Victoria Gabrielle Cameron
„Věř, běž, dokážeš.“


Věk: 18 let
Rasa: Vlkodlak
Bydliště: Black Street, NY
Zaměstnání: Student
Výška: 165 cm
Váha: 55 kg

Výcvik: Dokončen

Úrověn: 5

Zbraně/Schopnosti/Zvláštnosti:

  • Rychlost, ohebnost, výborný čich
  • zuby (tesáky), drápy
  • dýka předávaná generace po generaci rodu Cameron 

Charakter:

Victoria má blond vlasy, sahající až po ramena. Vlasy má často rozpuštěné, nebo sepnuté v různých copech. Její drobný obličej zdobí zeleno-hnědé oči, které jsou olemovány hustými černými řasami, málokdy na nich má řasenku, obočí ve stejné barvě, menší nosík a středně velké rty, růžové barvy. Na svůj věk není zrovna vysoká, ale za to štíhlá, ale mají ženská tvary, svou postavu si hlídá. V jejím šatníku najdete snad všechno, ale nejčastěji nosí černé nebo maskáčové oblečení.
Na první pohled vypadá jako nevinná dívka, ovšem opak je pravdou. Když má opravdu dobrou náladu, tak je to milá a usměvavá dívka. Miluje dobrodružství, ale nevrhá se do všeho po hlavě, vždy si vše pečlivě promyslí, což značí, že je rozumná. Ovšem, ale jako každý člověk má i své mouchy- je stydlivá, často se bojí udělat první krok. Když jí naštvete, tak začíná pro vás peklo, sladký úsměv vymění za úšklebek. Když se naštve, často to vede k mírně bolestivým proměnám, ale svůj vztek se snaží držet pod kontrolou. Když chce, umí být drzá. Sebevědomí jí rozhodně nechybí. Umí respektovat pravidla, je společenská.

Minulost:

Victoria vyrostla v poměrně bohaté rodině, ale staral se o ní jen otec, její matka od nich odešla, když byla Victoria ještě malá, otec jí nikdy neřekl proč. Ovšem vyrůstala jako normální dívka, chodila do školy, měla spoustu kamarádů, ale otec jí vždy kladl na srdce, ať je na sebe opatrná a držel jí pod zámkem. Když jí bylo čerstvých patnáct let, utekla z domu. Několik dní se toulala ulicemi, ale také na to doplatila. Tu noc, kdy se procházela po parku, jí pokousal vlkodlak, shodou okolností to byla její matka. Otce už poté události neviděla, matka jí vzala do své smečky, která měla problém s upíry. Každý úplněk jí čekala bolestivá proměna, ale později si na ni zvykla. Vždy se snažila zabít upíra, ale zatím se jí to nikdy nepovedlo, spíše ona schytala několik tržných ran na rameni a zádech, po kterých zůstali jizvy. V 17 letech odešla od své smečky, kvůli ponížení, které se jí dostalo po každém útoku upírů, našla si menší byt a začala se věnovat studiu, vrstevníci neměli, ani ponětí, že je jiná. Uměla to skvěle skrývat. V 18 letech si našla novou smečku, postupem času zabíjela jednoho upíra za druhým.