Profilový obrázek

Sophia CampbellOffline

  • Lovec Stínů
  • 115

    XP

  • 0

    Questů

  • 195

    Návštěv

Profil

Jméno

Sophia Campbell

Věk

18let

Bydliště

Institut, New York

Výška

155cm

Váha

50kg

Datum narození

15.11.2001

Charakteristika

Jazyky : Angličtina, Španělština

Jazyky které se učí : Francouština ,  Démonské jazyky

Dovednosti :  malba,  kresba,  bojové umění,  mrštnost,  rychlé reflexy,

Zbraně : Andělské ostří, Bič

Sophia se může na první pohled zdát jako dost tichý a introvertní člověk ,ale opak je pravdou. Sophia je velmi extrovertní člověk a nejradši je ve společnosti lidí. Čím více lidí tím lépe. Je ráda když je středem pozornosti. Takže někdy dokáže vyvolat drama jen proto aby si jí lidé všímali a věnovali ji pozornost. Některým toto chování vadí ale většina lidí má Sophiu i přes její občas přehnané chování rádu. Většina lidí by dokázalo o ní mluvit jenom v dobrém slova smyslu. To že jí má většina lidí rádo jí celkem hraje do karet protože nikdy neměla o kamarády nouzi. To samé by se dalo říct o klucích. Ne že by chodila s každým klukem který se na ní hezky usměje ,ale že by měla v životě jenom pár kluků by se taky říct nedalo. Sophia patři mezi ty kterým jde většina práce od ruky. Nad novými věcmi nemusí trávit tolik času jako ostatní.

Co se jejího vzhledu týče tak Sophia moc nevyrostla. Měří něco kolo 150 cm což jí dělá celkem přehlédnutelnou. Ale většinou když někdo Sophiu nevidí tak jí minimálně slyší, protože Sophia má vždycky to “hlavní” slovo. Sophia má dlouhé blonďaté vlasy ,které nosí většinu času rozpuštěné.Má velmi dobrou postavu, za kterou by se nemusela snad žádná holka stydět.

Minulost

Sophia Campbell se narodila v listopadu 2001. Její rodiče manželé Campbellovi si v životě nemysleli že by mohli mít dítě. Protože jim doktor řekl že matka Sophie je neplodná. Ale stal se zázrak a narodila se jim malá zdravá holčička. Zní to jako začátek života obyčejné holky, ale opak je pravdou. Sophie není jen tak obyčejná holka. Narodila se totiž jako lovkyně stínů. Vyrůstala v Idris. Kdy většinu času strávila buď na trénincích a nebo kreslením. Sophie má na kreslení vážně talent. Patří k těm co mají dar od boha. Dar od boha nemá jen na kreslení ale i boji je velmi dobrá. Sophie absolvovala Akadeimii a nechala se převelet do Institutu v New Yorku. V Institutu je na zkušební období jednoho roku. Její rodiče jsou na ni velmi hrdí. Za to jak se vypracovala.

Faceclaim

Sabrina Carpenter

Společenskost
75%
Kreslení
100%

Přátelé

Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek

Média