Wilhelmina Calderon
„When nothing goes right, go left.“


Věk: 20 let
Rasa: Civil
Zaměstnání: Student, brigády
Bydliště: Twinbrook
Výška: 174 cm
Váha: 60 kg

Zbraně/Schopnosti/Znamení:

  • Pokročilá sebeobrana Kung Fu - Wing chu
  • Přebornice v plavání
  • Přizpůsobivá kamarádka
  • Pepřák

Charakter

Zkráceně pouze Will. Skoro nikdo nezná její celé jméno, kromě okruhu jejích blízkých přátel, kteří ji jezdili podporovat na závodech. Je poměrně přátelská, ale má vyhraněný typ lidí, který si nechává kolem sebe. Zkrátka si vystačí jen s pár přáteli, protože to je to jediné, co ji město nabídne. Odmalička ji bavilo plavání a u přístavu chodila často plavat i přes špatné počasí.
Kromě toho se v dětství věnovala částečně i bojovému umění Kung Fu, ale to spíš proto, aby večery trávila s tátou, než s labilní a stále melancholickou matkou. Ona sama z ní trochu té melancholie podědila, ale jinak u ní nelze tipnout, jak se ke komu zrovna zachová. Je nepředvítalená, náladová a trochu takový vtipálek.
Pokud ji někdo leze na nervy, může být až nechutně sarkastická a když chce někoho naopak zaujmout, umí být láskyplná. Je to na vás, jak si to u ní zařídíte. Někdy je i trošku nesmělá.
Baví ji biologie a chemie. Už odmalička byla takový malý vědátor a chvílemi se zajímala i o nadpřirozeno. To v dobách, kdy letělo Stmívání, ale i to ji přešlo.

Minulost

V Twinbrooku vyrůstala od dětství v úplné rodině a skoro jako jedináček, protože starší bratr studuje v zahraničí. Její rodiče nebyli chudí, ale ani dost bohatí na to, aby si zařídili bydlení ve větším městě. Přesto to jsou lidi, kteří si zakládají na určité úrovni. Will by nikdy nenechali se jen tak s někým zahazovat. Dokonce i když je plnoletá, tak si hlídají, s kým se stýká a kde věčně je. Proto i když studuje vysokou, bydlí v Twinbrooku a na přednášky musí dojíždět. Když rodiče slyšeli o návrhu koleje, málem vyletěli z kůže. Po večerech si někdy sežene brigádu, aby přispěla do rodinného rozpočtu, ale nikdy to není nic trvalýho.
Už odmalička chodila plavat k pobřeží. Nejdřív jen v letních obdobích, ale postupem času to povýšila na otužovací challenge a někdy zajde i v zimě. Vodu miluje a může se pochlubit nemalým počtem medailí a ocenění ve svém pokoji. Umí i jezdit na koni. Chtěla se vydat cestou profesionální sportovkyně, ale její rodiče věděli, že tohle není tak stabilní cesta životem jako vysokoškolský titul.