Profilový obrázek

Oliver Thomasoffline

  • Vlkodlak
  • 12

    XP

  • 0

    Questů

  • 117

    Návštěv

Profil

Jméno

Oliver Thomas

Věk

20 let

Rasa
Status

Student

Bydliště

Manhattan

Výška

178 cm

Váha

75 kg

Datum narození

04.01.1999

Charakteristika

Drsnou výchovou rázných latinoameričanek se Oliver stal samostatným. O svých rozhodnutích se nikdy s nikým neradil, na své životní cestě nepotřeboval podporu. Už jako malý kluk se naučil starat sám o sebe. To však neznamená, že jeho srdce zešedlo, stále je otevřen novým přátelstvím. Dokonce by sám sebe definoval jako přátelského. Nikdy neváhá pomoci. Přátelství s ním však není nejjednodušší, vzhledem k jeho charakterovým vadám. Oliver je rozmazlený a pyšný. V životě měl vždy vše, co chtěl. Na to je zvyklý a nijak to nezastírá.

Jeho minulost a vlčí zkušenosti mu paradoxně v životě dost pomohly. Díky nim se cítí o dost sebevědomější a charakterově silnější.

Oliver je taky dost chytrý. Zpátky ve škole byl jedním z nejlepších žáků. To také možná proto, že mu rodiče z pocitu vlastní neschopnosti vždy platili ty nejlepší a nejdražší učitele. Neumí tančit.

Minulost

Jeho bohatí rodiče dlouho toužili po dítěti, ale nedařilo se jim. Po dlouhých letech se rozhodli dítě adoptovat. Adoptovali si jihokorejského kluka. Malý Oliver byl sice vytouženým dítětem, ale jeho rodiče se o něj nikdy pořádně nestarali, přes všechnu kariéru a peníze na něj neměli čas. Proto Olivera vychovávaly především jihoamerické chůvy. Jenže Oliver byl neposedné dítě, žádná chůva s ním nevydržela déle než měsíc. Proto se musel naučit všechny své záležitosti vyřídit sám.

K osudovému momentu došlo při procházce se psem sedm let zpátky. Ve chvíli, kdy se pes rozběhl za veverkou do křoví. Oliver se o svého mazlíčka obával, proto ho šel do křoví hledat. Nenašel však svého psa ale rozzuřeného vlka. Oliver se lekl, samým strachem nebyl schopný se hnout. Na útěk se dal, až když se k němu velké krvavé oči začaly přibližovat. Utéct se mu však nepodařilo. Vlk ho kousl do pravé paže. Následky mohly být daleko strašlivější, nebýt udatného psího zachránce. Od toho dne se Oliver necítil ve své kůži. Zesílené smysly a rychlost hojení ran začaly dávat smysl o dalším úplňku, kdy se Oliver poprvé proměnil ve vlka.

Faceclaim

Ki Hong Lee

Média

Shadowhunters RPG © 2016 - 2020

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu