Sadie Sterling
„It's never too late.“


Věk: 24 let
Rasa: Vlkodlak
Status: Sigma
Bydliště: Sídlo vlkodlaků
Zaměstnání: Pracuje v kavárně
Výška: 175 cm
Váha: 66 kg

Výcvik: Dokončen

Úrověn: 5

Zbraně/Schopnosti/Znamení:

  • Rychlá regenerace, mrštnost a dokonalé reflexy
  • Ostré drápy a tesáky
  • Nakažlivý smích

Charakter:

Sadie má hnědé vlasy, jež má momentálně střižené k prsům. Většinou je mívá rozpuštěné a nebo v ledabylém drdolu, ale najdou se i výjimky. Má spíše oválný obličej, ve kterém vás hned zaujmou šedozelené oči s hustými a tmavými řasami. Ve středu tváře je jemnější nos. O kousek níž můžete spatřit plné rty růžové barvy, nejčastěji tvarované do úsměvu. Na příjemném obličeji jí dodává docela rovné obočí. Se svojí postavou je spokojená, protože si na ní dala dříve záležet. Nechybí jí ženské křivky, takže se nebojí nosit to, co se jí líbí. Někdy bývá obtížné předvídat, v čem se ukáže, protože nosí prakticky cokoliv. Avšak dává přednost vojenským botám a nebo obyčejným ošoupaným keckám s kombinací roztrhaných jean. Ale jinak ji můžete vidět prakticky v čemkoliv, protože se obléká podle toho, co chce vyjádřit.
Dříve byla tichá a plachá, ale po tom, co byla pokousána, se úplně změnila. Teď je velmi společenská a ráda se baví. Miluje, když ostatním může zlepšovat náladu a povídat si s nimi. Ale nejraději se směje se svojí nejlepší kamarádkou, protože ví, že ji podpoří v každé šílenosti. Je upřímná a snaží se vyjít se všemi. Ale když si s někým vybuduje antipatie, už se jich nezbaví. Když jí svěříte tajemství, nikomu ho neřekne.
Patří do místní smečky, ve které je už osm let. Alfou je její starší bratr, který ji naučil sebeovládání a všemu, co Sadie umí. Po těch letech většinou u přeměny necítí bolest, ta se dostaví jen málokdy. Svoji vlčí podobu naprosto miluje, stejně jako miluje úplňky. 

Minulost:

Sadie se narodila v Los Angeles Henrymu a Vanesse Sterlingovým. Má staršího bratra Cartera a dva mladší, dvojčata Iana a Jacka. Svoje sourozence měla opravdu ráda, i když si vždy připadala trochu divně, protože jí chyběla sestřička, se kterou by si mohla rozumět více než s bratry. Avšak to ji brzy přestalo trápit, jelikož si byla velmi blízká s Carterem. Už od malička byla tichá a uzavřená, protože si připadala až moc obyčejná a ztrácela se mezi ostatními. Nikdy jí to nevadilo, takže si zvykla na to být osamotě a nebo s rodinou. Opravdu ji zasáhlo, když rodinu opustil právě Carter, na kterého se vždy a se vším spoléhala. I tak byla ráda, že s nimi nepřerušil úplný kontakt. Tajně doufala v to, že se k nim vrátí a ona bude mít zpátky staršího bratra, který jí tolik scházel. Její přání se sice nevyplnilo, zato měla vždy radost, když mohla jet za Carterem. Jeden večer se to ale zvrtlo a Sadie nechápala, co se děje. Pamatuje si, že šli do baru a tam se strhla hádka mezi jejím bratrem a tehdejším alfou. Pak má dlouhou mezeru, jelikož ztratila vědomí. Ví, že akorát cítila příšernou bolest. Když se probudila, Carter jí všechno řekl a vysvětlil. Ze začátku si myslela, že se zbláznila a všechno byl jenom sen, bohužel tato domněnka selhala. Byla ráda, že se její bratr stal alfou a okamžitě ji přijal do smečky. Rodičům řekla, že se rozhodla žít po svém v Twinbrooku, ale nezapomněla dodat to, že ji bude hlídat Carter, takže je dostatečně uklidnila a oni vše pochopili a rozhodli se respektovat její volbu. I když to zní hloupě, Sadie je ráda že se ten večer seběhl tak jak se seběhl. Bratr se o ni stará, stejně jako o celou smečku. Ví, že ho mrzí to, co se stalo, a to ji trápí. Právě proto spolu už nikdy neměli takové pouto jako dřív. Sadie se bojí, že by mu zase ublížila. I když se toho bojí, přemýšlí nad tím, jak se s bratrem zase sblížit. Díky němu ví, že nikoho nepokousala a naučila se ovládat se. Přeměna ji úplně změnila, takže teď miluje společnost a zábavu, nebojí se být středem pozornosti a zbožňuje karaoke.