Profilový obrázek

laurentinadonumOffline

  • Čaroděj
  • 118

    XP

  • 0

    Questů

  • 70

    Návštěv

Profil

Jméno

Laurentina Aurora Donum

Věk

15

Rasa
Status

Studentka

Bydliště

Los Angeles, Manhattan

Výška

156 cm

Váha

42 kg

Datum narození

18. 9. 2004

Čarodějné znamení

Hadí jazyk

Charakteristika

 

Laurentina je velmi přátelská dívka, která oplývá velkým temperamentem.

°

Je zvídavá a všechno chce vědět hned. Jakmile má pocit, že je něco špatně, nebo nespravedlivé, tak je velmi výbušná a tvrdě se snaží prosadit to, co má být správná věc.

°

Ve škole má pár kamarádek, ale nikdy si se svými vrstevníky nerozuměla. Jelikož ji vždy fascinoval zákon a spravedlnost, tak se chce už od útlého dětství stát právničkou nebo soudkyní.

°

Ve volném čase si pročítá paragrafy a zákony.

°

Proto se také stala velmi nepopulární, co se týká svých spolužáků, jelikož věří v dodržování pravidel, které její spolužáci tak rádi ve škole porušují třeba při opisování nebo menší šikaně.

°

Těší se, až bude moct začít studovat na Právnické fakultě v New Yorku a odejde co nejdál od svého nevlastního otce, se kterým si nikdy moc nerozuměla.

°

Ve svých schopnostech není příliš všemocná, ale několik málo dovedností ji učila rodinná známá, která k nim docházela od jejích asi pěti let. Učila ji telekinezi, telepatii, ovládat elementy, maskování, nicméně ne vše se Tině dařilo učit.

°

Ze schopností, které se jí podařilo ovládnout, umí zamaskovat svoje znamení, ovládat vodu a velmi ji nadchla telepatie. Zákoutí lidské mysli a psychologii brala velmi vážně a zodpovědně a bylo to jediné odvětví magie, díky kterému z ní teta Lea, jak říkala svojí učitelce, měla radost.

°

Tina umí číst myšlenky, měnit je, nebo odstranit. Umí usušit rostliny, ze kterých vytáhne vodu a měnit vodní skupenství.

°

Minulost

Laurentina se narodila jako nemanželské dítě 18. září 2004.

°

Její rodiče se vzali až rok po jejím narození, protože se v době jejího příchodu ještě vedl soudní spor jejího otce s jeho předchozí ženou.

°

Laurentina vyrůstala v Los Angeles v naprosté nevědomosti o všem až do svých patnáctých narozenin, kdy se jednou její otec prořekl, že jeho bývalá žena měla v New Yorku dítě.

°

“Začínáš se chovat jako ten zmetek a to ani nejsi z mých genů!”

°

Tehdy se projevil její zápal pro spravedlnost a ihned si vyžádala jméno toho dítěte, přičemž svého otce lehce spálila ohněm.

°

Po telefonátu s jejím nově objeveným bratrem se její vztah s otcem ještě zhoršil víc, než doposud.

°

Laurentina mu nedala pokoj a chtěla po něm, aby ji všechno vyklopil.

°

Její otec na ni křičel, zavíral se před ní v kanceláři nebo mizel na několik dní za sebou z domu, ale nic z toho Laurentinu neodradilo od toho zjistit pravdu.

°

Když ji nechtěl většinu prozradit on, tak zašla za svou matkou, která se ji svěřila se vším, co věděla.

°

***

Elliot Donum kdysi dávno, když byl ještě mladý teenager naštval jednu čarodějku, která mu přísahala pomstu.

*

Její matka netušila, co její manžel provedl. Nikdy se ho na to neptala a on ji to nikdy neřekl.

*

Roky plynuly a Elliot na její slova dávno zapomněl. Vzal si svojí školní lásku Leonor Quetzal a brzy po svatbě Leonor otěhotněla.

*

Když se však o devět měsíců později narodilo dítě, tak se mu Leonor přiznala, že ji svedl jiný muž a že ten syn není Elliota.

*

Toho to naštvalo a začal si románek se svojí asistentkou Summer Westfallovou. Brzy na to podal žádost o rozvod a Summer otěhotněla.

*

Přestěhovali se do Los Angeles, kde chtěl Elliot v klidu žít se svou novou rodinnou.

*

Až pozdě mu došlo, že za onu nevěru nemohla Leonor, ale byla to pomsta té čarodějky, kterou naštval. Ale že to jeho nevlastním synem neskončilo a čarodějka se zaměřila i na jeho novou ženu, by ho ani ve snu nenapadlo.

*

Laurentina se totiž narodila s hadím syčivým jazykem v ústech a magií v žilách.

*

Až po delší době se s tímhle vším svěřil Summer, která si, stejně jako jeho první žena, myslela, že za Laurentinino „postižení“ může ona, a chtěl podat znovu žádost o rozvod.

*

Summer byla však povahově naprosto jiná, než Leonor a taky teď na rozdíl od ní věděla pravdu.

*

Nedovolila Elliotovi, aby od nich odešel a nechal výchovu mladé čarodějky jen na ní, jak to udělal Leonor.

*

Laurentina se tedy stala, na rozdíl od jejího bratra, dítětem v úplné rodině.

***

°

Když se tohle všechno mladá čarodějka dozvěděla, hned chtěla svého bratra poznat. Netušila, jestli je stejně, jako ona čaroděj, o tom se ani otec, ani matka nezmínili, ale bylo jí to jedno, a proto ho zkontaktovala a rozhodla se, za ním přijet na prázdniny nebo klidně napořád.

°

Faceclaim

Selena Gomez

Laurentina Aurora Donum

Just Tin(a)y warlock... <3

***

Justice is a train that is, unfortunately, always late.

***

Rychlé učení
70%
Naslouchání
85%
Otčím
2%
Smysl pro spravedlnost
99%
Magie
32%

Přátelé

Profilový obrázek

Média