nástěnku. Ve škole nebyla zrovna oblíbená, ale zase nebyla přímo šikanovaná, našla si zde i několik vztahů, sice krátkodobých, ale pomohly jí se vyšvihnout se svým vědomím výš, než do té doby byla, takže jindy běžné deprese a hroucení se už nebyly na denním pořádku. Po škole se dala na to, co jí celý život bavilo, začala pracovat pro největší tiskvou společnost v NYC, nejdříve sice jen jako aistenka vedoucího ředitele, ale když mu dokázala, že je dost dobrá na to sama psát pro noviny a ne jen donášet ranní latté, tak získala svou vlastní pozici a stala se konečně tím, kým chtěla celý život být, úspěšnou reportérkou.

Faceclaim

Melissa Benoist

Caroline Lena Kingsley

Kara :p

,,Jen se směj. Jestli chceš projít dnem, stačí ti jen úsměv.”

stav uživatele 67 / XP
Nováček
Radost
90%
Žurnalistika
96%
Kresba
65%
Soucit
90%
Výbušnost
50%

Přátelé

Profile Photo

Média

Shadowhunters RPG © 2016 - 2020

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu