Profile Photo

Valiri Baneoffline

  • Čaroděj
  • 272

    XP

  • 3

    Questů

  • 198

    Návštěv

Jméno

Valiri Bane

Rasa
Status

Herec

Bydliště

Manhattan

Věk

163 let

Výška

178

Váha

62 kg

Datum narození

25.11.1855

Čarodějné znamení

Plovací blány, hadí oči, dýchání pod vodou

Charakteristika

Jazyk : Latinský, Francouzský, Anglický, Nordský, Švédský, Finský
Zbraně : Magie, luk, bojová sekera
Dovednosti : Herectví, Míchání drinků, Rozkazování, dýchání pod vodou

Vzhled

Dlouhé rovné rezavé vlasy s menšími podtóny hnědé. Zelené oči s odlesky šedé, obočí širší, ale upravené, barva světle rezavá. Velmi malí roztomilý nos, v pravé dírce piercing. Rty plné, podtón červený. Vysoká postava, prsa velikost B

Chování a povaha

Valiri vypadá jako roztomilá holčička, ale jak se říká vzhled hodně klame. Valiri je velmi sobecká a sebejistá holka, která se s ničím neštve. Má ráda když je středem pozornosti, a svým extravagantním oblečením dává najevo, že si jí všichni okamžitě všimnou. V tváři má vždy milý pohled, a vždy ráda pomůže, ale má raději když se jí zeptáte . Když jde do tuhého a hoří jí termín něčeho co jí bylo svěřeno, tak neví co se sebou a tak tráví čas popíjením drinků, nebo se ztříská úplně do němoty.  Má velmi ráda párty, taky proč ne když je ráda středem pozornosti. Svými hustými dlouhými rezavými vlasy okouzlí téměř každého. Když se do toho zapojí její zelené oči tak pak nemáte ani pojem o čase a v dobu co by jste měli být v ” práci ” tak raději si budete povídat s Valiri, než s ” nadřízeným “. Nenávidí když se nad ní někdo povyšuje, protože dává jistě najevo, že ona je ta nejlepší a s ní se rovnat prostě nemá cenu .  Když se s někým baví tak prvně moc neposlouchá, až po tom co uslyší slovo nějak spojené se sexem, alkoholem a párty tak pak se velmi ráda dál poslouchá. Není naslouchající typ, protože má své soukromí, které si ukrutně hlídá, a kdyby jí někdo něco řekl, tak by to dala na své sociální sítě, a věř mi.. nechceš být na její zdi na FB, protože tam dává jen ty lidi co se jí nějak zhnusili, a tím dá najevo lidem které zná a že jich zná, aby se s tím člověkem nebavili. Když jde o její blízké, tak je ochraňuje za každou cenu. Nenávidi lidi co se nad ni povyšují, a to jsou skoro všichni, pokuď nemá náladu se s někým o tomhle dohadovat, tak prostě mlčí a nic neříká a popijí nějaký ten alkohol.

 

 

Minulost

Psalo se zrovna hnusné období podzimu, kdy pršelo a malá Valiri se narodila 25.11. v cca roku 1855 v 6:06 hod. Bohužel hned jak jí bylo 18 let na vše zapomněla  .. V porodnici se ještě se svými plovacími blánami nepochlubila. Bohužel Valiri i hned na začátku života mnohé protrpěla, protože v porodnici ji museli několikrát vzkřísit. Bohužel biologická matka ani nevěděla s kým to dítě má. No to je proto, že matka Valiri, Aela a její otec Harold byli neplodní a museli si ” půjčit ” dělohu jiné ženy aby jim mohla porodit dítě. Ale jak píšu nahoře, matka která Valiri vynosila si nepamatovala s kým dítě má . V pozdějším věku, zjistila že má nějakou zvláštní schopnost, a její rodiče kteří ani nebyli čarodějové si říkali co to má být.

Faceclaim

Deborah Ann Woll

stav uživatele 272 / XP
Příležitostný hráč
Ledová magie
15%
Zemní magie
40%
Vodní magie
92%
Herectví
98%

Přátelé

Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo
Profile Photo

Média

Fotky
Videa

2016 - 2019 © Shadowhunters RPG

Přihlaste se

nebo    

Forgot your details?

Vytvořit postavu