Profile Photo

Ryanneoffline

  • Víla
  • 0

    XP

  • 1

    Questů

  • 184

    Návštěv

Jméno

Ryanne

Rasa
Bydliště

Central Park

Věk

251 (21) let

Výška

174 cm

Váha

66 kg

Datum narození

10.05.1767

Druh víly

Seelie – Leanansídhe

Schopnosti

hbitost, půvab, zesílený sluch, čerpá sílu z ley lines, magie iluzí

Charakteristika

Ač byla Ryanne jednou citlivá duše, její minulost ji poznamenala natolik, že se stala krutou až sadistickou. Ráda si hraje s emocemi civilů, které terorizuje jak fyzicky, tak psychicky. Díky iluzím na sebe dokáže vzít podobu toho, po kterém člověk touží nejvíce a kvůli tomu lidé propadnou jejím hrám. Jako víla nemůže lhát, ale během let u dvora se naučila perfektně manipulovat s pravdou.
Ač se může zdát necitelná, má slabost pro děti a lásku dítěte a matky jim neskutečně závidí. A dětem by nikdy neublížila.

Minulost

Ryanne a její sestra Cyrene pochází ze Zimního dvoru, ale ani jedna nedokázala unést krutost dvora a utekly do Slunečního, kde pracovaly jako služebné u dvora. Obě sestry toužili po lásce, a když se Cyrene zamilovala, bylo to jako splněný sen. Bohužel se Cyrene zamilovala do civila. Nejdříve se vše zdálo v naprostém pořádku, do chvíle než Cyrene skončila se zlomeným srdcem a rozhodla se ukončit svůj život. Cyrene byla v tu dobu těhotná, ale její nenarozené dítě zemřelo spolu s ní. Ryanne si vyčítala, že nedokázala sestru ochránit a obrátila svou zlost k civilům. Všechny své pocity uzavřela před světem a inspirovala se krutostí Unseelie, s níž mučí civily, hlavně ty zamilované. Ryanne si je vědoma toho jak vzácné je, když víla otěhotní, a to že její sestra umřela i se svým dítětem bere jako obrovskou tragédii. Její slabostí tak zůstavají děti, jejichž života si velmi váží i přes její odpor k civilům.

Faceclaim

Olivia Cooke

RHEANNA BELLATOR

“Instead of being afraid, I could become something to fear.”

stav uživatele 0 / XP
Nováček
Společenskost
35%
Negativita
98%
Magie
66%

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo

Média

Fotky
Videa

2016 - 2019 © Shadowhunters RPG

Podpora

Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, obtěžování, návrhy k dějové lince, převzetí postav, žádosti o vytvoření nových místností...

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account