Profile Photo

Morrigan Outlaweoffline

  • 128

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Morrigan
  příjmení
  Outlawe

  Profil

  Jméno

  Morrigan Outlawe

  Celé jméno

  Morrigan Luísa Outlawe

  Bydliště

  Institut, New York

  Věk

  18 let

  Výška

  164 cm

  Váha

  60 kg

  Datum narození

  10.9.2000

  Schopnosti

  Jazyky: Angličtina, latina, španělština
  Zbraně: Chakram, shurikeny, nože, andělské ostří
  Dovednosti: najít chyby ve všem, na co se podívá

  Charakter

  Tmavovlasá Morrigan je míšenka, jejíž rodiče jsou původem jednak z Filipín a jednak z Kanady. Manželství jejích rodičů bylo sice domluvené, ale i naplněné, a proto pochází celkově ze 6 dětí. Po matce zdělila snědou pleť, čokoládové oči a menší vzrůst, který dokáže velmi dobře zužitkovat v lovu stejně jako svou přiměřeně osvalenou postavu. Sice na to nevypadá, ale disponuje velkou silou, kterou jistě nebudete čekat. Mezi její oblíbené zbraně patří čakry, kterými umí slušně vrhat stejně jako shurikeny. Boj na dálku je pro ní výhodou. Když poté dojde k boji na tělo, její šance se mírně snižují, protože nemá tolik zkušeností zvenku. Ona není sama dokonalá, ale bude po vás dokonalost vyžadovat. Nesnáší nedochvilnost, špínu a lenost. Nemá cenu se s ní dohadovat, protože jeden z jejích záporných rysů je to, že zarputile věří, že nikdo nedokáže dělat nic tak pořádně jako ona. Stejně vám dohadování k ničemu neposlouží, protože je obdařena takovou dávkou trpělivosti, že bude čekat i klidně měsíce, než uznáte svou chybu. Do té doby se bude na vás usmívat a tvářit se tak, že jen pokorně čeká, až dospějete, což mnohé akorát dopálí. Její oko je okem bystrého kritika, puntičkáře a pedanta. Může vypadat, že ráda prosedí odpoledne v knihovně a bez lidí – sice je vychovaná a rezervovaná, ale překvapivě jsou to výcvikové sály, kde bývá zavřená a kde si vybíjí emoce. Není úzkoprsá, dovede se bavit a použít svůj břitký důvtip, ale pouze v okolí lidí, kterým důvěřuje. Určitě si u ní nešplhnete, když vaše ústa opustí nějaké sprosté slovo. Pokud se tak stane, velmi rychle si vás zaškatulkuje jako nedbalého, nečistého, nevychovaného křupana, který je pod její úroveň. O něco hůř jsou na tom ženy. Nedokáže si vysvětlit, jak se její pohlaví může někdy chovat lehkovážně, nesmyslně a impulsivně.
  Navzdory tomu všemu je ale vlídná a štědrá. V jádru je možná ostýchavá, ale když se nad vámi stahují černé mraky, dokáže pomocí svého hlubokého smyslu pro zodpovědnost utěšit druhé. Díky své píli vždy okusila od každého něco. Takže nejenže byla trénovaná v lovu, ale rozumí i domácím pracím, etiketě, politice a zákonům.

  Minulost

  Narodila se do početné rodiny, která dosud žije v Idris. Na Temnou válku vzpomíná jako sedmileté dítě, které v ní ztratilo staršího bratra, jenž byl přeměněn na temného lovce stínů. Měla z toho více rozumu než ostatní děti, ale dokázala přes toto přenést. Jedním z důvodů, proč byla vychovaná v přísném režimu je fakt, že její rodina z otcovy strany byla podezřívaná pro korupci v Radě. Údajně měl její strýc verbovat lovce stínů v důležitých křeslech pro Valentýna a obracet je na jeho stranu. Claudius se ale hájil tím, že Valentýn držel v zajetí jeho vlkodlačí družku, která byla těhotná, pročež tedy jednal z donucení. Spolek však nikdy neodpustil a Claudius byl vyhnán do exilu, pročež se uchránil tím způsobem, že uprchl na jiný kontinent, což ale není všeobecně známé.
  Morrigan se učila k pokoře a k držení jazyku za zuby. Protože mnoho dětí na Akademii se vysmívalo jejímu původu (její babička z matčiny strany byla podsvěťan) a také nižšímu postavení, ke kterému Spolek rod Outlawe suspendoval pomocí zbavení funkcí spravování Institutů a křesel v Radě, Morrigan se naučila perfektně ovládat právo a politiku – možná právě proto, že jí bylo tak často upíráno. Nikdy nebyla oblíbená, měla jen pár přátel, kteří byli dalšími odpadlíky skupiny. Dokonce na Akademii nevynikala s výbornými výsledky. Možná to v hlavě a v nohou všechno má, ale držela se raději v ústraní, aby na sebe nepoutala tolik pozornosti. Prakticky celé dětství strávila ve skromném domě, sídle rodu Outlawe v Idris a nyní je po absolvování Akademie vybraná k jednomu roku v Institutu pro získání zkušeností.

  Faceclaim

  Shai Mitchell

  XP

  Current balance0

  Morrigan Outlawe

  Shadowhunter

  -

  Dovednosti

  Training
  87%
  ''Are you serious?''
  80%
  Expressing emotions
  25%
  Perfectionist
  100%
  Responsibility
  90%

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu