Profile Photo

Noah Rougerenardoffline

  • Lovec stínů
  • 0

    XP

  • 1

    Questů

  • 185

    Návštěv

Jméno

Noah Rougerenard

Bydliště

Institut

Věk

22

Výška

184 cm

Váha

80 kg

Datum narození

29. 3.1997

Charakteristika

Noah je přesně ten typ. Ten typ, který byl už odmala přehlížený, a tak si to teď kompenzuje. Pro pozornost udělá cokoliv, ať už to znamená zabít démona nebo se donaha svléct při rodinné večeři. Exhibicionismus je jeho nedílnou součástí, za což ho proklíná snad celá rodina, protože tolik ostudy nezvládl udělat nikdo z nich v průběhu celého jejich života. Noah má zálibu v jakýchkoliv dramatech, jeho vlastních počínaje rodinných končíce, a to je dokonce ani nemusí vyprovokovat on. Užívá si, když se děje něco, do čeho se může zamotat a udělat v tom ještě větší bordel než v tom původně byl. Pozornost svých rodičů přitahuje všelijak, respektive pokouší se o to. Jeden z jeho nepříliš šťastných pokusů byly i drogy, které se ho mimojiné drží do teď.

Noah miluje rockovou hudbu a civilskou zábavu. Baví ho zamotávat hlavy slečnám, které už nikdy neuvidí. Baví ho sjíždět se v podřadném klubu levnými opiáty. Baví ho nezávazně si užívat. Když náhodou netráví noc v klubu, stráví ji jakkoliv jen ne spánkem. Jeho rodiče to dávají za vinu insomnii, on to nějak moc neřeší, čas je pro něj téměř neexistující pojem. Přeci jen, jemu opravdu nezáleží na tom, jestli na bubny hraje ve tři ráno nebo odpoledne. To jen všichni ostatní obyvatelé domu ho proklínají, co se první varianty týče.

Minulost

Rougerenard – mezi lovci stínů profláklé jméno, což Noahovi zajistilo nepříliš snadné dětství. Nemůže si ovšem stěžovat ani v nejmenším. Výcviku se mu dostalo toho nejlepšího, stejně jako jeho sourozencům, za což může být jedině rád. Co se zájmu rodičů týče, tak dobře jako Ian už na tom nebyl. Ian byl vždy ten oblíbenější syn manželů Rougerenardových, ať už šlo o úspěchy v boji či v hudbě. Přeci jen, housle mají raději než bubny. Noah navíc nikdy neprojevoval zájem o literaturu či studium, ačkoliv jeho starší bratr si to přál a snažil se ho k tomu přemluvit. Ze všech tří sourozenců byl právě Noah ten nejméně studijní typ, což zapříčinilo i to, že ho rodiče trochu přehlíželi. Snažil se ovšem jejich pozornost přitáhnout jakkoliv jinak. Hrál na bubny v nekřesťanskou hodinu, ale následkem bylo pouze vztekání se otce a nesouhlasné vrtění hlavou matky. Jediný, kdo mu vždy dokázal domluvit a zároveň nad ním nikdy nezlomil hůl, byl právě starší bratr Ian. Noah s Ianem trávil mnoho času, ačkoliv poté, co se starší bratr odstěhoval do New Yorku, Noah se opět ocitl bez zájmu kohokoliv v domácnosti, a tak se opět snažil získat pozornost rodičů. Tentokrát se rozhodl ale pro drastičtější způsob než je svlékání se u večeře či hra na bubny v brzkých ranních hodinách. Když jeden z mnoha večerů nemohl usnout, řekl si, že vyrazí ven. Vykradl se ven oknem, což s jeho výcvikem nebyl nejmenší problém, a vyrazil do nedalekého města. Navštívil místní klub, kde mu jakýsi civil nabídl lsd. Noah zprvu nechtěl, ale zvědavost mu nedala navíc, co kdyby tím konečně přitáhl zájem svých rodičů? Sjel se tedy v klubu, ve kterém nakonec strávil celou noc společně s jinými nepochybně sjetými civily. Když se ráno vrátil domů, rozhodl se, že se tam v noci zase vrátí a okusí ten stav znovu. Několik měsíců manželé Rougerenardovi neměli ani ponětí, co se s Noahem děje. Tak by to nejspíš trvalo ještě dlouho, kdyby nepřišel domů stále sjetý civilskými drogami. Není nutno snad zmiňovat, že vyprávět svému striktnímu otci, jak lovil draka, zatímco v ruce třímal paličku na maso, nebyl úplně nejlepší nápad. Samozřejmě se z toho stalo rodinné drama, které Noahovi hrálo do karet a on se konečně stal tou řešenou osobou v rodině. Vyhovovalo mu to do té doby, než mu rodiče oznámili, že v rámci Ianovi svatby všichni odcestují do New Yorku, kde Noah stráví nějakou dobu v Institutu kde, jak doufali, dostane konečně rozum a přestane brát.

Faceclaim

Arthur Gosse

Noah Rougerenard

реальность – это просто опора для людей, которые не могут справиться с наркотиками.

stav uživatele 0 / XP
Nováček
Drama Queen
100%
Nezodpovědnost
66%
Hra na bubny
78%
Drogová závislost
80%
Luk
100%

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo

Média

Fotky
Videa
Omlouváme se, žádné příspěvky nebyly nalezeny.

2016 - 2020 © Shadowhunters RPG

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu