Tara Darksoul
„Lex malla, lex nullla.“


Věk: 18 let
Rasa: Lovec stínů
Bydliště: Institut, NY
Výška: 171 cm
Váha: 60 kg

Výcvik: Dokončen

Úrověn: 5

Zbraně/Schopnosti/Zvláštnosti:

  • Luk a šípy, Andělské ostří
  • Znalost run
  • Rodiny prsten zavěšený na krku
  •  Rodinná dýka

Charakter:

Tara je to hodná, milá dívka ale nedává to najevo. Chce aby ji všichni viděli jako tvrdou, nebojácnou lovkyni. Její chování málo kdy vystihuje co zrovna cítí. Od chvíle co jí rodina ublížila nikomu nevěří, ale v boji se na ni může každý spolehnout. Nedává svoje city najevo. Ale pokud ji někdo ublíží nebo ublíží někomu na kom ji zaleží dokáže mu udělat ze života peklo. Jak se pro něco odhodlá nikdo ji nezastaví. Na krku se jí houpe řetízek s rodinným prstenem který dostala od mamky společně s prvním lukem.
Když přijde na boj je nezastavitelná. Každého démona který se jí postaví do cesty zabije. Svoje vždy rozpuštěné vlasy si do boje pokaždé stáhla. Protože podle ní jsou dlouhé vlasy v boji nebezpečné, ale přesto je takhle zbožňuje.

Minulost:

Tara se narodila jako mladší dcera Korali a Stefana Darksoul. Se svoji sestrou Sarou nikdy moc dobře nevycházeli. Už jako malinká rada chodila do zbrojnice a prohlížela si zbraně. Vždy si z ní chtěla vzít luk a jít trénovat, ale rodiče ji to pokaždé zakázali. V sedmi letech dostala k narozeninám luk a šípy, ten který tak moc chtěla. Hned s ním začala trénovat. Nechtěla ho odložit. Každý další den co trénovala byla lepší, přesnější. Za dva roky už nebyl cil který by netrefila. Když se o rok později chtěla jet projet na koni objevila se ve stájích Sara. Přiblížila se k Taře a vytáhla rodinnou dýku. Tara ihned natahovala luk. Vystřelila a trefila srdce. Zachránila si život ale od té doby už nebyla stejná. Její rodiče nemohly uvěřit že by jejích milovaná Sára udělala něco takového a tak obvinovali Taru. Bolelo jí že si to o ni rodiče mysli. A tak si nechala rodinnou dýku aby si pamatovala že i ti nejbližší můžou ublížit. Když ji padlo dvanáct odešla na akademii. Držela si od ostatních odstup. Jazyky ji nejlíp nešli, ale v runách a boji byla hodně šikovná.