Profilový obrázek

Ruby ArcherOffline

  • Vlkodlak
  • 684

    XP

  • 6

    Questů

  • 545

    Návštěv

Profil

Jméno

Ruby Archer

Věk

23 let

Rasa
Status

Amatérský záhadolog/ brigády

Bydliště

Harlem

Výška

173 cm

Váha

63 kg

Datum narození

14.08.1996

Charakteristika

Jazyky: Latina, španělština, němčina, řečtina
Zbraně: Kapesní nůž, sebeobrana, pepřový sprej, cokoliv s čím se dá házet
Další: Přesvědčování, vychytralost, prořízlá pusa, schopnost kdekoliv se schovat, velká zvědavost, improvizace, představivost

Ruby je poměrně vysoká blondýnka. Na tváři jí vždy hraje veselý úsměv. Je to člověk, který se vždy náramně baví, klidně i na cizí účet. Její pusa je prořízlá a nejednou se kvůli tomu dostala do maléru. Mluví vždy upřímně, co na srdci to na jazyku. Je ukecaná a ráda mluví o všem se všemi. Když má svůj názor, bojuje za něj a nenechá si nic rozmluvit, to je někdy dobře ale někdy ne. Když něco chce, jde někdy i přes mrtvoly, a občas i přes svoji vlastní. Aby dosáhla toho, co chce naučila se překecávat, jak jí bylo řečeno, ona by přemluvila i mrtvého aby vstal, někdy musí i lhát nebo stačí použít svůj šarm a vychytralost. Ovládá několik jazyků. Hlavně španělsky, německy, rusky a pro její potřeby i latinsky a řecky, nezaostává i s jinými jazyky, ale ty neumí až tak dobře. Patří mezi ně francouzština, ruština, italština a norstina. Je strašně zvědavý člověk, což se díky její „profesi“ hodí. Mnoho lidí ji nebere moc vážně, berou ji za střelenou, když řekne co dělá. Právě kvůli tomu říká že dělá různé brigády, což je vlastně pravda. Nebojí se, ale kolikrát jí dohání strašidelné sny. Jako amatérský záhadolog se zajímá o různé záhady, od nějakých nevysvětlitelných jevů až po strašidelná místa nebo předměty. Ráda o všem takovém zjišťuje všechny věci a šťourá se v tom dokud není spokojená a „nevyřeší to“. Dalo by se říct, že je pověrčivá, ale hlavně věří v nadpřirozeno. Proto mnohdy její „vyřešené“ záhady nemají logické vysvětlení. Vlastní mnoho knížek o nadpřirozenu, nosí u sebe různé talismany a věci na ochranu.

Minulost

Narodila se do zdánlivě normální rodiny. Její otec byl učitel historie na vysoké škole a matka archeoložka. Ruby, měla vždycky k různým záhadám velmi blízko, když byla malá místo slabikáře dostala do ruky knihu s historií antického Řecka. Byla jedináček, to však neznamenalo, že měla nadměrnou pozornost rodičů, ti byli až moc zažraní do své práce. Jako dítě byla většinu času velký outsider, pro ostatní děti byla divná, hlavně tichá. Nikoho si domů nezvala, protože jejich dům připomínal skládku nebo spíš muzeum. Byly tam věci, na které se sahat nesmělo, jinak by byl problém. Když do školy přišel chlapec jemném Jack, Ruby si ho oblíbila. Byl k ní milý, nevadilo jí ani že většinu času mluvil jen on. Jednou, když si ho přivedla domů kvůli projektu, její máma jim otevřela s nějakou starou africkou maskou na tváři, Jack neutekl s děsem, naopak. Stali se z nich výborní přátelé.

S přibývajícím věkem se Ruby společně s Jackem začali shlížet v různých záhadách. Ať už se jednalo o nějakou temnou historii nějakého artefaktu nebo nějakého místa, zajímali se o to. Byli vážně zapálení. Člověk by si myslel, že se jednalo jen o zábavu puberťáků, ale rozrostlo se to ve velkého koníčka a hlavně žrouta času. Nejvíc tomu propadl Jack, narozdíl od něj to Ruby brala jako koníčka. Ale přesto jako loajální kamarádka s ním vždycky šla prozkoumávat různá místa. No a nejednou se dostali do velké šlamastiky. Neodradilo je to.

Čím byli však starší tím víc se od sebe začali oddalovat. Ruby chtěla studovat historii, ale Jack chtěl dělat stále toto “lovení záhad”. Ruby se rozhodla začít studovat vysokou školu. Byla tam asi dva roky, než se jí ozval Jack, že s něčím potřebuje pomoct. A tak do toho znova spadla. Stali se z nich znova parťáci, hledali a “řešili” záhady.

Jenže před půl rokem se Jack, po hádce, rozhodl jít řešit nějakou záhadu do New Yorku. Na zprávy neodpovídal, nikoho ze svých blízkých nekontaktoval. Proto se Ruby rozhodla jet do New Yorku za Jackem. Jediné co měla byla adresa a malá naděje, že Jack bude ve svém bytě. Doufala, že tam bude. Podle jejích kontaktů byl naposledy viděn v klubu jménem Pandemonium. Kde, jak se dočetla, nedávno proběhl nějaký útok s pyrotechnikou.

 

Faceclaim

Amber Heard

Ruby Scarlett Archer

Vlkodlak

I know what i want and i’m gonna get it.

Latina
85%
Záhady
100%
Přesvědčování
72%
Zvědavost
100%

Přátelé

Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek

Média