Profile Photo

Sebastian Hawkstoneoffline

  • 226

   Návštěv

  základní info

  křestní jméno
  Sebastian
  příjmení
  Hawkstone

  Profil

  Jméno

  Sebastian Hawkstone

  Status

  Zástupce

  Bydliště

  Institut, New York

  Věk

  27 let

  Výška

  191 cm

  Váha

  98 kg

  Datum narození

  12.9.1991

  Schopnosti

  Charakter

  Sebastiana často potkáte s kamenným výrazem a v tmavších barvách. Paradoxně přes svou robustní postavu zůstává spíše v pozadí a nevyčnívá navzdory své skryté ctižádosti. Ostře řezaná tvář je zarostlá mírným strništěm, doplňují jí plnější rty a pod hustým obočím výrazně modré oči. Mohutná postava mu propůjčuje odolnost, ohromnou sílu a pevnost, ale to všechno může být i na škodu v případě, že je protivník mrštný a obratný. Stejně jako jeho bratr, i on má v hlase znát britský přízvuk, ale s tím rozdílem, že je plný upjatosti a odměřenosti. Pouze v okolí svých přátel se dokáže uvolnit a poklábosit bez filtru, což se stává mimochodem velmi zřídka. Potrpí si na pohodlném oblečení, i když by měl jako lovec reprezentovat v černé výstroji. Pokud to není vyloženě nutné, uvidíte ho v ležérních kalhotách a mikině. Se svým bratrem jsou si velmi podobní, ale zatímco Caleb je spíše všestranný se zbraněmi, Sebastian vyniká v síle a jejím využitím, přesto se umí celkem rychle pohybovat. Má kolem sebe cihlovou zeď, kterou si sám postavil. Je nemluvný, ale silný a odolný. Avšak i příjemný, ale sveřepě ctižádostivý. Může se zdát, že dává zdánlivě přednost samotě. Není to tak docela pravda. V skrytu duše touží po obdivu a společnosti. Je velmi zásadový a zodpovědný na rozdíl od svého bratra – to však je přehlíženo. Avšak nemá rád, pokud ho někdo nazve úzkoprsým. Díky svým morálním zásadám, které jsou jeho vlastní zásady a ne vždy odrážejí všeobecnou morálku společnosti, má skryté, neobyčejně vysoké ideály. Stejně ale nikdy nevyjdou na povrch. Drží se spíše následováním svého bratra a chrání ho při riskantním chováním, ačkoli nejsou Párabatai. Často tak zanedbává své cíle v zájmu většiny – je obětavý. Je to vynikající bojovník, ale místo toho, aby se v boji projevil, raději zbytku kryje záda. Kdyby se však ocitnul sám na vlastní pěst – tedy duel, většina by byla překvapená, co za potenciál v sobě přechovává. Stejně jako bratr byl na akademii v krátkém úseku a ačkoli byli vycvičeni na stejných druzích zbraní, jejich technika se celkem liší.

  Minulost

  Sebastian je prvorozené dítě Michaela a Cornelie Hawkstoneových. Narodil se v lednu roku 1991 v rodné zemi nefilim, Idrise. Tam strávil většinu dětství po boku se svým mladším bratrem Calebem, který na sebe strhl veškerou pozornost. Sebastian často zůstával o samotě a věnoval se výcviku, aby si vydobyl trochu pozornosti. Nic naplat, závistí a předháněním se akorát více a více distancoval od ostatních a byl nesprávně zaškatulkován za samotáře, což on rozhodně není. Jen si k němu lidi často neumí najít cestu. Společně s Calebem prošli výcvikem jednak se svým otcem a jednak na Akademii v Alicante. Když přišla válka s Valentýnem Morgensternem a hned po ní Temná válka, na rozdíl od svého bratra měl realističtější pohled na svět. I když tajně v duchu chtěl být hrdinou, co zachrání celý Svět stínů, věděl, že takhle to nefunguje. Akademie byla uzavřená a jakmile byl Idris napaden, Sebastian se v šestnácti letech zařadil do boje proti Temným nefilim a vílám. Jeho dva mladší bratři zůstali v Síni Dohod, zatímco on si z boje odnesl několik zranění, jedno dokonce smrtelné. Měl štěstí, že mu Cornelia byla nablízku a ochránila ho. Možná si to někdy vyčítá, že on měl ochránit matku, ne naopak. Čas šel dál, pohár byl navrácen a věci se daly opět do svých kolejí. Nastoupil opět do Akademie na posledních pár let, aby dokončil výcvik a podílel se na jejím znovuotevření. Následně pár let na to vycestoval do New Yorku s Calebem pod vedením Thomase Markwella a Avy Greenhawk. Sebastian působil svědomitě, ale sám měl svůj svět, který nikomu neukazoval. Když už nějaké pravidlo porušil, nikdo se o tom nedozvěděl. Stejně jako když si začal románek s blondýnkou Nicole, jež byla civil se Zrakem. Všechna jeho zásadovost šla stranou, zamiloval se a možná s ní plánoval budoucnost, kdyby ji jednoho večera nenašel ležet v louži krve. Napadl ji upír, pravděpodobně neopeřený a ztráta krve ji zabila. Nevěděl, co dělat, jestli se odvolat na Spolek, ale zároveň tím sebe prozradit. Nechal to být, snažil se zapomenout, ale namísto toho mírně zahořkl. Upíry začal nenávidět, naprosto se mu hnusí pohled na chodící mrtvoly vysávající život.
  Za tu dobu, co je v New Yorku, mu stačilo do života vstoupit pár lidí. Jedním z nich je mladá čarodějka Rosie Wilson, se kterou rád trávil čas U Měsíce v úplňku, nebo lovkyně Grace Lengthorn, kterou se mu podařilo objevit a přivést do Institutu. Ke svému bráškovi Maxi se stále snaží najít cestu, ale ten Sebastiana považuje za suchara a Caleba za ”cool” bratra. Se zbytkem Institutu si spíše nerozumí. Jessovi Woodwinterovi uštědřil ránu pěstí, patrně kvůli Grace, kterou měl ve výcviku. Později mu byla přiřazena Merisa Dovered, která mu vyloženě lezla krkem, ale jak se u lovců stává, umírají mladí. S odchodem Avy Greenhawk a nástupem jeho bratra na post správce si sbalil svoje tašky a odtáhl zpět do Idris. Pravděpodobně by se pozabíjeli ve výměně názorů, ale nyní, když už vychladl, ví, že je Institut v problémech a potřebuje každého schopného lovce.

  Faceclaim

  Janis Danner

  Sebastian Hawkstone

  Zástupce

  "Ew, people."

  Dovednosti

  Nenávist k upírům
  100%
  Zachránit zadek ostatním.
  80%
  ,,Všichni jsou jako Caleb.''
  99%
  Mrzutost
  73%

  Přátelé

  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  No, I'm not insulting you.
  I'm describing you.

  Sebastian Hawkstone

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu