Profile Photo

Meddie Claireoffline

  • 0

    XP

  • 91

    Návštěv

Jméno

Meddie Claire

Rasa
Status

Barmanka

Bydliště

Manhattan

Věk

273 (21) let

Výška

172 cm

Váha

63 kg

Datum narození

15.9.1745

Schopnosti

Jazyky: Němčina, Angličtina
Zbraně: Stříbrný, zahnutý a jako břitva ostrý nůž:
Mrštný jazyk – dokáže nejen slovy ovládnout téměř každého, extrémní hbitost a rychlost

Charakteristika

Už na první pohled je možné zaregistrovat silný charakter. Není to dáno jen oslňující krásou, ten sebevědomý pohled  vás pohltí a možná už nepustí. Do jejích hebkých vlasů byste ruky zabořili nejraději i při vyjednávání Dohod. Své jemné rty může přiřadit do rozsáhlého seznamu svých předností. Výrazná bledost její tváře bohužel (slova tohoto typu již zvládá vyslovit bez potíží) upozorňuje na rasu již zdáli (pokud ji vzhledem k její rychlosti vůbec zvládnete zachytit pohledem), skrývání identity je tak velice obtížné až nemožné.
Z vlastností za své přednosti považuje hlavně obratnost při komunikaciMálo kdo dokáže odolat jejímu šarmu, to i z řad žen a dokonce také vlkodlaků. Ale když se jí něco nedaří, nedokáže dlouho udržet chladnou hlavu a za chvíli se buď vypaří nebo dá někomu pořádnou nakládačku. Velké sebevědomí vede až k egoismu, tudíž se někdy příliš nestará o okolní svět a tak jí často uniknout důležité skutečnosti. Je mimořádně inteligentní, IQ něco málo přes 150, ale nemá moc dobrou paměť, zapomíná často a některé věci, jako čísla a jména, poměrně brzy.

Minulost

Narodila se roku 1745 v Manhattanu, kde žila běžný studentský život na umělecké škole. Její malby sluncem zalitého města či parku byly úchvatné. Jednoho dne se ale po cestě z kamarádčiné narozeninové párty zalíbila zatoulanému krvesajovi Jacobovi, který se při svém vyhladovění oslněn touto dívkou příliš přiblížil a pak už nezvládnl odolat vůni krve proudící v jejích žilách. Zklamán ze ztráty sebeovládání ji pohřbil na židovském hřbitově a pak už o něm nikdo neslyšel. Meddie se tak s těžkými začátky musela vypořádat sama a nebyla to žádná sranda. Vše to ale zvládla a na nějakou dobu dokonce setrvala i ve vedení tamního upírského klanu. Nikdy ji to však příliš nebavilo, je spíše samotářkou.

Faceclaim

Zoey Deutch

stav uživatele 0 / XP
Nováček

Přátelé

Profile Photo