Gary Lindmann
„Walk the line.“


Věk: 48 let
Rasa: Civil
Bydliště: Statek
Zaměstnání: OSVČ
Výška: 172 cm
Váha: 75 kg

Zbraně/Schopnosti/Znamení:

  • Jízda na koni
  • Síla a odolnost
  • Lovecký nůž

Charakter

Tento muž ve středním věku je i rovněž střední a na jezdce poměrně těžší postavy. Proto na koni nyní jezdí minimalně, ale zároveň se těchto zvířat nehodlá jen tak vzdát. Neustále se mračí a lidé si o něm povídají, že působí nevrle, ale je to zároveň dobrák od kosti. To jen okolnosti ho občas donutí k rozhodnutím, která se někomu příčí. Ale tak už to většinou ve stájích bývá, když narážíte jen na nespolehlivé lidi. Svůj statek drží perfektně pod palcem. První jsou u něj koně, poté až lidi.
Nabídne i člověku pomocnou ruku, ale s pocitem, že se mu to nikdy nevrátí. Jezdce si pečlivě vybírá a nebojí se zařvat, když u něj uvidí nějakou botu nebo nečestnost.
Má rád country a vlastně nic jiného na statku neuslyšíte kromě občsného nádechu rocku. 
Někdy pořádá na statku pro přátele posezení, kde se sejdou, hraje se u táboráku na kytaru a zpívá se. Ve stručnosti je to člověk od pohledu protivný, ale srdce má dobré.

Minulost

Narodil se v Texasu, kde už odmalička pracoval s koňmi. Zajímal se spíše o anglické ježdění, ačkoli na farmě byl  tolerován western a trochu místy přirozená komunikace. Sehnal si sedla a jiná vybavení a začal takto cvičit sám. Nakonec i osvojil obě techniky ježdění, ale po jeho neslavném pádu na jednom dostihu, odkdy má problém s páteří, dává přednost volnějšímu westernu.
Z Texasu se po rozvodu se svou ženou rozhodl přestěhovat do klidnějšího prostředí. Jediné, co ho na Twinbrooku mrzí, že svého syna nemůže vídat častěji. Jeho osobní kůň je Cascade, ale nechává ji i do provozu, protože jinak by pod jeho netálém ježdění zaostala. Zbytek koní mu jezdí členové a stájníci, po kterých vyžaduje alespoň práci ve stáji.