Rosie Wilson
„Není umělce, který by nebyl ani trochu bláznem.“


Věk: 17 let
Rasa: Čaroděj
Bydliště: Malý byt v NY
Zaměstnání: Student anglistiky, poloviční úvazek  v supermarketu
Výška: 167 cm
Váha: 55 km

Úrověn: 1

Zbraně/Schopnosti/Znamení:

  • Modré vlasy
  • Totální nešikovnost
  • Telekineze 

Charakter:

Pokud byste se s Rosie někdy potkali, připadala by vám jako nějaká holka, dostatečně trhlá na to, aby si obarvila vlasy namodro. Po rozhovoru s ní byste zjistili, že je opravdu tak šílená jak jste si mysleli. Ale kdybyste si s ní povídali ještě o trochu déle a byli pozorní, všimli byste si u ní jakési opatrnosti. Ta holka si dává pozor, co říká. Její nesmyslné vtipy a věčně usmívající se obličej však tuto skutečnost zakrývají.
Svůj volný čas tráví Rosie se svým kocourkem Ue-sama, koukáním na filmy a seriály, zkoumáním podsvěta a procvičováním svých schopností. Tedy zatím jenom jedné. Na to, že je Rosie čarodějka, umí leda tak otočit myslí stránku v knížce nebo otočit kohoutkem u umyvadla, aniž by na něj šáhla. I když ví, že by mohla dokázat něco velkolepějšího, celkem se toho bojí, protože při svojí nešikovnosti by něco leda tak provedla. Jednou třeba zkoušela přesadit květinu na okně, ale neudržela květináč a ten spadnul dolů na ulici jen pár centimetrů od paní, která byla shodou okolností její sousedka, která jí už tak neměla ráda. Od té doby na ní nepromluvila.

Minulost:

Všechno začalo roku 1998, kdy si Rosiina matka, Grace, tehdy dvacetiletá, prožila krásný letní románek s krásným modrovlasým nápadníkem. Nicméně, jak rychle se nápadník objevil, tak rychle zmizel a za děvet měsíců se narodila usměvavá holčička s modrými vlásky. Grace začalo docházet, že její tehdejší nápadník, asi nebyl jen tak obyčejný hezoun s obarvenými vlasy a pohltila jí panika a strach. Chtěla připravit malou Rosie o život. "Co když je to dítě Satanovo?" napadlo jí. Když se ale zadívala holčičce do velkých upřímných očí, které se na ní smály bez tušení, co se vlastně děje, zahnala Grace myšlenky na ďábla. To stvoření, co jí leželo na ruce, přece nemohlo mít v sobě nic špatného. Vždyť to bylo jenom dítě. Ten samý den si Grace slíbila, že svojí malou holčičku bude chránit před okolním světem, dokud to jen půjde.
Rosie byla ve všech ohledech stejná jako ostatní dět, kromě dvou skutečností. První byly vlasy. Ale čím byla starší, tím líp se vysvětlovalo, že jsou obarvené. Koneckonců, když vám je patnáct a máte modrou hlavu, lidé na vás koukají míň zděšeněji, než když vám je pět, nemám pravdu?
Druhou skutečností byl fakt, že Rosie už odmala ovládala magii, aniž by si toho byla vědoma. Například když dostala špatnou známu, naštvaností na sebe samu jí spadlo pero z lavice nebo když byla smutná a potřebovala obejmout, tak jí obejmul její medvídek.
Jak šel čas, Grace si našla přítele, odstěhovala se s ním na venkov a nechala Rosie svůj byt, ve kterém spolu bydlely. Rosie si do bytu pořídila čtyřnohého kočičího parťáka, aby si nepřipadala tak sama.