Profilový obrázek

Trystan LivingstonOffline

  • Vlkodlak
  • 21

    XP

  • 0

    Questů

  • 73

    Návštěv

Profil

Jméno

Trystan Livingston

Věk

26 let

Rasa
Status

Umělecký kovář

Bydliště

Brooklyn

Výška

193 cm

Váha

88 kg

Datum narození

6.5.1994

Charakteristika

Před vámi stojí mladý s nečitelným výrazem ve tváři. Je to pro něj typické nedávat znát, co si myslí, jak se cítí, či o čem vlastně přemýšlí. Ne vždy tomu však tak bylo. Dříve býval víc usměvavý, ale těm časům už dávno odzvonilo. Není úplně typickým bělochem, nějaké kořeny z jihu Ameriky se v něm nezapřou, avšak v New Yorku se něco takového lehce ztratí. Jeho tvář je mírně oválná, častokrát s krátkým strništěm a rozčepýřenými vlasy. Oči má tmavě hnědé a právě jimi se v jistých situacích dokáže smát a vyjadřovat další emoce. Oči na něj uměly prozradit vždycky hodně. Obzvlášť pak těm, kteří Trystana lépe znaly. Jeho postava je mohutnější se silnými pažemi, které dostávají jménu jakéhokoliv kováře. Bez silných paží by svou milovanou práci nemohl dělat, takže od něj nikdy nečekejte nic jiného než pevný stisk.

Kromě toho, že Trystan málokdy ukáže city, je většinu času uzavřený. Ne zrovna lehce si hledá přátele, což má hned několik důvodů. Vždycky potřebuje nejdříve získat důvěru v druhého, aby se mohl otevřít, což ne vždy jde zrovna rychle. Proto s ním musíte mít trpělivost. Také je vznětlivý, jakoby v něm žil nějaký čertík, který se vždy umí probudit v tu nepravou chvilku. Jediným štěstím je fakt, že si své nervy vybíjí každý den v práci, jinak by jako časovaná bomba asi vybuchnul. A díky uměleckému založení se umí ve svém vlastním světě dokonale ztratit. Jakmile ho pohltí práce, nic ho z toho stavu nedostane. Proto se mu nejednou stává že někam dojde pozdě. Avšak pokud mu je někdo ochotný ten čas věnovat, je z něj ten nejlepší a nejobětavější kamarád.

Minulost

Trystan se nemohl narodit lépe, tedy aspoň to si myslel. Měl ty nejlepší rodiče, které si mohl přát. Layla a Theo mu dali nejenom život, ale také dar.  Jistě, život mu dali o patnáct let dříve, než ho při rituálu změnili ve vlkodlaka. Chtěl to tehdy stejně, jako by to chtěl i teď. Pro někoho je  prokletí, stát se vlkodlakem, ale on to vždycky viděl jako to nejlepší, co se mu v životě stalo. Znamenalo to pro něj svobodu, moc a sílu, za to všechno ta bolest stojí. Ale on už dávno nežije v té bolesti. Má jinou. Jeho srdce utržilo ránu, po které se sbíral dlouho. Několikrát mu bylo vštěpováno, že bolest jednou pomine, že čas všechno spraví. Ale jak lze zapomenout, když pro ním byla rodina vším? Od té tragédie stále ještě nedovedl vstřebat to, že to měla být nehoda. Však jak může shořet dům na popel i s osobami uvnitř? Ale nikdo ho neposlouchal, nikdo to z jeho úhlu pohledu příliš nevyšetřoval. A Trystan si tak může stále dokola vyčítat, že nebyl s nimi. V té době byl na studiích, učil se na umělecké škole. To všechno se stalo před osmi lety. Po roce tápání, se rozhodl opustit smečku a jít jinam. Někam, kde nebude tolik vzpomínek na ty, o které přišel.

A tak se stalo, že před sedmi lety se dostal do New Yorku. Nejspíš tomu osud chtěl, ale narazil na Brooklynského kováře, který mu dal střechu nad hlavou a před snad vše co uměl. Eliott byl muž v letech, který by mohl být jeho otcem ne-li dědou. Co však muž nevěděl byl fakt, že nebyl člověkem jako on. Skrývat podstatu, to byl pro někoho jako Trystan skutečný oříšek. Skrývat vztek, skrývat svou podstatu. Bál se, aby muže neodradil a nevystrašil. Nikdy nepotkal nikoho zkušenějšího. Nejenom, že muž ho uměl dobře sekýrovat a pořádně ho cepovat, ale zároveň mu byl dobrým přítelem. Ne, že by mu to někdy řekl do očí, ale pro něj to bylo jako získat druhého otce. Věřil mu vše, co řekl. Nikdy o muži nezapochyboval. A pak, když to nejméně čekal, se mu život zase otočil o sto osmdesát stupňů. Eliott onemocněl a jemu zůstala kovářská dílna na krku. Takže teď běhá z práce k muži, kterému visí život na vlásku a on se zase bojí, co pak nastane.

Faceclaim

Shiloh Fernandez

Média