Profilový obrázek

Melisa PennerOffline

  • Čaroděj
  • 462

    XP

  • 0

    Questů

  • 306

    Návštěv

Profil

Jméno

Melisa Smith

Věk

17

Rasa
Status

studentka

Bydliště

Brooklyn

Výška

163

Váha

48

Datum narození

7.8.2002

Čarodějné znamení

Znaménko vzadu na krku vždy se mění jeho tvar

Charakteristika

Jazyky: Skvěle ovládá angličtinu a francouzštinu

Koníčky: Ráda kreslí a tancuje. Ve volných chvílí běhá jinak se zaměřuje na čtení knih.

Melisa je více uzavřený typ člověka. Má radši svoje knihy než lidi ale taky svého psa Bena. Nerada se seznamuje s někým novým. Dokáže být taky přátelská. Ráda taky pomáhá lidem ale moc často se to nestává. Dokáže se taky vzbouřit moc spolku nevěří. Ráda si dělá věci po svém, takže nemá ráda, když jí do něčeho lidi mluví. Žije v Brooklynu v jednom útulném domě, který si sama zrekonstruovala. Má blonďaté dlouhé vlasy a modré oči, které má po své matce. Vždy když si stoupne před zrcadlo její oči se odráží jako moře. Studuje biologii. Obor jí zaujal hned okamžitě. Brigádně si vydělávala v nemocnici a díky kouzlům léčila lidi. Spolu v jednom bytě žije se svým labradorem Aronem, kterého dostala od rodičů.

 

Minulost

Když se Melisa narodila byla hodně slabá. Rodiče nevěřily že by tohle dítě mohlo přežít ale zjistily, že jejich sladká holčička, je bojovník. Už jako malá měla ráda čtení knih a tak není divu, že se učila rychleji. Sourozence nemá vždy dostávala pozornost od rodičů, kdy chtěla ale občas byla smutná z toho, že nemá sourozence. Její schopnost čarodějky se projevila v pěti letech kdy jako malá omylem zapálila svíčku a vznikl z toho požár. Dlouho se to snažila kontrolovat ale nešlo jí to vždy něco pokazila. Hodně ráda jezdila s tátou k jezeru zachytat ryby ale když se dotkla jezera zmrzlo. Melisa z toho byla nešťastná. Když jí bylo 17 let  a dokázala  se o sebe postarat a naučit svojí magii kontrolovat odstěhovala se do Brooklynu.

 

 

Faceclaim

Scarlett Leithold

Melisa Smith

Hádavý talent

Nejsem dokonalá – (nikdo není). Nejsem bez chyby – (každý nějakou má). Občas šlápnu vedle – (všichni chybujeme). Ale jsem svá – (což se o všech říct nedá).

Přátelé

Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek

Média