Profile Photo

Matteo Acostaoffline

  • 175

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Matteo
  příjmení
  Acosta

  Profil

  Jméno

  Matteo Acosta

  Rasa
  Status

  Profesionální boxer

  Bydliště

  Harlem

  Věk

  21 let

  Výška

  183 cm

  Váha

  80 kg

  Datum narození

  24.12.1997

  Schopnosti

  Profesionální boxer – 23:0 (22 KO) – Welterweight

  Jazyky: Španělština, Angličtina

  Charakter

  Matteo je při osobním setkání velmi milý, klidný, veselý a nevinný klučina, který se snaží každému pomoci, dalo by se říct, že má až zlaté srdce. Nikdy toho neměl moc a ani teď peníze nepotřebuje, rád pomáhá slabším a méně majetným, aby měli vše co potřebují. Občas je velmi paličatý, kdy se snaží za každou cenu protlačit svůj názor, jindy zase každému naslouchá a snaží se co nejvíce přiučit. Je více méně nekonfliktní, pokud však neurazí někdo jeho jeho zesnulého otčína či přátele. Musí se držet zkrátka, jelikož je boxer a mohl by z bitky vážný problém. To si uvědomuje a snaží si držet vždy klidnou hlavu.
  Avšak jakmile vstoupí do ringu, stává se z něho úplně jiný člověk. Nelítostný, rozhodnutý každého poslat co nejrychleji k zemi. Nevnímá nic jiného, jen svůj cíl a touhu dosáhnout toho, co si předurčí. Jakmile je však po zápase, hned se snaží zjistit, zda je soupeř v pořádku, protože v něm znovu převládne dobrota.

  Minulost

  Matteo byl vychováván jako sirotek, rodiče se ho zřekli, byl dán do dětského domova, kde vyrůstal do svých jedenácti let. Zde se vyvinulo jeho zlaté srdce, kdy se vždy snažil pomáhat dětem, které s ním v domově byli. Měl tam každého moc rád, každého bránil jako svého sourozence, což přecházelo často v šarvátky, které prohrával. Byl velmi často potlučený, čehož si všiml v jeho osmi letech jeden starší boxer Eston z klubu, který byl kousek od sirotčince. Nabídl mu bezplatný trénink, aby se naučil bránit a Matteo to velmi rád přijal. Začal s ním trénovat, prokázalo se, že má na box neskutečný talent. Po třech letech tréninku k sobě neskutečně přirostli a Eston si ho vzal do péče. Neustále trénoval, ale musel se věnovat i škole, to byla jedna z podmínek tréninku. Od dvanácti začal jezdit na turnaje amatérů, které s přehledem vyhrával jeden za druhým. Takto pokračovali až do šestnácti let, kdy přešel do profesionálů. Byl poměrně předčasně vyspělý, takže chlapům stačil. Velmi rychle si probíjel cestu nahoru, snažil se zápasit co nejčastěji to šlo. Všech 22 zápasů, které stihl do svých devatenácti zvládl na KO.
  Avšak v 19 přišla rána a to infekce krve, která vznikla při vypouštění krve z ušních lalůčků, jak se běžně při bojových sportech dělá. Jehla nebyla očištěna dostatečně a dostaly se mu do těla viry, které začaly dělat neplechu a způsobily infekci krve. Skončil na dva týdny na JIPce, kde byl více než pět dní v umělém spánku, jelikož jeho tělo nezvládalo nápor. Když se probudil po pětidenním spánku, nemohl se dočkat, až bude plně zdráv, bude moci trénovat a trávit chvilky s Estonem v gymu.  To však nevěděl, že tu noc, kdy byl operován, dostal Eston infarkt. Snažili se ho zachránit, ale nedokázali to. Když se to Matteo dozvěděl, celý se z toho složil. Chtěl tu cestu k pásu dojít společně s ním. Zabralo mu přes půl roku, než se mohl vrátit k tréninku, ale už nebyl stejný. Tělo si pomalu zvykalo, bylo mu řečeno, že už nikdy nebude moci boxovat. Nakonec se dostal zpět do profíků, ale byl to první zápas, který nevyhrál na KO. Což pro něj nebylo příjemné, ale věděl, že dokáže pokračovat dále ve své cestě, aby mohl dokázat to co si předurčil a aby na něj byl Eston pyšný. Nyní žije v Harlemu, stále se vyrovnává se smrtí člověka, který mu byl otcem, ale snaží se být co nejvíce pozitivní, dobrosrdečný a dříčem, který to dosáhne daleko.

  Faceclaim

  John Economou

  Dovednosti

  Lámání srdcí
  100%
  Dostat se do nevhodné situace
  88%
  Box
  100%

  Přátelé

  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu