Profile Photo

Sebastian Hawkstoneoffline

  • 335

   Návštěv

  • Sebastian Hawkstone před 2 roky, 3 měsíci

   Když jsem se dozvěděl, že jedeme s bratrem do Idrisu, byl jsem vlastně rád. Institut mi začíná lézt na nervy. Dělím je tu na neschopné, neviditelné, nemocné. A pak mám speciální skupinu, ve které je pouze můj bratr a Grace. Jediní dva, které dokážu přetrpět a to Caleba jenom proto, že je to můj bratr. Náš slavný dokonalý lovec, dokonalý syn, dokonalý nástupce pro Institut a nikdo si vlastně ani neuvědomuje jak nedokonalý bratr to vůbec je. Teda alespoň můj. U Maxe jsme skoro jako známý, kolik mu vůbec bylo, když jsem ho viděl naposled?
   A Grace? Proč je v této skupině? Možná proto, že jsem ji konečně objevil. Ačkoliv zase ji přivedl Caleb. Oh, náš Caleb. Kdybych to udělal já, nejspíš mě postaví před Spolek. Grace. Když si na ni pomyslím, stále ji věřím. Ačkoliv mezi námi nevyrostla, je lepší než všichni ti, co se nachází ve zbylých skupinách. Vlastně jsem zapomněl na poslední skupinu a tu nazývám ,,Tahám se s podsvěťany”.
   Tam jsou všichni, až na mě.
   Nesnáším hlavně upíry, jejich schopnosti, jejich pach a jejich mrtvá těla. Odpuzuje mě už jenom pohled do jejich bílých tváří. A co Caleb? Když jsem ho viděl naposledy odcházet s jednou z nich, tehdy jsem si uvědomil, že mě s ním drží jenom rodinné pouto. Proto ještě žije. A všiml si někdo, že mu stojím u boje vždy za zadkem? Ne. Už chci být v Idris. Těším se na mámu, ta mě naučila, jaký má lovec být a jaké má mít hodnoty. Ale Calebem by nebyla zklamaná ani kdyby se stal třeba vlkodlakem. To mi připomíná, dalšího podrazáka v řadách lovců. Nechci se tam vrátit, ačkoliv se vracíme všichni. Nechci trénovat tu rozmazlenou Avinu neteř. Nechci se dívat jak zase všem kapají sliny jenom při pohledu na Caleba. Mohl bych se nechat přeložit, odjet, utéct, vzít si dovolenou. A když si pomyslím s kým se táhl Caleb. Vlastně ani nevím jestli bych mu to přál nebo ne. To kousnutí. Tu změnu. Bílá tvář, mrtvé tělo. Nechutné.
   _
   Nejsem unavený nebo líný, jenom mě to nebaví. Už vidím pohled mámy. Pyšná máma a na koho? Caleba. Ja zase stojim za jeho zadkem. Ale je pravda, že mě tahle cesta asi zachrání před Institutem alespoň na pár dnů. To oni jsou neschopní, ačkoliv se tváří opačně. Proto vidíme nemocného Jesseho, Troye pokousaného, neschopnou Avu, díky které byla kousnuta i Grace. A to je jenom malý výčet v mé paměti.

  Sebastian Hawkstone

  Zástupce

  "Ew, people."

  Dovednosti

  Nenávist k upírům
  100%
  Zachránit zadek ostatním.
  80%
  ,,Všichni jsou jako Caleb.''
  99%
  Mrzutost
  73%

  Přátelé

  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  Profile Photo
  No, I'm not insulting you.
  I'm describing you.

  Sebastian Hawkstone

  Podpora

  Spolupráce, nahlášení závadného obsahu, chyb, obtěžování, žádosti o místnosti, vlastní domovy, návrhy o rozvinutí hry, převzetí postavy a další...

  Odesílám

  © 2016 - 2019 | Shadowhunters RPG

  Přihlásit se

  nebo    

  Zapomenuté heslo?

  Vytvořit postavu