Elisabeth Greenhawk
„Vždy věř svému medvídkovi.“


Věk: 12 let
Rasa: Lovec stínů
Bydliště: Institut
Výška: 150 cm
Váha: 40 kg

Výcvik: 1

Úrověn: 2

Zbraně/Schopnosti/Znamení:

  • Nešikovnost
  • Střílení z luku 
  • Házení dýk
  • náhrdelník s rodinným znakem
  • dlouhá jizva na pravé ruce 

Charakter:

Elizabeth, neboli jenom Lisa je velmi jednoduchý človíček. Na první pohled vypadá starší než je její pravý věk, ale ve vnitřku je pravý opak. I když ji je dvanáct let, tak pořád vyvádí skopičiny. Je podobná hodně své matce. Hlavně očima. A má podobnou barvu vlasů. Jinak je víc po otci. Je taková šílená a pro každou srandu. Miluje zvířata a oni ji taky. Ale nevykročí z domu bez svého plyšového medvídka Teddyho. Ale i přes tohle všechno je celkem dobrý uchazeč na lovce stínů. Zatím je to teprve dítě, ale když se soustředí, tak je v tom dost dobrá. Má snad jen dvě nálady: šťastná a hyperaktivní a šťastná líná veš. Málokdy se mračí nebo tak.

Minulost:

Elisabeth se narodila matce a otci, jako každé dítě. Jenže otce nikdy nepoznala, asi o ní doteď neví. Její matka je Ava Greenhawk, správkyně Institutu v New Yorku. Ale nikdy ji též nepoznala. Jediné co od ní má je zlatý řetízek s přívěskem s vyrytým znakem rodu. Vyrůstala u starších lidí, kteří prý byli přátelé Greenhawků, než umřeli. Nikdy ji nelhali o tom co je. Učili ji zacházet se zbraněmi, ale nikdy s démonem nebojovala. Nepustili ji k tomu. Stačilo, když jednou bojovala se strýcem (jak říkala svému vychovávateli) a spadla a ostří jí seklo do ruky, takže má doteď před půlku pravé ruky jizvu. Tak ostří odložili a zkoušeli ji učit s jinými nástroji. Nejlépe jí to šlo s dýkami a s lukem a šípem, se kterým vynikala.
Byla poslána do Akademie, ale díky jejímu flákačství nebyla moc dobrá. Učitele to hrozně štvalo, protože v ní viděli potenciál. Potají chodila večer trénovat, aby si nezkazila svou pověst. Jinak ji měli všichni rádi. Je takové sluníčko, které rozzáří každou chvíli. Teď byla z pro ni nepochopitelných důvodů poslána do Newyorského Institutu. Ale moc se těší až se potká se svou rodinou.