Catherine Rosalie Delight
„Miluji srdcem, ale srdcem i nenávidím. Nepřátelé mějte se na pozoru!“


Věk: 16 let
Rasa: Vlkodlak
Bydliště: Park Slope
Zaměstnání: Student střední školy
Výška: 164 cm
Váha: 58 kg

Výcvik: 1

Úrověn: 2

Zbraně/Schopnosti/Znamení:

  • zuby (tesáky), drápy
  • vyvinutý čich
  • síla, rychlost, lepší sluch
  • starý nůž darovaný od dědečka k 15. narozeninám 

Charakter:

Catherine má velmi neobvyklý obličej, který se ale dá v hromadě lidí lehce přehlédnout. Její oči nesou barvu letní oblohy, orámované kratšími hustými řasy. Nad očima se jí ční rovné obočí. Má drobný širší nos, který je pokrytý lehce viditelnými pihami. Její rty jsou velké a plné, majíc tmavší odstín pleti. Obličej je zvláštní právě trošku vystouplou čelistí, jež přidává jejímu vzhledu vážnost. Catherine se pyšní dlouhými, hnědými vlasy, které ve slunečním světle nabírají barvu zlata. Její postava je sportovní, ale mající ženské tvary po matce. Po ní také zdědila menší vzrůst.
Catherine je velmi milující člověk, je ale nedůvěřivá a ostražitá, takže si k tělu nepustí jen tak někoho. Její důvěru si musíte zasloužit. Její další vlastnost je nadměrná inteligence, bohužel často jsou její myšlenky a úsudky zastíněny neovladatelným vztekem a zuřivostí. Ke zklidnění jí pomáhá hudba a především tanec, který vroucně miluje a trénuje od svých tří let. Její neovladatelnost je příčinou častých a náhlých, avšak ne moc bolestivých přeměn. Catherine nikdy nebyla součástí žádné smečky, žije pouze se svými civilními rodiči, kteří o lykantropii nic netuší. Při nebezpečí nehledí na své zdraví, ale na zdraví svých milovaných, v jejich ochraně jí pomáhá právě odvaha, která občas bývá doprovázená drzostí, kvůli níž se často dostává do problémů.

Minulost:

Od malička žije se svými rodiči Marcy a Georgem Delight. Vyrůstala v New Yorku, kde žije i teď. Už od 3 let se věnuje tanci, který nadevšechno miluje a je v něm úspěšná. Už na základní škole se začala projevovat její nadprůměrná inteligence. Catherine proto nenechala nic náhodě a pilně studovala, aby udělala rodičům radost. Její studium teď pokračuje na střední škole, nemá ovšem na učení čas. Tři dny po jejích patnáctých narozeninách, ji pokousal neznámý vlkodlak. Stalo se to, když se šla projít do lesa, což dělala velmi často, když byla naštvaná nebo měla blbou náladu. Netušila, jak oc se jí jedním dnem změní celý život. První proměna u ní proběhla nečekaně, když byla zase v lese. Hodně se toho vyděsila a snažila se co nejvíc v sobě vlka potlačovat. Rodičům se rozhodla své tajemství neříkat, nemyslí si, že by to přijali. Asi po roce od kousnutí svůj nový život přijala a zjišťuje, že se jí dokonce líbí. S rodiči teď tráví málo času, spíše běhá po lesích a objevuje svůj dosud nepoznaný život.