Profilový obrázek

Zarina HoodOffline

  • Čaroděj
  • 658

    XP

  • 2

    Questů

  • 605

    Návštěv

Profil

Jméno

Zarina Hood

Věk

271 let

Rasa
Status

Majitelka hotelu na Manhattanu, sběratelka grimoárů, Nejvyšší čaroděj Manhattanu

Bydliště

Apartmán v jejím hotelu

Výška

160 cm

Váha

64 kg

Datum narození

25.08.1747

Čarodějné znamení

Leopardí ocas, kterým se ráda chlubí a téměř nikdy ho neskrývá kouzlem, a poté ještě leopardí uši a fousky, které ukazuje pouze před světem stínů. Jinak má ještě vadu vadu zorniček a to takovou, že se jí přizpůsobují světlu jako ty kočičí, ale taková abnormalita se občas vyskytne i u civilů, takže jí neřeší.

Charakteristika

Jazyky: lidské – Španělština, Portugalština, Francouzština a Italština.
démonské – Chtónština, Purgatština a také Gehennština na základní úrovni

Zbraně a obrana: Nečiní jí velké potíže šermovat s kordem, vlastně je mistryní své doby, dalo by se říct. Také dobře ovládá dýky různých účelů a velikostí a skvěle střílí z luku.
K obraně jinak také používá svoji magii a bojová umění, jež se učila u mistrů ze spousty koutů světa.

Dovednosti: Zpěv hodný operní zpěvačky
Dokonale osvojená hra na housle a harfu
Malování (se zálibou v nahých malbách)
Mistrovská úroveň v šachu
Meditace
Tanec

Magie: Za svůj život se dopracovala k vysoké úrovni telekineze a zvládá i precizní záležitosti, ale stále na tom může být i lépe. Má také nadání pro elementární magii, ze které nejvíce rozumí magii ohně, ale při záchvatech vzteku jí stále občas uteče mimo kontrolu.
Jinak velmi rozumí rostlinám a v její přítomnosti ožívají.
Ovládá schopnost vytváření portálů na vysoké úrovni.

Neumí ovládat mysl ostatních, ale zvládá jim dát do mysli chvilkové halucinace, které slouží k jejímu pobavení. Avšak její nejsilnější stránkou jsou lektvary a kouzla z grimoárů, jež posbírala po světě a chce se je naučit úplně všechny.

Sebevědomá a úspěšná mladá žena, která je si plně vědoma svých schopností i nedostatků, kterých má celkem dost, a za každých okolností se tváří, jako by byla dokonalá, byť ví, že to není tak úplně pravda. Tak jí mohou ostatní, hlavně civilové, vnímat na první pohled a nebo z doslechu, ale za blonďatými kadeřemi a sebevědomím úsměvem se toho skrývá o dost víc.
Ono sebevědomí se jí nedá popřít. Je si vědoma svojí hodnoty a nevidí důvod, proč by se měla podceňovat, když se sama dostala až sem a podstivě na sobě pracovala. Není tedy divu, že má ve zvyku kráčet si lehounce povýšeně vůči ostatním s bradičkou hezky nahoru a s ladností nelítostné kočkovité šelmy, která může kdykoli zatnout své drápky do těch, co se jí nebudou zamlouvat.
A s kočkami toho má společného povahou více, než jen chůzi. Má v hlavě zabudovanou kočičí povahu v tom odvětví, že přijde jen když se jí zachce a ráda na sebe nechává čekat, aby připomněla, že na to nejlepší se čekat vyplatí. Ale často dělá výjimku, když se jedná o ostatní jejího druhu, protože čarodějové musí držet při sobě, takže jsou pro ní přednostní.
Jinak je celkem dost neochotná a pomoc od ní se musí vyprosit, protože její lehce vysoké ego rádo slyší, že ji někdo zoufale potřebuje. Dělá jí dobře, když jí někdo dává pocit důležitosti.
Ale i tak ji musí úkol zaujmout, aby se pro něj nadchla a opravdu s tím chtěla něco dělat. Vlastně přímo zbožňuje věci, co ji dokáží i po tolika letech života zaujmout, protože je těžké najít něco, co by dokázalo někoho tak starého jako ona, takže tímhle lze probudit její zájem.
Další věc, co je potřeba slíbit, je ta, že si ráda hraje. Baví ji si hrát typem hry něco za něco a potrápit nebohé chudáky, co něco potřebují, obzvláště když jsou důležití. Také má zálibu v lovu nebo vyvolání zájmu ve své kořisti a potom nechávání roztoužené blázny celite jejímu nezájmu. Což částečně činí i fakt, že nechce, aby jejich touha přerostla v něco víc, co by ona nebyla ochotna přijmout, díky ne vyloženě dobrým zkušenostem z minulosti. Protože byla zraněna její hrdost a to je asi to jediné, co jí dokáže naštvat a rozohnit. Proto raději zakládá své vztahy pouze na rozkoši a neustálému objevování nových věcí a to se netýká pouze mileneckých hrátek. Je přirozeně zvídavá a ráda objevuje, takže má v oblibě cestování a také experimentování s vlastními lektvary a kouzli.
Ale pod tím vším má i milou, příjemnou povahu a dokonce dokáže ukázat i jiné emoce, než je arogance, provokativnost a ublížená hrdost, následovaná vztekem. Člověk si od ní ale takovou důvěru, aby něco jiného viděl, jen tak nezaslouží. Drží své slabosti hluboko v sobě, aby nenarušila dojem silné osobnosti, který si drží.

Minulost

Narodila se v jedné zapadlé vesničce v Anglii, která teď již dávno neexistuje, jako mladší dvojče svého bratra. Ani jeden ze sourozenců nebyl tak úplně normální. Oba se narodili s kočičími rysy, doslova. Její bratr jako panter a ona jako leopard. Jejich matka tím ale nebyla překvapena. Fascinoval jí svět stínů a hlavně jeho temnější stránky, čehož využil jeden čaroděj a nechal ji napumpovat démonem. Tolik k jejímu zrození.
Měla relativně šťastné dětství. Možná měla za otce démona, ale jako tátu měla onoho čaroděje, co přispěl k její existenci. Matka se do něj zamilovala a zůstal s nimi, aby mohl ji s bratrem naučit používat své nadání a taky jak zamaskovat svá znamení. Přeci jen by nepřilákali zrovna nejžádanější pozornost, kdyby se po světě proháněli s kočičíma ušima a fouskama. Takže je to naučil zakrývat, aby si mohli hrát s ostatními dětmi a začlenit se do společnosti.
V jejich patnácti jim však umřela matka, takže se přestěhovali ze své malebné vesničky pryč, protože jim táta chtěl ukázat celý svět.
Cestování jí nijak zvlášť nevadilo, vlastně ho zbožňovala. Bavilo ji objevovat nová místa a poznávat nové lidi, tedy povětšinou čaroděje. Všichni na ni byli vždycky milí, protože se potkávala jen s přáteli svého táty. Učila se od nich a užívala si jejich pozornost, protože by se dalo říct, že v nich vyvolávala určitou fascinaci. Tou dobou byla ještě silnější než její bratr, takže většinou všechnu smetanu slízla ona. Ale jak tomu tak už bývá, jak dospívali, její bratříček ji začal překonávat a byl lepší. To se jí moc nezamlouvalo, tak se urazila a rozdělili se.
To jí bylo něco přes padesát a usoudila, že zvládne chodit po světě i sama. Raněná hrdost totiž udělá hodně. Prvně procestovala celou Evropu a seznámila se se spoustou zajímavých čarodějů, co jí vždy rádi pohostili ve svých domech a povětšinou ji i něčemu přiučili.
Tímto způsobem ve svých sedmdesáti narazila na svoji první lásku, kterou byl čaroděj z Itálie, do kterého se zakoukala hned na první pohled. Opravdu ho milovala a žila s ním dvacet let, než byl zabit v nesmyslném souboji a vzal si sebou do hrobu kus jejího srdce a nevinnosti.
Od té doby se více uzavřela lásce a začala se věnovat boji, aby nikdy neskončila jako on. Šerm byl vznešenou formou boje, takže si ho brzy osvojila společně s lukostřelbou a bojem s dýkami. Potom se už cítila o něco bezpečněji.
To jí zabralo celkem dost času a úsilí, i když jí to připadalo jako chvilka. Než se nadála, octla se v polovině devatenáctého století, kdy využila příležitosti a jela objevovat Nový svět, jež už sice dlouho novým nebyl, ale pri ni ano. Amerika jí nabízela spoustu možností, kterých měla v plánu využít.
Nakonec se usídlila v menším městě, které mělo být údajně plné jejího druhu, ale ve výsledku to byli jen řeči, protože čarodějů zde bylo celkem pomálu. Ale na druhou stranu zde nalezla svoji druhou spřízněnou duši, jak si alespoň myslela.
Jednalo se o upíra anglického původu, jež jí zmátl hlavu a hrál si s ní, aby dostal to, co chtěl. Což byla rozkoš, jež mu poskytovalo její tělo a její krev. Ale, jelikož byla zmámená láskou a jeho jedem, neviděla, že ji jen využívá. Oprostila se od něj až ve chvíli, kdy ho přistihla v náručí jiné a v záchvatu vzteku se jí povedlo rozpoutat neoficiální hon na čarodějnice, kterého se zhostili lovci stínů.
Ale takové hony na její druh se konali snad všude, protože, když se vrátila po nějaké době do Evropy, nacházela pouze vypálené domy svých méně úspěšných přátel, kterým se nepodařilo se zachránit. Každopádně si na ně ale uchovala památku v podobě grimoárů, které našla v popelu a suti z jejich domů. Díky tomu se u ní rozvinula její posedlost sběrem těchto kouzelných předmětů.
Rozhodla se svůj nový koníček vyzkoušet i v Asií, kde se mimo jiné obohatila i o znalost asijských bojových umění. Z toho důvodu jí cestování tímto kontinentem zabralo něco přes čtvrt století, než se rozhodla vyzkoušet i africké země. Které jí byli osudové tím, že potkala třetího muže, kterého byla schopna milovat. Byl to pro změnu španělský cestovatel, který hledal ještě neprobádané kouty světa. Fascinovalo ji, jak se v obyčejném člověku může vzít tolik odvahy a touhy po dobrodružství, ale brzy si uvědomila, že ona bude tím dalším dobrodružstvím, a rozhodla se mu ho dopřát, ale také učinila rozhodnutí, že už nechá city stranou a bude si pouze užívat, když bude mít chuť.
Takže si od té doby dělala, co se jí zrovna zachtělo a s kým se jí zachtělo. Až do začátku první světové války, od které utekla do New Yorku. Neměla potřebu plést se do sporů světa stínů, natož do sporů toho lidského. Vždycky, když si měla vybrat stranu, vybrala si tu svoji jednočlennou. Takže si lebedila v NY a i po válce tam zůstala, aby užívala dvacátých let. A tam i učinila svoji první koupi nemovitosti a odkoupila luxusní hotel na 5th Avenue. Také opět byla v centru dění a znala snad každého, kdo za to stál.
Ale jak už to tak bývá, cestovatelské boty zase po letech převzali její pozornost a ona musela běžet. Navštěvovala nejvýznamnější světové metropole, tropické ostrovy a různé památky. Téměř všude, kde byla si také pořídila byt, kdyby se tam někdy vrátila.
Jenže všechno jednou omrzí, takže se rozhodla zkusit něco nového a předešlých dvacet let strávila u japonských mnichů v klášteře, kde se učila naslouchat svému duševnímu já a dosáhnout nirvány nebo co… Znamenalo to zkrátka, že dvacet let strávila mlčením a meditováním v jeskyni, ale musela uznat, že to přispělo k rozvoji její magické síly. A taky musíme připustit, že se jí líbilo to, že mohla chodit ve své přirozené podobě a nikdo se na ni nedíval jako na zrůdu, spíše jako na nějakou vyšší bytost. To bylo něco pro ni.
Nakonec ale usoudila, že dvacet let je už dost a nechala svoje předešlé já zemřít s tím, že všechno odkázala svému příštímu já, jež má být vnučka toho předešlého, a teď se vrací do New Yorku.

Faceclaim

Chloë Grace Moretz

Zarina Daria Hood

Witch

In my past life, I definitely was a princess

Přátelé

Profilový obrázek
Profilový obrázek
Profilový obrázek

Média