Profilový obrázek

Lyra BlakeOffline

  • Civil
  • 106

    XP

  • 0

    Questů

  • 617

    Návštěv

Profil

Jméno

Lyra Blake

Věk

25

Rasa
Status

Knihovnice

Bydliště

Manhattan

Výška

161

Váha

59

Datum narození

08.05.1994

Charakteristika

Lyra je jedna z dvou dcer Juliet Blake, Všechny tři bydlí na Manhattanu, ovšem mladší ze sester je často u svého otce na Malibu, proto má Lyra se svou matkou hodně času pro sebe. Když je ale Lyriina sestra doma, tak je to pro ní peklo na zemi. Co se výchovy týče, starší dcera, tedy Lyra, se povedla více než dcera mladší, June. Lyra podědila po matce vše, co se dobré stránky týkalo, což byla spolehlivost, mírumilovnost, ohleduplnost, tichost, jiné stránky jejich matka snad neměla, možná na občasnou výbušnost ku June, a po svém otci zdědila flegmatičnost. Zato June byla celý táta. S prominutím, a Lyra tak o své sestře nerada přemýšlela, byla hysterická, divoká, nos měla jemně nahoru a povyšovala se nad ostatní. Bylo to jako postavit proti sobě dva naprosté opaky. S Lyrou nikdy nebyly problém typu přehnaný alkohol, drogy, a večírky, tedy kromě cigaret, jak tomu ale nebylo u June. Vždy byla ta tichá myš zalezlá v rohu s knihou nebo časopisem v rukou, která se držela dál od večírků, nočních klubů, alkoholu, a všeho, co puberťáky v té době ovlivňovalo. A taková byla doteď. Vystudovala si školu zaměřenou na literaturu a teď měla svou práci v obchodu s knihami, ovšem láká jí práce v NYC Půblic Library. A nezměnila se ani povahou. Se svým životem byla spokojená a nechtěla, aby se změnil.
Má dlouhé, slámové až zlaté vlasy, spíše taková medová barva, které má přirozeně vnité skoro až k pasu a velké, modré oči s jasnou jiskrou, která vyzařuje štěstí ze života. Tak, jak má ráda literaturu, miluje kreslení, byť to neumí a zpěv, ve kterém naopak dost vyniká.
Pokud byjste chtěli být jejím přítelem/ přítelkyní, nemusíte se moc namáhat. Lyra je na všechny taková, jací jsou oni na ní.
Její oblíbená kapela je Black Veil Brides, dokáže však poslouchat vše kromě rapu. Miluje zvířata a jídlo a je v podstatě závislá na kávě.

 

Minulost

Lyra je ze dvou dcer Juliet Blake ta starší. A taky ta rozumější. Jak už bylo zmíněno, Lyra byla povahou po matce a June, její sestra, po otci. Benjamin Lewis, dřív milý mladík, který po své rodině zdědil obrovské jmění uměl svou rodinu vždy skvěle zabezpečit. Se svými miliony na účtě dal svým dcerám, na co si jen vzpomněly, Lyra ovšem vyžadovala pouze knihy a oblečení, zatímco June měla téměř každý rok nový mobil, dva notebooky, na oblečení nesměla chybět značka, a tak se stalo, že se z mladší dcery stal rozmazlený člověk. Juliet měla jen tak tak na to aby uživila rodinu, kvůli tomu málem prohrála soud o obě z děvčat. Zachránilo jí to, že Benjamin, možná milionář, byl často na cestách a pořád pryč. Každý měsíc posílal oběma svým dcerám na účty stejný peněžní obnos, a zatímco na June to bylo poznat, Lyra za většinu z toho kupovala věci od hodnotných věcí po úplné drobnosti pro svou matku a sama si nechávala naprosté minimum. Přispívala ještě na nájem ze svého platu, nebylo nezvyklé, když se na stole objevila váza plná čerstvých květin, nebo třeba měla Juliet na ruce nový náramek. Lyra chápala situaci své matky a se životem se jí snažila co nejvíce pomoct. Na jednu stranu jí mrzelo, že taková nebyla i její sestra, ale radši jí nevyčítala nic. Julietin účet po tom, co splatila svou polovinu nájmu a zajistila domácnost nezbylo na účtu téměř nic. Benjamin jí nic neposílal a proto, i když jí bylo občas blbé přijímat od své dcery peníze, přijala od Lyry pozvání do nákupního centra nebo do restaurace. Co se June týkalo, své matce nebo sestře koupila vždy jen nějakou drobnost na Vánoce, narozeniny a svátek a víc se o to nezajímala. V hlavě už si plánovala že po vystudování se odstěhuje k otci na Malibu, kde zůstane.
Lyra byla do téhle doby ještě vztahů neznalá. Byla ohledně lásky plachá a moc neprojevala city s láskou spojené, i když je cítila. Stále čeká na toho pravého.

Faceclaim

Dominika Piechowiak

Lyra Eleanor Blake

Lyr

,,Víš co je normální? Program na pračce. A to nechce být nikdo.”

Kreslení
50%
Zpěv
90%

Přátelé

Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek

Média