Profile Photo

Kristina Ravliconline

  • 18

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Kristina
  příjmení
  Ravlic

  Profil

  Jméno

  Kristina Ravlic

  Rasa
  Status

  Společnice ve firmě s automobily

  Bydliště

  Hotel Stark

  Věk

  198 let

  Výška

  170 cm

  Váha

  60 kg

  Datum narození

  11.3.1822

  Schopnosti

  Encanto

  Upíří síla a rychlost

  Charakter

  Kristina je už od pohledu velice arogantní žena, ale vzhledem k její minulosti je to pouze nevyrovnanost její vlastní osoby, kterou ventiluje arogancí a někdy hněvem. Lidi okolo sebe si velice nerada pouští k tělu, ale pokud jí dotyčná osoba dokáže, že jí za to stojí, dokáže být velice empatická a vnímavá. K takovým osobám má potom tendenci tíhnout a až majetnicky k nim chovat náklonnost, ať je to romantický či přátelský vztah.
  Není-li však po jejím, umí dát razantně najevo svou nevůli, paradoxně se občas chová více než dětinsky.
  V její mysli se nejspíš odehrává skrytý boj mezi její temnou stránkou a tou světlou. Na hranici světla a tmy už se pohybuje skoro dvě století a vzhledem k tomu, že její proměna byla více než nechtěná, nenávidí samu sebe za to, co se z ní stalo.
  Někdy může působit sebevědomě někdy zase ne a občas u ní propukne záchvat vzteku. Vlastně by se dalo říct, že je celkem nevyzpytatelná. Jediný, kdo na ní ovšem platí je Andrej z něho jediného má strach a zároveň k němu vzhlíží.
  Po nějakém čase věznění Andrejem, se u ní objevil Stockholmský syndrom a opět se začaly bít dvě části, její láska k němu a nenávist, kterou vůči němu cítí, za to vše, co jí provedl.
  Není tedy dobré si jí znepřátelit nebo snad jí jakkoliv ublížit. Touží po pomstě a neštítí se použít k jejímu dosažení skoro nic.

  Minulost

  Kristina pochází z Evropy, konkrétně z hlavní města Lublaň.Narodila se v roce 1822 do nepokojů, které ve Slovinsku v té době vládli, kvůli revoluci, která měla vyvrcholit rokem 48.
  Matka byla s malou Kristinou doma a otec byl učitel, kterého po sléze za své revolucionářské a vlastenecké názory zavřeli a zbytek života strávil jako politický vězeň. To se odehrálo někdy okolo patnáctého roku jejího života.
  Její matka tuto skutečnost velice těžko nesla a obě se ocitli na pokraji bídy hladu, protože pro ženu politického vězně se sháněla práce velice těžko. Celá tahle situace vyústila v psychické zhroucení její matky a následnému úmrtí. Rozhodla si vzít život.
  Díky tomu zůstala Kristi úplně sama, bez vzdělání a zabezpečení. Jediná volba, jak nezemřít hlady, byla prodávat vlastní tělo v ulicích Lublaně. Díky jejímu vzhledu neměla o zákazníky zrovna nouzi a tak by si žila celkem slušně, nebýt její neochvějné averze vůči tomu, co dělá. Hnusilo se jí to a ještě víc se hnusila ona sama sobě. Nebít Andreje, který si jí všiml, když zrovna obchodně projížděl Slovinskem asi by sama udělala to, co její matka.
  Andrej byl krásný a zpočátku se k ní choval celkem hezky. Alespoň co si pamatuje. Od oné noci, co se pro ní vrátil má vzpomínky zamlžené. Ač nechtěla opustit rodnou Lublaň, nějakým zázrakem se mu podařilo jí přemluvit, aby odjela s ním zpět do Zadaru. Od té doby pro Kristi začaly kruté časy. Andrej pro ní měl nejspíš slabost a velkou část té doby se k ní choval jako ke své svěřence, ovšem pokud mu vzdorovala nebo snad nesplnila přesně to, co jí rozkázal, draze za to zaplatila. Nicméně se u ní časem vyvinul Stockholmský syndrom a ona svého trýznitele začala obdivovat. Obdiv pomalu přerůstal v lásku.
  Po dlouhých měsících v mlze, kdy jí podával svou krev, aby mu byla po vůli, se rozhodl z ní udělat stejné monstrum jako byl on sám. Horší zážitek ve svém životě neměla. Probudit se v úplné tmě zasypaná hlínou, tahle noční můra ji dost často budí ze snů ještě dnes. Nesnáší Andreje za to, co jí provedl a ona nesnáší sebe za to, že občas není schopná ovládnout své druhé já a bezmyšlenkovitě ublížit.
  Procestovali toho spolu pěknou řádku, protože Andrej byl ctižádostivý a díky svým manažerským a obchodnickým schopnostem byl za ta léta schopen vybudovat silnou firmu, která je oba živí. Ona zařizuje vše, co se týká administrativy a on se stará o obchod.
  Poslední jednání je zavedlo až do New Yorku, kde se momentálně rozhodli chvíli zůstat. Už jen pro to, že tu prý nemají pořádné upíry!

  Faceclaim

  Nina Dobrev

  XP

  Current balance3

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu