Profilový obrázek

Lara DrakeOffline

  • Vlkodlak
  • 574

    XP

  • 3

    Questů

  • 502

    Návštěv

Profil

Jméno

Lara Drake

Věk

24 let

Rasa
Status

známá zpěvačka, tanečnice a textařka

Bydliště

Black Street

Výška

173 cm

Váha

63 kg

Datum narození

8. 8. 1994

Charakteristika

hra na kytaru, klávesy a bicí
nádherně zpívá
skvělá tanečnice
dobře střílí
ovládá krav magu a karate
mrštná a ohebná
rychlá regenerace
zlaté tetování pírka, z kterého vylétávají ptáci pod klíční kostí
piercing v pupíku
mluví anglicky a arabsky, trochu čínsky španělsky

Všechno se snaží řešit v klidu. Když už zvýší hlas, tak je opravdu zle a nejede přes to, co řekne, vlak. Není to typ, který by vyhledával společnost a toužil být středem pozornosti. Přesto se z ní díky její lásce k hudbě a tanci stala celebrita a na společnost a pozornost si musela zvyknout. S rodiči sice vychází, ale snaží se od nich co nejvíce distancovat. Celkově se svou rodinou nechce mít nic společného, i když občas jí dostihnou otcovi obchody a musí to k její nelibosti řešit. Získat si její důvěru je hodně těžké za což může prostředí, ve kterém vyrůstala. Když jí ale na vás začne záležet a věří vám, tak by za vás dala i hlavu na špalek. Vždy bojuje za ostatní, ale za sebe skoro nikdy, i když díky její uštěpačnosti se to může někdy zdát. Na lidi se snaží však působit vždy mile, nebo tomu tedy aspoň tak bývalo před proměnou. Teď se spíš snaží hlídat, aby se neměnila, když se naštve. Na tváři má tedy stále úsměv. Ve valné většině je sice sarkastický ale i tak. Ráda pomáhá druhým. Je neskutečně obětavá. Co se týče ostatních, tak je strašný optimista a snaží se každému ukázat, že není tak zle, ale vůči sobě je hrozný pesimista. Má velkou trpělivost. I přes to, že navenek se snaží vystupovat nebojácně, tak je to trochu strašpytel a citlivka. Je to romantička, i když o sobě tvrdí, že není. A je opravdu strašně moc zvědavá, díky čemuž ráda strká nos kam nemá. Nesnáší však, když jí někdo rozkazuje. Užila si toho dost od otce a jeho poskoků, že už toho má na celý život až až. V takovém případě s ní nikdy pak už není řeč.

Minulost

Lara se narodila architektce a profláklému mafiánskému bossovi. Její matka stojí včele architektonické firmy a vlastní i jednu stavební, které využívá mimo jiné i její otec pro praní špinavých peněz. Mimo to má její otec celou řadu jiných pochybných firem za které schovává svou nezákonnou aktivitu. Nesnáší svůj původ a za otce, který si říká Černý baron, se stydí. Přijde jí komické, jakou přezdívku si otec vybudoval, ale nikdo to neřešila. I její přezdívka, kterou jí dali otcovi muži jí vlastně přijde trochu zábavná. Modrá dračice. Dřív tomu bylo pro její oblibu v modré barvě a bojovnosti, ale teď je k bojovnosti připočítávána modrá barva očí, když jí naštvou. Nikdo neví, že je dcera celosvětově profláklého mafiánského bose, tedy kromě lidí z mafie a lidského “podsvětí” a snaží se, aby to tak i zůstalo. Přesto se občas objeví někdo, koho za ní otec pošle.
Kvůli její vlastní bezpečnosti se od dětství učila střílet, karate a krav magu. Ve společnosti drogových dealerů, obchodníků se ženami, vrahy a jinou spodinou společnosti to byla nutnost. Už od tří let se učila jazyky, které byly jejímu otci prospěšné pro jeho obchody. Dokud jí ty šli, tak jí otec dával pokoj s přírodními vědami, v kterých byla totálně podprůměrná a mohla se tak věnovat svojí lásce. To je pro ní hudba a tanec. V necelých šestnácti uzavřela smlouvu s hudebním producentem, který ji objevil na Youtube, čímž začala hudební kariéru. Díky ní ji zbylo méně času na její milovaný sport, ale i tak si basketbal, běhání , plavání a jízdu na skateboardu nenechávala ujít v každém možném okamžiku. Několik let se držela na vrcholu hudebních žebříčků a stala se známou osobností nejenom v Americe, ale i mimo ni.
Jenže zhruba před rokem jí pokousal jeden vlkodlak, když šla v noci sama parkem. Nevěděla, co se s ní děje. Byla z toho vyděšená. Díky těm změnám také úplně upustila od živých koncertů a turné po světě. Upustila sice od koncertů, ale dál vydávala desky, přidávala příspěvky na Youtube, natáčela klipy a zahrála si i ve filmu, děla dobrovolnickou činnost a pomáhala dobročinným organizacím. Nikdo jí nevysvětlil, o co jde, co je s tím spojeno. Přišla jenom na několik základů. Co je zač, že se musí ovládat, že existují tvorové, kteří jí nevoní a že existují Lovci. Netušila však jaký je řád světa, do kterého byla nedobrovolně vtažena.

Faceclaim

Virginia Gardner

Přátelé

Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek

Média