Profile Photo

Margaery Northoffline

  • Čarodějka
  • 67

    XP

  • 0

    Questů

  • 286

    Návštěv

Profil

Jméno

Margaery North

Status

Studentka

Bydliště

Má malý byt na kraji Brooklynu.

Věk

18 let

Výška

158

Váha

47

Datum narození

16.11.1999

Čarodějné znamení

Šedo-modré oči, které v noci září. Také když použije svou moc, tak ji zčerná bělmo a po celém těle jí vystoupí černé žíly. A nesmím zapomenout na věčně studené ruce.

Charakteristika

O Margaery platí, že když ji člověk pozná, je docela normální. Dokáže být milá, starostlivá a přátelská. Pro lidi v okruhu přátel je schopná čehokoli, klidně i vraždy – i když to ještě není potvrzené-, prostě skupinka šťastlivců, které má výjimečně radši než sebe. Ale na druhou stranu nesnáší, když se okolo těchto lidí někdo motá. Je hrozná žárlivka, ať už jde o muže nebo o přátele. Když se jí někdo snaží přebrat jedno nebo druhé, je příšerně agresivní a klidně by se s někým porvala. Potom se tomu ale dokáže zasmát, když je jí vše objasněno a tak dále a tak dále. Taky je dost sarkastická a občas mívá nemístné narážky. Taky je někdy hodně hádavá a ráda ostatním něco dokazuje, takže, když je někdo dost chytrý na to, aby jí řekl, že na něco nemá, spolehlivě ji donutí to udělat, protože ona se prostě nenechá zostudit. To platí, ale jen ve dnes kdy má opravdu špatnou náladu. Umanutost měli asi v rodině a ona je umanutá ažaž. Vždycky dosáhla toho, čeho chtěla a vždycky toho dosáhne, i kdyby měla jít přes mrtvoly. O jejím odhodlání nemůže být pochyb. Při soustředění si kouše spodní ret. Teda kouše si ho skoro pořád, nejen při soustředění a namotává si vlasy na prst.

Minulost

Narodila se za deštivého odpoledne, plného křiku a zmatku. Nikdo nevěděl, komu pomoct prvnímu, jestli jí nebo její matce. Nakonec se to vyřešilo minutu na to, když její matka přestala dýchat a odešla. A tak se narodila v Portlandu v zapadlém státě na severovýchodě Ameriky jménem Maine. Otec k ní neměl moc vztah, protože si přál dalšího syna. Ale jí to nějak zvlášť nevadilo. Měla všechno, na co si ukázala a chůvy jí rozmazlovaly, takže byla v klidu. Taky si s ní často hrál její starší bratr Jasper. Byl o šest let starší, ale rozuměli si. Každopádně z ní rostla krásná slečna, která si vůbec neuvědomovala, co v ní je. Její schopnosti se u ví začaly projevovat už v osmi letech. Začalo to poměrně nenápadně. Nejprve dokázala na podzim pouhým dotykem zamrazit rybník poblíž domu. Ve svých čtrnácti letech se odstěhovala do New Yorku za svou bohatou tetičkou, která ji koupila menší byt na kraji Brooklynu. Schopnosti se naučila v průběhu let plně ovládat a tak se snaží žít v normální život.

Faceclaim

Laura Ramsey

stav uživatele 67 / XP
Nováček

Média

Shadowhunters RPG © 2016 - 2020

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu