Killian Hathaway
„What's so special about this Bella girl? Edward's so whiped.“


Věk: 23 let
Rasa: Upír
Bydliště: 8th Avenue
Zaměstnání: /
Výška: 193 cm
Váha: 80kg

Výcvik: 2

Úrověn: 2

Zbraně/Schopnosti/Zvláštnosti:

  • Teprve objevuje své nově nabyté schopnosti
  • Dobrý ve vrhání nožů (naučeno za lidského života)
  • Velmi sarkastický a inteligentní 

Charakter:

Killiana je někdy velmi těžké pochopit, zvláště, pokud osoba, která s ním přijde do kontaktu, není příliš inteligentní. Oplývá totiž velikou zálibou v ironii a sarkasmu. Na jeho čitelnosti také nepřidává ve většině času neutrální pohled. Úsměv je něco, co věnuje pouze osobám, v jejichž přítomnosti se cítí uvolněně.Při úsměvu mu levý koutek vyjede o dost výš, než ten pravý, a tak i jeho přirozený úsměv může působit ironickým dojmem. Velmi těžko snáší svou nedávnou přeměnu a proto je velmi náladový, občas až výbušný. Jeho otec pracoval v nemocnici, stejně tak syn chtě pokračovat v jeho stopách. Po zásahu přeměny byl nucen opustit lékařskou fakultu nedostudovaný. Killian svého otce nedopatřením zabil a před stěhováním do New Yorku vykradl nemocniční zásoby krve a z té se až doposud živí, dokud nenajde někoho, kdo ho naučí se ovládat.
Killianova osobnost by se i před přeměnou dala popsat jako introvertní. Pokud je ovšem ve společnosti, ve které se cítí uvolněně, stává se z něj až překvapivě hovorný tvor. Většinu času rentgenuje lidi svýma až nepřirozeně modrýma očima.

Minulost:

Narodil se v Maine. Matka se rozvedla s otcem v jeho pěti letech a postupně s ní ztratil kontakt a vyrůstal pouze s otcem. Stejně jako on se chtěl stát lékařem a proto nastoupil na medicínu. Po přeměně to pro něj dál nebylo možné a proto školu opustil. Upír, který ho přeměnil, zmizel neznámo kam a Killian si ani nevzpomene, jak vypadal. Jednoho osudného večera svou touho po krvi nezvládl a zabil svého otce. Nedalo by se říct, že spolu měli vřelý vztah, ale stále to byl jeho otec, a proto nese následky svého činu velmi špatně. Rozhodl se tedy vydat do New Yorku začít nový život a vyhledat pomoc.Po otci zdědil větší množství peněz, a proto se nějakou dobu o své živobytí strachovat nemusí.
V Maine měl velmi dobrého kamaráda, který se při nástupu na vysokou školu odstěhoval do jiného státu. Spolu prováděli spoustu klukovin a naučili se spolu základům sebeobrany a vrhat nože, což se ukázalo jako Killianův talent.