Audrey Leadston
Sem vložte podnadpis


Věk: 22 let
Rasa: Civil
Bydliště: Manhattan, NY
Zaměstnání: Student/Novinářka
Výška: 164 cm
Váha: 50 kg

Zbraně/Schopnosti/Znamení:

  • Závislost na kofeinu
  • Výdrž bez spánku i 48 hodin a více
  • .
  • .
  • .
  • .

Charakter:

Audrey je drobnější, štíhlé postavy, kterou si udržuje asi tak akorát běháním mezi univerzitou a redakcí New York Times, pro kterou pracuje na částečný úvazek. Obléká se spíše prakticky a pohodlně a své odbarvené, sestřihané vlasy nosí v ledabylých účesech. Tváři dominují plné rty, zelené oči s hnědým proužkem okolo zorničky a také výraznější nos.
Bydlí v levném studentském podnájmu se spolubydlícími a její náplň dne činí ranní návštěva redakce, přednášky a vysedávání po kavárnách s notebookem a zápisky. Miluje kávu a čaje.
Povahou není nijak výrazná nebo výjimečná. Umí být průbojná, pokud má k tomu dobrý důvod, jinak se dopředu netlačí. K sobě bývá upřímná, u druhých už spíše slova váží.
Bývá velmi flexibilní, dokáže se rychle přizpůsobit novým věcem, což se ji samozřejmě hodí v práci, ale i v osobním životě. Kromě novinařiny se snaží prosadit i v galeriích se svými kousky z ateliérů a také s články a vlastními náměty na příběhy. Ty stylizuje do prostředí všedního života ozvláštněné problémy dnešní společnosti. Hledá krásu v běžnosti a vyvznáší ji více do popředí, než nynější bestsellerové autorky. Jako každá mladá dospělá chce světu nabízet nové věci.
Má ráda, když věci dávají smysl, racionálno, a proto pokud se stane svědkem něčeho nadpřirozeného, vždy bude mít v záloze nějakou teorii jak to racionálně vysvětlit.

Minulost: