Profile Photo

Mackenzie Whitewolfoffline

  • Lovec stínů
  • 149

    XP

  • 2

    Questů

  • 262

    Návštěv

Jméno

Mackenzie Whitewolf

Bydliště

Institut, New York

Věk

19 let

Výška

166 cm

Váha

56kg

Datum narození

19.6.2004

Schopnosti

Rychlost, mrštnost

Rychle se učí

Charakteristika

Mám zrzavé vlasy. Mám středně velké oči a barvu očí mám hnědou. Někdy jsem upřímná, ale používám hodně sarkasmu. Snažím se bojovat na správné straně a nebojím se ničeho kromě neúspěchu. Učím se velmi rychle a pokud se jedná o zbraně tak v tom jsem jednička. Nejradši nosím černé džíny a volná trička. Moc se nemaluji, spíš si dám jenom na sebe černou řasenku a nějaký lesk na rty. Jsme vegetariánka a moje oblíbené jídlo je palačinky s jahodovou marmeládou a se šlehačkou s ovocem. Pokud by někdo chtěl radu o tom jak sbalit kluka tak to chcete radu od špatného člověka, protože v tomhle nikdy nejsem o dost chytřejší než vy. Ráda čtu fantasy literaturu. Poslouchám smutné písničky a někdy i písníčky z mích oblíbených filmů. Mou další zábavou je hlavně malování a skládání písniček. Dokážu si najít přátele a jsem i společenská. Moje oblíbené květiny jsou: lilie a růže. Mám ráda psy a oblíbené plemeno je zlatý retrívr.

Minulost

Žádné sourozence nemám. Jinak dětství prožívám hlavně výcvikama a nebo malováním obrazů a poznávání světa civilů. Do New Yorku jsme se nepřestěhovali, moji rodiče se tu narodily a já taky. V 5 letech jsem dostala svojí první zbraň: nůž. V 6 letech mě začala moje máma učit na kytaru a táta na housle. V 7 letech jsem složila svoji první písničku s tátovou pomocí a přečetla jsem svojí první knížku o šípkové Růžence. Dřív mi příběh přišel dost okouzlující, teď když si na to vzpomenu si říkám jestli jsem byla vůbec normální že jsem četla šípkovou Růženku a ne něco lepšího. S rodiči vycházím skvěle, jenom když se pohádám s mámou (což se stává málokdy) jsem s ní nepromluvila pár hodin nebo den. Chudák táta to pak měl těžký protože nevěděl na čí straně má pak stát a tak začal být neutrální. Jinak svoje rodiče mám moc ráda. Na moji první dovolenou s rodiči jsem jela v 8 letech do Paříže. Byly jsme tam na týden a moc jsem si to užila. Navštívily jsme spoustu obchodů a také eiffelovu věž. Na poslední dovolenou jsem jela ve 13 letech do Řecka navštívit máminu kamarádku. Tam jsem se seznámila s klukem se jménem  Thomas. S Thomasem si do teď dopisuji  a píšeme si mezi sebou jako bychom si psali deníčky.

Faceclaim

Madelaine Petchs

stav uživatele 149 / XP
Nováček

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo

Média

Fotky
Videa

2016 - 2019 © Shadowhunters RPG

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, obtěžování, návrhy k dějové lince, převzetí postav, žádosti o vytvoření nových místností...

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account