Luna Moonstar
„Úsměv je mou tajnou zbraní.“


Věk: 21 let
Rasa: Lovec stínů
Bydliště: Twinbrook
Výška: 169 cm
Váha: 58 kg

Výcvik: Dokončen

Úrověn: 5

Zbraně/Schopnosti/Znamení:

  • Andělské ostří
  • Speciální dýka rodu Moonstar
  • Meč
  • Bič

Charakter:

Luna má delší hnědé vlasy,které jsou v létě světlejší, ale v zimě tmavší, často je má stažené do drdolu nebo rozpuštěné, Její obličej zdobí větší hnědé oči, které lemují dlouhé černé řasy a obočí ve stejné barvě, menší nosík a ústa růžové barvy, které jsou často roztaženy do úsměvu, ovšem na obličeji si můžete všimnout i pár pih, které má kolem nosu. Má středně velkou štíhlou postavu, kterou si pečlivě hlídá, má ryze ženskou postavu a každý si zajisté všimne jejích křivek, místy si myslí, že je přitažlivá. Pleť má světlou, ale dokáže se opálit. Často se obléká do černé kožené bundy, černých džín a tenisek, miluje všechny barvy, kromě růžové, na krku má řetízek s přívěškem ve tvaru písmene M, který se předává vždy generaci po generaci.
Je veselá a usměvavá dívka, ráda přiloží ruku k dílu, udrží tajemství, je společenská. Ovšem, dokáže být i arogantní a sebejistá, když jí ublížíte jakýmkoliv způsobem, dokáže vás nenávidět až dokonce svého života, probodává vás ledovým či vražedným pohledem a místy úsměvu se na vás šklebí. Často se do některých věcích vrhá po hlavě, i když to někdy dobře nedopadne. Nevyhledává spory, když si myslí, že jí není potřeba zaleze do kouta. Skoro nikdo by to do ní neřekl, ale je stydlivá a žárlivá. Nerada chodí kolem ''horké kaše''. Je upřímná, ale nesnaží se vás ranit. Místy je dokonce i hodně citlivá a umí se snadno rozbrečet. Často má u sebe zbraně, které si hlídá.

Minulost:

Luna se narodila jako první dítě Thomase a Emily Moonstarových. Oba rodiče patří mezi lovce stínů, bojovali proti Valentinu a Jonathanu Morgenstern. Už odmalička vedli malou Lunu k jazykům jako je třeba Francouzčina, Španělština a samozřejmě Angličtina. Luna chodila na akademii kde se jí samozřejmě dařilo, snažila se být pilná, aby na ni rodiče byli hrdí, chodila vždy v čas. Ale její život nebyl jako v pohádce, když jí bylo 12 let, umřela její matka při porodu, společně i s jejích nenarozeným bratrem, to otce zlomilo, začal být agresivnější a zdržoval se v barech nebo se neukázal vůbec, ovšem o Lunu se místy dokázal postarat. Brzo poté se znovu oženil, Luně v té době bylo 16 let, svou novou matku neměla zrovna v oblibě, ale nakonec si k ní cestu našla. Ve svých 20 letech obdržela od otce náhrdelník, který se předával přes generace. Brzo se jejímu otci narodil syn, kterého pojmenovali Sebastian, a je to její nevlastní bratr, kterého má ráda.