Profile Photo

Molly Adamsoffline

  • Vlkodlak
  • 47

    XP

  • 0

    Questů

  • 11

    Návštěv

Profil

Jméno

Molly Adams

Rasa
Status

Asistentka architekta

Bydliště

Bronx

Věk

27 let

Výška

170 cm

Váha

61 kg

Datum narození

04.04. 1992

Charakteristika

Je to milá a inteligentní dívka se smyslem naslouchat a porozumět tomu druhému. Někdy se však chová velice zbrkle a bez rozvahy a dřív koná než přemýšlí. Už od malička má také velice zvědavou povahu a často strká nos do věcí do kterých jí nic není nebo se připlete někam kam nemá. Proto také často riskuje a až poté si uvědomuje následky svého chování.

Stejně jako její rodiče architekti má velkou lásku k architektuře a proto jí začala studovat.Při studuji si však našla práci jako asistentka u jednoho architekta známého jejích rodičů .Chtěla se totiž osamostatnit a proto nešla pracovat s rodiči do jejich firmy. Její práce jí moc baví a snaží se načerpat co nejvíce zkušeností od Felixe svého šéfa ,aby jednou mohla mít vlastní firmu. Na dále se ,ale i věnuje studiu, nyní se nachází již v posledním ročníku a brzy by měla studia dokončit. Má ráda jazzovou hudbu a zbožňuje čínské a indické jídlo.

Když si potřebuje vyčistit hlavu chodí běhat. Ráda tráví čas pokud to jde se svou rodinou a přáteli. Také se ráda seznamuje s novými lidmi v poslední době hlavně se svým druhem. Má svůj vlastní smysl pro humor ,který spíše chápe jen ona sama.

Občas bývá puntičkářská a potrpí si na pořádek. Když něco plánuje tak do posledního detailu a nesmí se vloudit žádná chybička. Také ráda pomáhá druhým a to hlavně svým blízkým. Dovede jít za svým cílem a vše obvykle dotahuje do konce.A když se do někoho zamiluje tak ho miluje celým svým srdcem,ale i tělem a duší.

 

Minulost

Narodila se jako jediná dívka ze čtyř dětí dvou architektům z Bronxu.  Se svými bratry Danielem, Stuartem a Rolfem měla vždy pěkný vztah a prožila s nimi hezké dětství,které se však občas neobešlo bez sourozeneckých šarvátek a sporů. Její rodiče Emily a Jacob byly často zaneprázdněni svou prací  ,takže svůj život prožila hlavně se svými bratry. Přesto byly pro ní její rodiče vždy vzorem a rozhodla se jít v jejich stopách a začala studovat architekturu.

Žila šťastný bezproblémový život a netrápily jí žádné starosti. Jednou pozdě  večer se však vracela z narozeninového večírku své kamarádky Lindy .Při cestě domů zahlédla jakousi vyostřenou hádku dvou žen. Už jako dítě měla některé neřesti a to velkou zvědavost , strkat nos někam kam nemá a chuť riskovat. Šla tedy k ženám blíž, což byla její osudová chyba a navždy jí změnila život. Najednou bylo vše jinak, už nebyla tou Molly co bývala. Její život se obrátil vzhůru nohama. Stala se dívkou vlkodlakem. Dlouho se nemohla se svou situací smířit,ale nakonec zjistila že tento život není až tak špatný když se má pořád na pozoru aby nepřišla o život. Jediné co jí trápí že musí lhát svým bratrům a rodičům a tajit před nimi kým nyní je.Tajně doufá že se daná situace jednou možná změní.

Faceclaim

Daisy Ridley

Molly Adams

Vlkodlak

„Architektura je to, co činí zříceninu krásnou.“

stav uživatele 47 / XP
Nováček

Média

Shadowhunters RPG © 2016 - 2020

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu