Profilový obrázek

Peter MacCormackOffline

  • Vlkodlak
  • 26

    XP

  • 0

    Questů

  • 307

    Návštěv

Profil

Jméno

Peter MacCormack

Věk

49

Rasa
Status

Právník

Bydliště

Williamsburg

Výška

182 cm

Váha

75 kg

Datum narození

05.06.1970

Charakteristika

Abychom byli upřímní, Peter nepatří zrovna mezi příkladné občany, byť k tomu kdysi dávno mohl mít potenciál. Nesuďmě ho však příliš tvrdě, stát se bezpáteřním křivákem, jak by ho spousta lidí mohla charakterizovat, nebyl jeho úmysl. Život a především jeho blízcí s ním ale měli jiné plány. Velký podíl na jeho pádu k „temné straně“ měla Sakari, která ho jen využila ke svým cílům a poté mu bez milosti zničila život. Někoho by tím možná srazila na kolena, avšak Peter si uvědomil, že pokud chce přežít, musí se zatvrdit vůči vnějšímu světu a chovat se tak, jak se svět doposud choval k němu. A jak svému osudu postupně vracel všechny rány, stal se z něj člověk, kterým je nyní. Na první pohled klidný, trpělivý, asertivní a vyrovnaný muž, kterého jen tak něco nerozhodí. Vlastnosti, které bymu spousta lidí mohla závidět. Má však i své stinné stránky. Dokáže být pomstychtivý a vypočítavý, díky čemuž by se mu nikdo neměl stavět do cesty. Má rád pořádek, což by se na první dobrou dalo brát jako kladná vlastnost, avšak právě tady skvěle funguje rčení, že všeho moc škodí. Dal by se totiž nazvat i puntičkářem, jelikož ho snadno znepokojí, když něco není v pořádku, nebo tak, jak to mělo být. Mohl by být považován za loajálního, avšak jen dokud se nenaskytne situace, kdy mu zrada hraje do karet a vy tak poznáte, že je loajální hlavně sám sobě. Ani on však od ostatních nic jiného neočekává. Život jej naučil lidem nevěřit. Ač díky tomu může předejít zradě nebo alespoň zmírnit její následky, může mu jeho nedůvěřivost přinést i řadu potíží.

Minulost

Peter se narodil jako prostřední dítě do rodiny McCormack. Tehdy už měl dva bratry, nejstaršího Jamese a po něm Lucase. Petera od Jamese oddělovalo deset let a od Lucase jen pět. Přesto si nikdy ani k jednomu z bratrů nevytvořil žádné silnější pouto. Když se z nich stali vlkodlaci, tak na ně dokonce žárlil a chtěl se vlkodlakem stát také, ale rodiče, kteří je proměnili, to odmítli. Peter měl budoucnost na univerzitě, a ne ve smečce. Mohl dosáhnout na stipendium. Když se bratrovi Jamesovi a jeho přítelkyni Sakari narodil syn, byla to velká událost a zároveň ostuda, neboť nebyli sezdáni. Peterovi bylo tehdy šestnáct.

Jenže Sakari o syna přišla. Pár měsíců poté, když se Peter zrovna vracel z doučování, ho napadl vlkodlak. Pokousal ho a Peter se při úplňku proměnil. Šel za Sakari, ke které měl docela blízko a vycházeli spolu, aby mu pomohla. Jenže se to zvrtlo a skončili spolu v posteli. Jejich dalo by se říci vztah několik následujících týdnů pokračoval, jenže poté ho Sakari vykopla, neboť již udělal, co od něj chtěla, a dále ho nepotřebovala. Kolem Petera se začaly objevovat mrtvoly a jako mladý a nezkušený vlkodlak měl problém. Tak raději vypadl z města a dostudoval jinde. Jenže problémy ho pronásledovaly všude.
Když se od příbuzných doslechl, že Sakari porodila další dítě, tak si to spočítal a došlo mu, že otcem nebude James, ale on. Tehdy začal mít na Sakari vztek a chtěl jí zničit život, ale ona byla rychlejší a Peter se dostal do hledáčku policie za vraždy, krádeže, napadení a další věci, které mu znemožňovaly normálně žít. Nikdy svého syna neviděl jinak než na fotkách z rodinných srazů, na které nešel. Až na Jamesově pohřbu svého syna, který byl vojákem, viděl poprvé. Už tehdy mu došlo, že Sakari z něj udělala vojáka už jako dítě. Což ho ještě víc rozzuřilo a donutilo k činu. Zničí její výtvor a vezme si syna, kterého dosadí na místo, které ona bojem nezískala nikdy. Tak hledal způsob, jak to udělat a Darius mu ho poskytl. Jeho cesty po smečkách a jejich nápravy mu daly příležitost. Hlavně když se v New Yorku jedna smečka rozpadala. Shromáždil vlky, měnil civily, poskytl zbraně a základní výcvik. Měnil všechny, co se mu hodili. Občas odchytil pár vlků ze smečky a postavil je proti svým. Pak zaútočil na Jade Wolf, a to v době, kdy tam byl i jeho syn. Dal však vlkům jasný úkol, že on musí přežít. I když tato akce měla ztráty, tak dostala Dariuse na post, který pro něj chtěl, a do pozice, kde ho potřebuje. Nyní může zničit Sakařin výtvor a dát mu novou vizi a cíle.

Faceclaim

Nestor Carbonell

Přátelé

Profilový obrázek

Média