Profile Photo

Maeve Armitageoffline

  • Upír
  • 235

    XP

  • 4

    Questů

  • 204

    Návštěv

Jméno

Maeve Armitage

Rasa
Status

Student

Bydliště

Hotel Dumort

Věk

20 let

Výška

160 cm

Váha

50 kg

Datum narození

20.5.1999

Charakteristika

Nadlidská síla a rychlost.

Jazyky:
Angličtina
Francouzština

Dovednosti:
Začátečnické dovednosti v tetování
Hra na kytaru

Maeve byla už odmalička zbrklé, veselé a docela hyperaktivní dítě. Vždy musela zkusit všechno hned a když se jí něco nepodařila, šla do toho po hlavě a dělala věc tolikrát, dokud se jí nepodařilo dojít ke zdárnému konci.
Vždy jí bavilo malovat, už od prvních chvil kdy se jí podařilo nějak obstojně držet pastelku v ruce, kreslila. Nejdřív to byly kolečka a nesrozumitelné obrazce. Ale časem se z nesrozumitelných obrazců stávaly obrázky, které něco znamenaly. Většinu času co mohla trávila s papírem a tužkou v ruce. Při čekání na autobus nebo jen tak při odpočívání doma s rodinou.
Neměla sourozence a její rodina na ni neměla moc času. Takže se tak nějak vychovávala sama. Věděla co je dobré a co je špatné, ale většinu času byla sama se sebou a se svou povahou. Což se v pubertě začalo odrážet na jejím chování. Začala být mírně nezvladatelná. Možná spíše nepochopená ostatním okolím. Chtěla dělat najednou několik věcí, ale to se jí většinou nedařilo. Tím se u ní vypěstovala určitá netrpělivost a mírná agresivita k něčemu, co jí nešlo.
Nikdy nepatřila k nejvyšším holkám. Většinou byla takový hubený průměr. Na škole nebyla moc populární a začala se spíše stranit lidí. Moc spolužáků nechápalo její změnu chování a ona se rozhodla, že bude lepší být sama se sebou než s někým, kdo ji nechápe. Ale láska k malování ji neopustila.
I přes její vyhrocenou a občas agresivní povahu, dokáže být Maeve dobrosrdečná a milá. Většinou ale jen na lidi, kteří si to u ní zaslouží. Na první pohled se může zdát, že má nepropustnou slupku, přes kterou jen tak někoho nepustí. Ona je to vlastně pravda. Jednou se v lásce spálila a od té doby k sobě nikoho nijak blíž nepouští. A to může lidi kolem ní docela odrazovat. Ne jen potencionální přítele, ale i kamarádky.
Jak už bylo řečeno sou výškou není nijak výrazná. Na jednu věc na svém těle je ale opravdu pyšná. A to jsou její oči. Velké, mandlového tvaru a barvy světle modrého moře. Nelíčí se nijak výrazně, většinou své oči podtrhne jen řasenkou a na rty namaže balzám. Nikdy s nelíčila a přišlo jí to většinou jako ztráta času. Což je zvláštní, jelikož makeup se považuje za určitý druh umění.
Maeve si ale mnohem raději místo štětce na oční stíny vezme štětec na barvy a nebo rovnou tetovací strojek.

Minulost

Maeve Armitage se narodila jako první a jediné dítě do pohodové rodiny v Londýně. Nikdy neměla pocit, že by jí něco chybělo. Věci kolem sebe měla a co potřebovala to většinou dostala. Ne, že by dostala vše na co ukázala, ale to co bylo k životu potřebné, to měla. Teda, většinu toho. Pozornost rodičů, ta jí chyběla. Jelikož oba dva pracovali a neměli na ni moc času musela si vystačit sama. Když byla malá tak nějak to nevnímala, většinou si hrávala sama a moc jí to nedocházelo.
V průběhu puberty, ale začala vnímat to, jak se od svých rodičů odcizuje. Nerozuměla si s nimi a většinou je ani neposlouchala. Za což nebyla pořádně ani potrestána. Proč? Jednoduše na to neměli čas. Když jí dali domácí vězení, stejně na něj za pár hodin zapomněli a Maeve pustili kam jen chtěla. Když jí cokoliv zakázali, o chvilku později jí to povolili, jen aby dala pokoj a neobtěžovala je.
Od té doby věděla, že se musí životem a tak nějak vším ostatním prorvat sama. Rozhodně se nemohla srovnávat s opuštěnými dětmi v domovech nebo na ulici. Občas takové potkávala. Ona rodinu měla, měla kde bydlet, jen tam nebylo žádné citové pouto. A to pouto se proto rozhodla najít někde jinde.
A našla ho, o pár měsíců později v novém spolužákovi na střední. Byl to obyčejný blonďatý a modrooký kluk. Pro ni možná byl obyčejným, ale pro ostatní holky na škole se stal místní modlou a celebritou. Ale Maeve ho získala. Sice nevěděla přesně čím, ale podařilo se jí tohohle kluka okouzlit. Našla si tedy na pár měsíců svou spřízněnou duši, která jí nějakým zvláštním způsobem nahrazovala lásku tam, kde ji nemohla získat.
Dny se táhly a ona zjišťovala, že něco není v pořádku. A to něco zjistila o pár dní později, když se dozvěděla, že jí přítel podvedl s jinou spolužačkou. V tu chvíli za ním zavřela pomyslné dveře a už je neměla v plánu otevírat.
Jedinou světlou stránkou nad tímhle byl konec roku a možnost odejít jinam. Odejít na vysokou školu. A Maeve měla jasno. Nechce zůstávat v Londýně, chce odejít jinam. Nejlépe někam daleko od tohohle všeho. Od nefunkční rodiny a od zlomeného srdce.
Její nadání pro kresbu a malbu ji dostalo do předních řad v přihlášce na jednu z uměleckých škol v New Yorku. A její přání se splnilo, dostala se tam. Peníze u ní nikdy nebyly problém. Jak už bylo řečeno, vše co potřebovala to dostala. Takže si před odjezdem do NY vybrala svůj spořící fond, na který jí rodiče ukládali peníze a odstěhovala se od starého života.
První měsíce byly těžké. Musela si najít bydlení a jelikož věděla, že na nějaký drahý byt na Manhattanu mít nikdy dostatek peněz nebude, nastěhovala se do Brooklynu. Malý podkrovní byt, který se tvářil spíše jako jeden pokoj, se stal jejím novým domovem. Začala pilně studovat a věnovat se novým koníčkům. Přes pár lidí na fakultě se dostala k tetování. Ona sama zatím žádné nemá, ale vytvářet ornamenty a obrázky na kůži ji začalo bavit. Sice se to v umělecké sféře nepovažuje za umění, ale ona je s tím spokojená.
A právě díky tetování se jednoho večera dostala do klubu. Jelikož není plnoletá, tedy na Ameriku, tak si mohla objednat jen nealkoholické drinky. Povídala si s několika lidmi. A představte si 20ti letou dívku, která je v dobré společnosti a je jí nabídnut alkoholický drink, který si sama nemůže koupit? Samozřejmě, že jej přijala.
Bloody mary, tenhle drink už nikdy pít nebude. Zkusila ho jednou a jen kvůli zdvořilosti ho dopila celý. Neskutečným způsobem se jí po té kombinaci alkoholu a rajčatového džusu udělalo nevolno. Musela si odskočit na toaletu. A od té chvíle si pamatuje jen několik věcí. Zvláštní oči, tesáky, opravdu příjemný pocit a kovovou pachuť v ústech. Netušila co se to s ní děje. Poslední pocit, který má je bolestivý. Jakoby jí někdo sevřel krk tak silně až odpadla.
Jakmile se probudila pod zemí, netušila co se to s ní děje. Věděla jen jedno, potřebuje se dostat ven. Vší silou se dokázala vyhrabat na povrch. Byla zmatená a jedinou věc, kterou měla v hlavě byla krev. Potřebovala ji. Každá buňka jejího těla potřebovala být zasycena tou červenou tekutinou.

Od doby její proměny uběhly asi dva měsíce. Určitým způsobem se to naučila ovládat. Její svědomí jí určitým způsobem dalo najevo to, že zabíjet lidi na počkání není správné. Stále si nebyla jistá tím, co se to s ní stalo a jak se to stalo. Měla tolik otázek, ale nikdo jí na ně neodkázal odpovědět. Ani strýček Gogole nedokázal objasnit to, co se jí to doopravdy stalo. Ano, měla představu, ale dokud jí někdo neřekne, že je to opravdu tak, nebude tomu věřit.  Nebylo to příjemné. Cítila se teď ještě více sama. Musela si dokonce i upravit výuku, jelikož světlo v ní najednou začalo vyvolávat neskutečnou paniku. Od té doby chodí jen na večerní vyučování.

Faceclaim

Maria Zhgenti

Maeve Armitage

Vampire

“To love is easy until you know what is behind love.”

stav uživatele 235 / XP
Příležitostný hráč
Nošení flanelek
100%
Sebeovládání
45%
Tetování
60%
Hyperaktivita
50%

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo

Média

Fotky
Videa

2016 - 2020 © Shadowhunters RPG

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu